» »

jquery quicksearch iskanje po tabih

jquery quicksearch iskanje po tabih

mitja999 ::

Pozdravljeni.

Uporabljam jquery quicksearch ki mi pa ne deluje na strani kjer so prisotni tab-i oziroma dela samo na prvem...ko prestavim na drugega mi se pokaže a ne deluje in pravtako se prikaže brez tipke reset. Rad bi pač da plugin išče po vsakem tabu posebej. Koda katero vstavim v php za ta plugin:


$(document).ready(function() {
$("#demotable tbody tr").quicksearch({
reset: true,
resetClass: "resetButton",
resetLabel: "Reset Table",
position: 'before',
attached: 'table#demotable',
stripeRowClass: ['odd', 'even'],
});
});


Nekaj sem sicer zasledil na internetu da bi se dalo to rešit s Binding to ajaxComplete. No nekdo je rešil to s tem, vendar pa ni objasnil kako. Ker ne obvladam tega področja bi prosil če mi lahko kdo pomaga in če lahko opiše zadevo po "kmečko". Hvala vnaprej.

MrBrdo ::

Odvisno kakšne tabe uporabljaš... Če se nalagajo preko Ajaxa potem tako kot si napisal, moraš v ajaxcomplete klicat to .quicksearch funkcijo.
To bi pa res lahko pogooglal: http://api.jquery.com/ajaxComplete/
$(document).ready(function() {
$("body").ajaxComplete(function() {
$("#demotable tbody tr").quicksearch({
reset: true,
resetClass: "resetButton",
resetLabel: "Reset Table",
position: 'before',
attached: 'table#demotable',
stripeRowClass: ['odd', 'even'], 
});
});
}); 

Pa javascript kode ne vstaviš "v php" ampak v html ali javascript file, si se malo ogabno izrazil.
MrBrdo

mitja999 ::

Hvala sem tako probal in tudi ne dela... ne vem kako obrazložil... zgrnjo kodo jaz moram vstaviti v php...kjer pač želim da imam search.
Mogoče bi bil v kakšno pomoč file .js? Nisem hotel dajati gor prevelike kodw...

keworkian ::

Pokaži kako zgleda tvoj index page (samo html)
Obscenities in B-Flat

mitja999 ::

Oprosti...ampak mi ne dovoli vstavlat not ker je scripta in pride do en kp nedovoljenih oznak...če lahko dam kot priponko pa ne vem... ti lahko kako pošlem?

mitja999 ::

upam da je to to kar te zanima:

SCRIPTA

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

vorantz ::

Sej imaš opcijo vstavi kodo za poste o_O

MrBrdo ::

kot prvo ti pri script manjka na koncu še enkrat });
kot drugo, ali si sploh vključil jquery.js datoteko itd? in ali si sploh pogledal, če brskalnik vrže kakšne javascript napake?
če nisi tega storil se najprej nauči osnov preden karkoli drugega poskušaš.
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

mitja999 ::

oJ.

Imam dva }); na koncu..ne vem kam je izginil drugi... verjetno sem kaj zasral pri kopiranju kode. In da v file sta vključena tako osnovni:

"resources/scripts/jquery-1.3.2.min.js"

kot tudi .js od plugina:
"resources/scripts/jquery.quicksearch.js"

V brskalnik pa res nisem pogledal...če sem na pravem mestu gledal mi tole vn vrže:
Error: XML tag name mismatch (expected li)
Source File: javascript:%20<div%20class="content-box-header">%20%20<h3><?php%20echo%20$lang['TRANSACTIONS'];%20?></h3>%20%20%20<ul%20class="content-box-tabs">%20<li>%20%20%20%20<?php%20%20if%20(isset($_GET["approved"]))%20{%20%20echo%20"<a%20href='#tab1'>";%20}%20%20elseif%20(isset($_GET["denied"])){%20%20echo%20"<a%20href='#tab1'>";}%20%20else%20{echo%20"<a%20href='#tab1'%20class='default-tab'>";}?><?php%20echo%20$lang['PENDING'];%20?></a></li>%20<li>%20<?php%20%20if%20(isset($_GET["approved"]))%20{%20%20echo%20"<a%20href='#tab2'%20class='default-tab'>";%20}%20%20else%20{echo%20"<a%20href='#tab2'>";}%20?><?php%20echo%20$lang['APPROVED'];%20?></a></li>%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20<li>%20<?php%20%20if%20(isset($_GET["denied"]))%20{%20%20echo%20"<a%20href='#tab3'%20class='default-tab'>";%20}%20%20else%20{echo%20"<a%20href='#tab3'>";}%20?><?php%20echo%20$lang['DENIED'];%20?></a></li>%20</ul>%20%20<div%20class="clear"></div>%20%20</div>%20<!--%20End%20.content-box-header%20-->%20%20<div%20class="content-box-content">
Line: 1, Column: 336
Source Code:
 <div class="content-box-header">  <h3><?php echo $lang['TRANSACTIONS']; ?></h3>   <ul class="content-box-tabs"> <li>    <?php  if (isset($_GET["approved"])) {  echo "<a href='#tab1'>"; }  elseif (isset($_GET["denied"])){  echo "<a href='#tab1'>";}  else {echo "<a href='#tab1' class='default-tab'>";}?><?php echo $lang['PENDING']; ?></a></li> <li> <?php  if (isset($_GET["approved"])) {  echo "<a href='#tab2' class='default-tab'>"; }  else {echo "<a href='#tab2'>";} ?><?php echo $lang['APPROVED']; ?></a></li>                         <li> <?php  if (isset($_GET["denied"])) {  echo "<a href='#tab3' class='default-tab'>"; }  else {echo "<a href='#tab3'>";} ?><?php echo $lang['DENIED']; ?></a></li> </ul>  <div class="clear"></div>  </div> <!-- End .content-box-header -->  <div class="content-box-content">


Pišem pa tukaj ker rabim pomoč...če bi že obvladal tega menda ne bi rabil?

mitja999 ::

Ok sem uredil to da dela povsod s kodo:

<script type="text/javascript">						
		$(document).ready(function() {
		$("#demotable tbody tr").quicksearch('table#demotable tbody tr', {
		reset: true,
		resetClass: "resetButton",
		resetLabel: "Reset Table",
		attached: 'table#demotable',
		stripeRowClass: ['odd', 'even'],});
		});		
		</script>


Vendar me sedaj za**** pozicija search plugina... pa kokrkol jo postavim v .js filu (before, append, prepend...) mi jo postavi nad stranjo... se komu sanja kaj bi bilo to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OpenWRT in OpenVPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7910141 (8001) BivšiUser2
»

Internetna varnost

Oddelek: Omrežja in internet
152157 (1823) nennen
»

java, Swing in vmesnik ActionListener

Oddelek: Programiranje
5664 (601) marjan_h
»

youtube dolpoteg

Oddelek: Pomoč in nasveti
71082 (982) pino
»

Programiranje "Šah-a" v Javi

Oddelek: Programiranje
264198 (3714) OwcA

Več podobnih tem