» »

Kako v .net narediš setup

Kako v .net narediš setup

strel ::

Prej sem delal v VB 6 in uporabljal Package & Deploymend wizarda ali pa Windows installerja.

Zdej sem pa probu neki v .net skup spravit . Programčič dela zdaj ga pa ne znam spravit na drugo mašino.

Nekaj sem sicer poskušal pa mi ni nič jasno ...

neonX ::

Pozdravljen,
Izdelava namestive v VS.NET je dokaj enostavna. Razložil ti bom nakratko, upam, da boš razumel.

1) Najprej zaženi VS.NET in odpri svojo rešitev - "solution".
2) Nato pojdi v meni "File" in izberi "New project". Ko se ti prikaže obrazec izberi "Setup and Deployment Projects" ter klikni "Setup Wizard". Pri tem moraš napisati še ime namestitve ter nujno izbrati "Add to Solution", kar pomeni da se bo namestitveni postopek dodal k tvoji rešitvi. Ko to narediš, klikneš "OK".
3) Prikaže se ti obrazec, ki mu slediš po postopkih vse do "Choose project outputs to include" kjer odklukaš "Primary output...", kar pomeni vse potrebne sistemske datoteke za zagon tvoje rešitve. Nato nadaljuješ vse do konca in klikneš gumb "Finish".
4) To je nakratko opis izdelave namestitvenega postopka, da ustvariš postopek pa še moreš nato samo klikniti "Build" in ustvari se ti namestitvneni program z končnico msi. :\

Upam da je dovolj nazorno napisano. Če še kaj rabiš mi piši na sebastijan@pojdi.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neonX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim mnenje programerjev VB 6.0 oz. VS.net

Oddelek: Programiranje
61363 (1363) sverde21
»

[VC++.NET] velikost datotek v projektu

Oddelek: Programiranje
7743 (665) 64202
»

Kako se izdelujejo taksne strani v ASP?

Oddelek: Izdelava spletišč
291874 (1500) njok
»

ASP.NET(jezik C#) vs. PHP (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710577 (9221) Nerdor
»

.NET vs Java

Oddelek: Programiranje
362224 (1803) noraguta

Več podobnih tem