» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
220 / 223
»»

leiito ::

Ja, sori MrStein, mislim da imaš prav, da je nekje skrit tudi woofer.

Gatsu ::

Woofer je "podstavek", na katerem sloni zaslon

andrej69 ::

Tukaj si lahko pogledate, zadnji del Sony OLED televizorja.


4knative ::

Drejči, kje si ga to slikal?

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

index ::

@tomson
oprosti eno vprašanje še, nikjer ne najdem potrditve da bi naj lahko na 60KU6072 priklopo BT slušalke, BT vem da ima ampak sem zasledil da ni nujno da podpira slušalke. Maš ti ali kdo drugi mogoče kako bolj zanesljiv info ?
Že vnaprej hvala za kakšen odgovor

Tomson ::

Jup, naj bi podpiral, tole ti bo morda v pomoč - KLIK, KLIK. Sicer pa je najenostavneje da vprašaš prodajalca, če ima model (točno tisti model ki ga gledaš, tele malenkostno spremenjene številke na koncu včasih pomenijo prav opremljenost TVja) vgrajen Bluetooth modul. Če ga ima bo delalo.

HOW TO:
For Bluetooth on your Samsung KU6000 go to the 'Menu' >'Sound'>'Additional Settings'> 'Bluetooth Audio'> Click on ''Bluetooth Audio Devices' and then this will scan for you Bluetooth Headphone Device and pair it to the TV. And you're done.

SASMUNG Official:
How to Connect a Bluetooth Device to your 2016 UHD TV (UN**KU****)
You can connect the TV or audio devices via Bluetooth. To connect bluetooth devices, follow the instructions below ...

RTINGS:
Do you know if the model UN60KU6300 will be capable of syncing a bluetooth headset? I've looked for the specs and can see that it has bluetooth but nothing specifies if its BT HID!
Yes it is possible. Under 'Settings'->'Sound'->'Sound Output' select 'Bluetooth Speaker' and pair with your headset.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Cene Samsung modelov 2017.

Razširjeni cenik:
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
QLЕD ТV:

Ѕаmѕung Q9F (65 іnсh - 5499 Еurо)

Ѕаmѕung Q8С (75 іnсh - 6499 Еurо, 65 іnсhеѕ - 4499 Еurо, 55 іnсhеѕ - 3499 Еurо)

Ѕаmѕung Q7С (65 іnсh - 3799 Еurо, 55 іnсh - 2799 Еurо, 49 іnсh - 2499 Еurо)

Ѕаmѕung Q7F (75 іnсh - 5599 Еurо, 65 іnсh - 3599 Еurо, 55 іnсh - 2599 Еurо, 49 іnсh - 2299 Еurо)


Рrеmіum UНD ТV:

Ѕаmѕung МU9009 (65 іnсh - 2899 Еurо, 55 іnсh - 2099 Еurо, 49 іnсh - 1799 Еurо)

Ѕаmѕung МU8009 (75 іnсh - 4799 Еurо, 65 іnсh - 2699 Еurо, 55 іnсh - 1899 Еurо, 49 іnсh - 1599 Еurо)

Ѕаmѕung МU7009 (75 іnсh - 4449 Еurо, 65 іnсh - 2499 Еurо, 55 іnсh - 1699 Еurо, 49 іnсh - 1399 Еurо)

UНD ТV:

Ѕаmѕung МU6509 (65 іnсh - 2199 Еurо, 55 іnсh - 1399 Еurо, 49 іnсh - 1149 Еurо)

Ѕаmѕung МU6409 (65 іnсh - 2049 Еurо, 55 іnсh - 1249 Еurо, 49 іnсh - 999 Еurо, 40 іnсh - 829 Еurо)

Ѕаmѕung МU6179 (75 іnсh - 3299 Еurо, 65 іnсh - 1799 Еurо, 55 іnсh - 999 Еurо, 49 іnсh - 849 Еurо, 43 іnсh - 749 Еurо, 40 іnсh - 729 Еurо)

http://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazm...
Tale "garfield" mi je pa od nekje poznan.

OK.d ::

LPOK.d

4knative ::

Drejčija ste razkrinkali?

fpbs ::

017 LG OLED TV Improvements:

http://www.avsforum.com/2017-lg-oled-tv...

WiseBear ::

Za starejšo babico kupujem 43 inch TV, ki ne rabi bit smart in je v rangu 300-350 EUR. TVji z nogicami čisto ob robu odpadejo, ker bo postavljen na manjši okrogli mizici. Gledal se bo Siol TV, v večini SD kanali. Kaj priporočate? Ali bo tole v redu? http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-43...

