» »

Kupovanje notebooka?

Kupovanje notebooka?

Yugos ::

Je kdo ki ima notebook pa mu baterije zdržijo več kot 6h?

Men igrce niso važne! Men je važn da lahko nanjga pišem.

Gwanaroth ::

MacBook Pro 13,3" s Core i5 - zdrži mi 6-7 ur "sistemske administracije", torej wifi, vpn, terminalsko okno, rdp, web, ftp. Ekran na 70% svetlosti, osvetljenost tipkovnice izključena.
Lights often keep secret hypnosis..

Yugos ::

jah sam cena tud k žafran...

Gwanaroth ::

Jebiga, kvaliteta se plača.. Tudi npr. kvalitetnega ThinkPada alpa Sonyja ne boš dobil za manj dnarja, če boš hotel podobno mero zanesljivosti, trajnosti, kvalitete nasploh.
Lights often keep secret hypnosis..

Yugos ::

kokr vem energijo kur zaslon,proc in grafična, jest ga pa ne rabim za igrce!

Sam za pisat! Tko da ne verjamem da moraš dat 1000€ zato da imaš dolgo dobo uporabe!

Sigurno so eni k več časa zdržijo...

luky ::

Malo denarja malo muzike...
Jaz sem testiral svoj TP Edge E420s in je baterija držala 5,5 ur, brez igranja igric, samo pisarniško delo in internet, pa tudi ne stane manj kot 1.000 EUR.
luky!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

Gwanaroth ::

Yugos je izjavil:

kokr vem energijo kur zaslon,proc in grafična, jest ga pa ne rabim za igrce!

Sam za pisat! Tko da ne verjamem da moraš dat 1000€ zato da imaš dolgo dobo uporabe!

Sigurno so eni k več časa zdržijo...


Prenosniki nižjega cenovnega ranga imajo tudi slabšo baterijo in s tem posledično (precej) krajšo avtonomijo. A je to tako težko rauzmet?
Lights often keep secret hypnosis..

Yugos ::

Gwanaroth je izjavil:

Yugos je izjavil:

kokr vem energijo kur zaslon,proc in grafična, jest ga pa ne rabim za igrce!

Sam za pisat! Tko da ne verjamem da moraš dat 1000€ zato da imaš dolgo dobo uporabe!

Sigurno so eni k več časa zdržijo...


Prenosniki nižjega cenovnega ranga imajo tudi slabšo baterijo in s tem posledično (precej) krajšo avtonomijo. A je to tako težko rauzmet?

Neumen stavek!

Kaj ti pomaga boljša baterija če je proc tok močen in grafična tud!

Poglej nove smart phone, en dan zdrži pr uporabi kak slabši telefon pa ker nima led in proc not pa cel teden!
Tko da več dnarja več muzike tuki očitno ne štima!

AndyS ::

Malo pobrskaj po netu za kakšnimi 13 paličniki, mogoče 15 paličniki, ki imajo varčne procesorje notri (intel U), ki imajo možnosti tudi dokupa večje baterije. Pred tremi leti, ko sem kupil svojega dell-a m1330 je z nevarčnim procom in 9 celično baterijo zdržal skoraj 5 ur pisarniškega dela (dokument + internet brez flasha).

Yugos ::

AndyS je izjavil:

Malo pobrskaj po netu za kakšnimi 13 paličniki, mogoče 15 paličniki, ki imajo varčne procesorje notri (intel U), ki imajo možnosti tudi dokupa večje baterije. Pred tremi leti, ko sem kupil svojega dell-a m1330 je z nevarčnim procom in 9 celično baterijo zdržal skoraj 5 ur pisarniškega dela (dokument + internet brez flasha).



a čim več celic tem bolj?

IceIceBaby ::

Do nedavnega sem imel Asus UL30VT. Za njega sem dal slabih 700 eur, baterija pa je zdržala 10 do 12 ur dejanske uporabe. Verjetno je zunaj že kak nov model. Glej torej Asus 13" prenosnike z ULV procesorji.

Yugos ::

IceIceBaby je izjavil:

Do nedavnega sem imel Asus UL30VT. Za njega sem dal slabih 700 eur, baterija pa je zdržala 10 do 12 ur dejanske uporabe. Verjetno je zunaj že kak nov model. Glej torej Asus 13" prenosnike z ULV procesorji.


Noro...

IceIceBaby ::

Ja, super računalnik. Dobro mi je služil več kot 1 leto zdaj pa sem ga dal očetu. Cca 2 meseca nazaj sem bil v tujini 4 dni, pa sem polnilec pustil kar doma :) Očitno je naslednik Asus PL30JT, ki pa ga pri nas ne najdem iz neznanega razloga. (http://www.kmelektronik.de/shop/index.p...

Btw...je pa res po eni strani kar je Gwanaroth napisal. Ne pričakuj vrhunske kvalitete. Tale Asus ni slab, ampak je v povsem drugem razredu kot Macbooki. Imam trenutno Macbook pro 13 in Macbook air, tako, da govorim iz prve roke. Nekje se pač mora poznati 50% nižja cena.

Yugos ::

IceIceBaby je izjavil:

Ja, super računalnik. Dobro mi je služil več kot 1 leto zdaj pa sem ga dal očetu. Cca 2 meseca nazaj sem bil v tujini 4 dni, pa sem polnilec pustil kar doma :) Očitno je naslednik Asus PL30JT, ki pa ga pri nas ne najdem iz neznanega razloga. (http://www.kmelektronik.de/shop/index.p...

Btw...je pa res po eni strani kar je Gwanaroth napisal. Ne pričakuj vrhunske kvalitete. Tale Asus ni slab, ampak je v povsem drugem razredu kot Macbooki. Imam trenutno Macbook pro 13 in Macbook air, tako, da govorim iz prve roke. Nekje se pač mora poznati 50% nižja cena.


Jah jest ga rabim samo za pisat!, Ne bom na njem CAD delal al pa igrce igral...

bluefish ::

V tem primeru bo OK že kak netbook z 13" zaslonom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook za programiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7412223 (6297) Saul Goodman
»

Dell XPS 15 vs. Lenovo X1 Carbon (4th gen) vs. Macbook pro 15

Oddelek: Kaj kupiti
314012 (3329) Invictus
»

Izbira prenosnika: Asus vs Hp vs ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
449398 (8780) ST-777
»

Najbolj vzdržljiv laptop

Oddelek: Kaj kupiti
255547 (4869) pegasus
»

Nakup prenosnika 12", 13" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7512286 (9397) Akssi

Več podobnih tem