» »

Problem z novim trdim diskom

Problem z novim trdim diskom

icurk ::

Pozdravljeni,

imam sledeči problem. Prijatelj me je prosil, da mu na novo kupljen disk naložim Windows Visto. Ker ima optično enoto pokvarjeno, sem jo poiskušal naložiti preko USBja. Vse je potekalo tako kot mora, dokler ni pri nalaganju javilo napake, da manjka neka datoteka oziroma je ne more prebrati in je prekinilo nalaganje viste.

Nato sem jo poiskusil ponovno naložiti, vendar sedaj se pojavi prvi problem. Pri izbiri diska, kamor želim naložiti OS, mi ne pokaže tega novega diska. Potem sem računalnik ponovno zagnal s starim diskom, kjer je prav tako naložena Vista, da vidim če ga bo prepoznalo. In tako pridemo do drugega problema... Disk mi prepozna, vendar je njegova velikost zgolj 32MB.

Aja pa tale na novo kupljen disk je samsung F3 1TB.

A ima mogoče kdo kako rešitev?
A bi mogoče mogel tam, kjer izbiram disk kamor želim naložit OS naloži gonilnike za disk? Če bi mogu, a mi lahko kdo pomaga kako se to naredi, ker sem iskal nekaj po netu, vendar nisem našel prave rešitve...

Hvala, Lp

zee ::

a) Narobe ustvarjen in/ali defekten USB kljuc.

b) Defekten trdi disk.

c) Podal nisi prav nobene uporabne informacije (konfiguracija racunalnika, manjkajoca datoteka, ...).

d) Trdi disk ne potrebuje nobenega posebnega gonilnika.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

amigo_no1 ::

"Prijatelj me je prosil, da mu na novo kupljen disk naložim Windows Visto. Ker ima optično enoto pokvarjeno, sem jo poiskušal naložiti preko USBja. Vse je potekalo tako kot mora, dokler ni pri nalaganju javilo napake, da manjka neka datoteka oziroma je ne more prebrati in je prekinilo nalaganje viste."
Do kod prideš pri setup-u ?

Zgodovina sprememb…

cegu ::

Ti je ponudil format in ustvaritev particije pred inštalacijo? Če ne, potem najbrž sploh nimaš particije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni računalnik - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
102140 (1885) solatko
»

BOOTMGR is missing- windows xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
154755 (4201) Duhec
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51697 (1579) andrej_brucek
»

Kako preveriti, ali je nov disk res "nov"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5842 (730) Yohan del Sud
»

Problemi z nalaganjem WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
71088 (953) McClane

Več podobnih tem