Tomson ::

Bo ok ali pa npr. model 43PUH6101 za 380€, ima preširok podstavek? Sicer pa imaš še od dobrih opcij še Samsung 40K5102/5179 za 340€ ali Panasonic 40DX400 za 360€, tudi zelo, zelo dober bi bil Sony 40WD650, ki pa je že 400€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

Od 40 palčnih imaš na voljo še dva Samsunga: UE40K5502 in UE40J5100. Prvi je smart z boljšo sliko.

Tomson ::

Model K5502 je, kar se kvalitete slike tiče povsem enak modelu K5102, ki je 50EUR cenejši, je pa model K5500 SMART TV z vgrajenim WiFijem (če se to potrebuje) in ima bolj ozko stojalo, iz sredine. Model J pa je iz leta 2015, ni nobenega razloga za nakup nad K modelom (razen 35EUR nižje cene) a na račun slabših zvočnikov in slabšega upscalinga. J model ima 2x5W, K model pa 2x10W zvočnika...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

WiseBear je izjavil:

Za starejšo babico kupujem 43 inch TV, ki ne rabi bit smart in je v rangu 300-350 EUR. TVji z nogicami čisto ob robu odpadejo, ker bo postavljen na manjši okrogli mizici. Gledal se bo Siol TV, v večini SD kanali. Kaj priporočate? Ali bo tole v redu? http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-43...


Jaz ti priporočam tale model Philipsa.Za gledanje SD vsebin,vsekakor ne potrebuješ nič drugega.

issak ::

WiseBear je izjavil:

Za starejšo babico kupujem 43 inch TV, ki ne rabi bit smart in je v rangu 300-350 EUR. TVji z nogicami čisto ob robu odpadejo, ker bo postavljen na manjši okrogli mizici. Gledal se bo Siol TV, v večini SD kanali. Kaj priporočate? Ali bo tole v redu? http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-43...


Poglej če še imajo kakšen Sony KDL43W755 v Interšparu za 299€. Jaz sem dal 550€ zanj tako da je vreden 300 ziher. Je pa že kakšen teden ali dva od tega pa zadnji kosi so bili tako da mogoče nič več ni
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

leiito ::

andrej69 je izjavil:

WiseBear je izjavil:

Za starejšo babico kupujem 43 inch TV, ki ne rabi bit smart in je v rangu 300-350 EUR. TVji z nogicami čisto ob robu odpadejo, ker bo postavljen na manjši okrogli mizici. Gledal se bo Siol TV, v večini SD kanali. Kaj priporočate? Ali bo tole v redu? http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-43...


Jaz ti priporočam tale model Philipsa.Za gledanje SD vsebin,vsekakor ne potrebuješ nič drugega.


A si že kdaj komu priporočal nePhilipsa?

andrej69 ::

leiito je izjavil:

andrej69 je izjavil:

WiseBear je izjavil:

Za starejšo babico kupujem 43 inch TV, ki ne rabi bit smart in je v rangu 300-350 EUR. TVji z nogicami čisto ob robu odpadejo, ker bo postavljen na manjši okrogli mizici. Gledal se bo Siol TV, v večini SD kanali. Kaj priporočate? Ali bo tole v redu? http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-43...


Jaz ti priporočam tale model Philipsa.Za gledanje SD vsebin,vsekakor ne potrebuješ nič drugega.


A si že kdaj komu priporočal nePhilipsa?


Seveda sem..:D

MrStein ::

Evo:

andrej69 je izjavil:


Vsekakor se bolj isplača Sony model.


andrej69 je izjavil:


Najkvalitetnejša od naštetih, sta Philips in Hisense.


andrej69 je izjavil:

Kar se tiče multimedije, je Samsung vsekakor boljši izbir.


andrej69 je izjavil:


Če boš gledal predvsem tv vsebine, ti je dovolj Samsung model.Če pa bi gledal filme, iz drugih virov in po možnosti kakšne 4K vsebine, potem pa bi ti že bilo bolj smiselno vzet katerega izmed ostalih dveh modelov (noben ni Philips).


A lahko zdaj nehate žvečiti ta drek?
Hvala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

l0g1t3ch ::

Kateri TV okoli 40" diagonale za starše.
Cena do 300e ali malo več če je res vreden tega.

Uporabljal se bo za gledanje iptv in sicer SD resolucija(toliko zmore linija).
Torej glavno je spodoben upscaling in preprost vmesnik.

