» »

Problem z zvokom

Problem z zvokom

Pujs2 ::

Imam novo (sicer rabljeno) "kišto". Vse v redu.

Edino ena težava je. In sicer zvočna. Želim si, da bi zvok prihajal samo iz slušalk vendar ne morem doseči tega. Ne vem, zakaj. Zvok namreč prihaja tudi iz zvočnikov, ki so vgrajeni v kišti. Teh zvočnikov nočem uporabljat.

Torej, kako naredim, da bo zvok prihajal le iz slušalk?

Trenutno mi prihaja iz obeh naprav, ker sem na nadzorni plošči odkljukal naj ne uporablja le privzetih naprav.

Invictus ::

Izklopi zvočnike ...;((

LP I.

Pujs2 ::

Nekak je tud men to prišlo na misel. Ampak ne vem kje se izključi te zvočnike, ki so vgrajeni v kišto.

Pujs2 ::

Dobro no, tole bi res mogel kakšen z vsaj malo smisla za računalnik takoj izstrelit. Zčanimo potem s tem, kje se ugasne zvočnike vgrajene v kišti?

enjst ::

Poskusi Control Panel-> Sounds&Audio Devices... potem pa tam nekje. Kaj dosti več ti ne znam svetovati, razen še, da malo klikaš po tistih možnostih.
Sam sem imel takšne probleme z zvokom da tja zdaj niti pogledati ne upam da ne bi po nesreči kaj premaknil.

Pujs2 ::

Praktično vse sem že poskušal. Še celo tam z gonilniki sem se igračkal ampak sem dovolj hitro odnehal.

Če obstaja način, da nekje prtisneš "off" za zvočnike v kišti bi bila najlažja rešitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem 5.1 domači kino

Oddelek: Zvok in slika
486513 (5266) edi45
»

Čudno oglašanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
202172 (1825) Grizzly
»

kako narediti zvočnike?

Oddelek: Zvok in slika
134158 (3951) vlado1
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232382 (2091) Luigi
»

avtoradio

Oddelek: Na cesti
182664 (2426) MadMax

Več podobnih tem