» »

Hercules,samsung ali kaj drugega?

Hercules,samsung ali kaj drugega?

Evil Empire ::

Keri monitor se bolj splača kupiti:
-SAMSUNG 959NF TCO99(mlacom- 95400sit)
-HERCULES PROPHETVIEW 720(jae 113.880sit)

Vem da ne sodita med boljše monitorje vendar, v proračunu imam le 120.000 sit. Prej sem bil 100 procentov za samsunga, samo ko sem videl herculesov LCD primerek so se mi pocedile sline.Imam pa pomisleke glede cene, kajti občutek imam da je hercules vse preveč vložil v zunanji zgled.

Torej kateri monitor od teh dveh in ali priporočate za to ceno kakšen drug monitor?

Hvala za odgovore.

Heisenberg ::

hercules je kr vredu in ne dajo samo na izgled
drugace bos pa tisto razliko placal samo za izgled ker po mojem nista tako zelo razlicna

jaz bi na tvojem mestu vzel samsunga

lp

nodes ::

Tale Samsung je odličen monitor. Bojim se, da tale LCD še ni na ravni Samsunga NF, ima pa veliko drugih prednost. Odločitev, ki tudi mene matra. Tega Herkulesa bi bilo potrebno v živo sprobat, tko na pamet odločitev ni enostavna, LCD je prihodnost..

Evil Empire ::

Nodes se strinjam s tabo. LCD je res prihodnost, vendar bi moral najprej videti herculesa v akciji. Res da bi večino časa zapravil za surfanje in programiranje, ampak tudi kakšen špil in divx bi kdaj zagnal.
Tako da sem še vedno v dilemi, čeprav se bolj nagibam Herculesu.

Če si kdo slučajno lasti herculesa ali ga je že videl v delovnem stanju, naj prosim kaj več pove o njem.
Tu pa je še slikca:


Hvala za pomoč

nodes ::

Ostali modeli Herkulesa so bistveno dražji 800 evrov itd....
Nekaj je narobe..matrika?

Boky ::

Tile Herculesi se mi zdi so ze kar nekaj cajta zunaj. A se ne dobis za ta denar kaj novejsega, mogoce bolseg(recimo kajz zadnjega testa v Monitorju)? Je kdo kaj primerjal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

imi ::

Če boš pogledal malo po forumih, boš ugotovil, da so med najboljšimi 15 in 17" LCD monitorji Samsungi serija 152T in 172T.
Jih je pa problem dobiti! Vsaj pri nas v Sloveniji....


če ima kdo informacijo ali so kje na zalogi mi jo prosim naj posreduje.

:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663486 (2641) Eru
»

Radeon 9600pro ali 9600XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513752 (2718) Tradewind
»

Samsung ali Hercules?

Oddelek: Kaj kupiti
171577 (1253) FANATIK
»

Kateri LCD?

Oddelek: Kaj kupiti
111650 (1455) BigHugo
»

Hercules Prophetview 720 LCD zaslon

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
62308 (2308) sifu

Več podobnih tem