OK.d ::

Vsi razen philipsa, ker ima ta najbolj počasno prestavljanje med kanali;)
LPOK.d

Anney ::

Niso vsi na Telesmehu in imajo CI module, če imaš IPTV box nima TV nič veze.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

andrej69 ::

Pa tudi sam vmesnik na televizorju, je čisto soliden:)

leiito ::

A ma Philips še kak model s štirimi nogicami? Starejši imajo radi, da se lahko prah pobriše spodaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: andrej69 ()

deejay2 ::

En mesec nisem spremljal te teme. Je že kak vsaj 75" televizor z zelo gladkim gibanjem slike (šport) na vidiku za manj kot 2500 €?

andrej69 ::

@l0g1t3ch
Kar se tiče Philips modela, je razlika, da ima model 4201 satelitski tuner kar model 4101 nima.
Kar pa se tiče Samsung modela, pa gre za enaka modela namenjena za različno tržišče.Če so ti pomebni vidni koti, pa boš moral vzet Lg model z IPS panelom.

Tomson ::

@deejay2:

V ITA imaš odličnega Hisense 75M7900 od 2.450€ dalje ... Ali od 2.500€ dalje v DE, AT ...

Ali pa Sony 75W855C (najboljši FHD model) od 2.200€ dalje v AT ali DE ...

V Slo dobiš tudi Sony 75W855C od 2.475€ dalje ali Samsung 75H6400 za 2.300€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

miha1135899 je izjavil:

No, jaz spet kupujem TV. Za dedka, si bom vzel v obzir zgornje odgovore. Ker pa noce v trgovino it probat slike, katera bi mu bila najbolj vsec bi zelo nasplosno vprasal katero firmo najpogosteje starejsi kupujejo, tisti, ki se na podlagi slike odlocajo in jim ni po pogajanjih nekaj tretjega podvaljeno. Torej ce je kdo prodajalec tukaj bi bil najbolj vesel njegovega statisticnega odgovora :)


Največ se proda Philips televizorjev,sledijo Samsung in Lg.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Največ se proda Philips televizorjev,sledijo Samsung in Lg.

Tukaj Philipsa sploh ne omenjajo:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

Tomson ::

Andrej govori verjetno o prodaji v Sloveniji, kjer verjamem, da je zaradi nizkih cen in močnega marketinga Philips na vrhu, a verjetno ne dosti pred Samsungom.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Največ se proda Philips televizorjev,sledijo Samsung in Lg.

Tukaj Philipsa sploh ne omenjajo:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Govorim za prodajo v Sloveniji.Se pa počasi dviguje, tudi na Evropski lestvici.Kjer bo najverjetneje konec leta 2017, zasedel 3 mesto najbolje prodajanih televizorjev.Pa tudi razlika, ne bo več velika v primerjavi z Samsungom in Lg-jem.Do konec leta 2018, pa ciljajo na prvo mesto najbolje prodajanih televizorjev v Evropi.Kar jim bo najverjetneje tudi uspelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

No, to pa resnično dvomim! ;) Razen če bodo letos in drugo leto imeli v vseh cenovnih razredih best price/performance modele. No predvsem v nižjem in nižjem srednjem razredu, kjer se proda največ TVjev. Model 6501 je že bil korak v pravo smer, le še quality control morajo malo dvignit in software "pospedenat".
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

No, to pa resnično dvomim! ;) Razen če bodo letos in drugo leto imeli v vseh cenovnih razredih best price/performance modele. No predvsem v nižjem in nižjem srednjem razredu, kjer se proda največ TVjev. Model 6501 je že bil korak v pravo smer, le še quality control morajo malo dvignit in software "pospedenat".


Ti lahko dvomiš, toda takšna bo realnost:)Kajti zlomili jih bodo predvsem z ceno, in kar se tiče vloženo dobljeno.Samsung je že zaprosil Lg, da bi se združili zaradi straha pred Kitajsko konkurenco, predvsem Philipsa..Samo mislim, da iz tega ne bo nič.Bomo pa videli, v naslednjem letu ali dveh.

Tomson ::

Samsung sodeluje z LG Display Co zaradi pomanjkanja panelov v letu 2017. Sakai Display Products (povezani firmi Foxconn in Sharp Corp) je namreč z letom 2017 Samsungu odpovedal dobavo 4miljonov TV panelov in Samsung se je bil primoram obrniti na LG Display Co ter podpisal pogodbo o dobavi panelov, ki je sicer ločena firma od LGja. Posledično bomo že letos pri Samsungu videli precej IPS panelov (v nižjih modelih), kjer je do sedaj je uporabljal le VA panele.

Je pa LG že lani pozval Samsung, da bi združila moči pri izdelavi OLED panelov, kar se do danes očitno še ni zgodilo, vsaj uradno ne ...

LG Display have officially asked Samsung Display to start making OLED TV panels again and help Korea beat Chinese companies to the OLED market. LGD's CEO says that Samsung will indeed join with LG, and this more a matter of timing.

LGD further updates that the work towards its $8.7 billion P10 OLED fab in Paju has begun - or at least some of the land work is underway. This will be the world's largest OLED fab, and will produce both large OLED TV panels and small panels for mobile devices.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Samsung sodeluje z LG Display Co zaradi pomanjkanja panelov v letu 2017. Sakai Display Products (povezani firmi Foxconn in Sharp Corp) je namreč z letom 2017 Samsungu odpovedal dobavo 4miljonov TV panelov in Samsung se je bil primoram obrniti na LG Display Co ter podpisal pogodbo o dobavi panelov, ki je sicer ločena firma od LGja. Posledično bomo že letos pri Samsungu videli precej IPS panelov (v nižjih modelih), kjer je do sedaj je uporabljal le VA panele.

Je pa LG že lani pozval Samsung, da bi združila moči pri izdelavi OLED panelov, kar se do danes očitno še ni zgodilo, vsaj uradno ne ...

LG Display have officially asked Samsung Display to start making OLED TV panels again and help Korea beat Chinese companies to the OLED market. LGD's CEO says that Samsung will indeed join with LG, and this more a matter of timing.

LGD further updates that the work towards its $8.7 billion P10 OLED fab in Paju has begun - or at least some of the land work is underway. This will be the world's largest OLED fab, and will produce both large OLED TV panels and small panels for mobile devices.


Mislil sem na skupno izdelavo televizorjev, ne samo OLED panelov.

Tomson ::

To pa kar pozabi! ;) Govoriš o združitvi LGja in Samsunga, kar se ne bo zgodilo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

To pa kar pozabi! ;) Govoriš o združitvi LGja in Samsunga, kar se ne bo zgodilo ...


Imel sem članek o tej zadevi, toda ga sedaj ne najdem.Če bo sila, se lahko kaj hitro to zgodi..

puginho ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Največ se proda Philips televizorjev,sledijo Samsung in Lg.

Tukaj Philipsa sploh ne omenjajo:
http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...


Govorim za prodajo v Sloveniji.Se pa počasi dviguje, tudi na Evropski lestvici.Kjer bo najverjetneje konec leta 2017, zasedel 3 mesto najbolje prodajanih televizorjev.Pa tudi razlika, ne bo več velika v primerjavi z Samsungom in Lg-jem.Do konec leta 2018, pa ciljajo na prvo mesto najbolje prodajanih televizorjev v Evropi.Kar jim bo najverjetneje tudi uspelo.


Ti govoriš o prodaji v bigbangu ne pa za Slovenijo, velika razlika. Starejši kupujejo poceni tv-je, kjer pravladuje Philips zaradi nizkih cen in dobrega imena iz preteklosti. Tu veliki sploh nočejo konkurirat, ker so marže mizerne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

deejay2 ::

Tomson kakšen kakšno osveževanje sploh ima 75M7900 in kako dober je v gibanju slike (predvsem za šport)? Zelo pomembno mi je, da je gibanje zelo gladko. Za 75M7900 najdem samo tiste nerealne herce...1200HZ.

Kateri pa je najcenejši TV, da ima vsaj 80", 4K in gladko gibanje?

bojanpo ::

Nevem no, pa sem imel 120" platno oziroma sliko na platno, kaksen inc mogoce manj iskreno receno. Spomnim se da sem dost glavo premikal med branjem podnapisov :p Ampak ne grem vec od 65" stran, vec kot dovolj za gledanje filmov/sporta. Ter prekomerno igranje Rocket League ;)

leiito ::

Gledam npr. 55" LG OLED B6 se dobi v Avstriji že za €1.799, podobno v Italiji in tudi sicer se zdijo cene v Sloveniji, z morebitno izjemo budget modelov, vsaj 10-20% nad sosednjimi državami. Če dodamo še anksioznost povprečnega kupca danes, ki se mora odločati glede preštevilnih spremenljivk, imam občutek, da je na trgu prostor za specializirano AV storitev, ki bi kupcu pomagala izbrati optimalen model, ga zanj naročila v Avstriji ali Italiji, mu ga po potrebi zmontirala na steno, inštalirala Plex, Kodi, Apple TV ali Fire za streaming, kalibrirala, zvezala s sound sistemom... in mu bila na voljo za customer support in uveljavljanje garancije. Naj me koklja brcne, če ni velik del potrošnikov, ki kupuje tivi od €1.500 naprej, pripravljen kak teden počakati in plačati ceno, ki bi jo v Sloveniji itak plačal.

Pododno, btw, velja tudi za varnostne kamere, ampak tam so cene večinoma prenizke, da bi se komu dalo ukvarjati z montažo in supportom, skupaj s tivijem, soundbari, sticki, NAS-i ipd. pa morda že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

MrStein ::

Potem bi bil forum pol komentarjev "Kaki bedak, to ja lahko sam narediš. durr hurr..."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

deejay2 ::

@leiito jaz definitivno nisem tak kupec. Bi dal več kot 1.500 EUR za TV, ampak ko se odločim, da bi ga kupil, potem želim, da je čimprej pri meni. Najbolje isti dan, ko se odločim. Sem precej neučakan, kar se tiče tehnoloških stvari.

@bojanpo jaz sem pa v kontra situaciji, kot ti. Imam 55" TV in projektor (PF1000U). Ampak filmov mi enostavno ni ok gledati na sliki, ki je manjša od 80". Gledati filme na 65" mi ni ok. Ob tej diagonali nimaš tiste prave filmske izkušnje. Ne vem, kak projektor si ti mel, ampak danes dobiš za okoli 3.000 EUR projektorje, ki sicer niso čistokrvni 4K, ampak naredijo sliko zelo podobno 4K. Jaz še vedno mislim, da tisti, ki gleda veliko filmov, da naj kupi tak projektor. Nekdo bo verjetno sedaj rekel, "ja saj pri 65" TV-ju se lahko usedeš bližje in imaš občutek večje slike". Ni tako. Jaz če gledam 65" TV od blizu ali pa 100" sliko projektorja iz 4 metrov imam precej boljši občutek pri gledanju 100" slike projektorja iz 4 metrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deejay2 ()

OK.d ::

deejay2 je izjavil:

En mesec nisem spremljal te teme. Je že kak vsaj 75" televizor z zelo gladkim gibanjem slike (šport) na vidiku za manj kot 2500 €?

Humorist:)
LPOK.d

4knative ::

deejay2 je izjavil:

@leiito jaz definitivno nisem tak kupec. Bi dal več kot 1.500 EUR za TV, ampak ko se odločim, da bi ga kupil, potem želim, da je čimprej pri meni. Najbolje isti dan, ko se odločim. Sem precej neučakan, kar se tiče tehnoloških stvari.

@bojanpo jaz sem pa v kontra situaciji, kot ti. Imam 55" TV in projektor (PF1000U). Ampak filmov mi enostavno ni ok gledati na sliki, ki je manjša od 80". Gledati filme na 65" mi ni ok. Ob tej diagonali nimaš tiste prave filmske izkušnje. Ne vem, kak projektor si ti mel, ampak danes dobiš za okoli 3.000 EUR projektorje, ki sicer niso čistokrvni 4K, ampak naredijo sliko zelo podobno 4K. Jaz še vedno mislim, da tisti, ki gleda veliko filmov, da naj kupi tak projektor. Nekdo bo verjetno sedaj rekel, "ja saj pri 65" TV-ju se lahko usedeš bližje in imaš občutek večje slike". Ni tako. Jaz če gledam 65" TV od blizu ali pa 100" sliko projektorja iz 4 metrov imam precej boljši občutek pri gledanju 100" slike projektorja iz 4 metrov.


Najboljša izkušnja za film je v kinu. Temu ne moreš parirat, ker nimaš tega budgeta. Doma so vedno kompromisi, tako da si delat neki fejk kino plac se meni zdi nonsenz.

Anney ::

@4knative temu res ni tako, tisti ki imajo dovolj prostora in denarja si urejajo lepe kino sobe.
v Info za vse 4K lastnike: Miss.Peregrines.Home.For.Peculiar.Children.2016.2160p.UltraHD.Blu-ray.HDR.DTS-HD.MA.7.1.x265-BLiNK
Prvi pravi UHD, ki sem ga zasledil na slo sceni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

deejay2 ::

@OK.d Tomson je hitro našel enega za moj cenovni okvir.

@4knative očitno še nisi videl kakšen dober projektor za domači kino. Meni roko na srce slika v kinu sploh ni ne vem kako kakovostna. Je pri home theater projektorjih za 2-3 tisočake boljša. Danes v kinu nimaš 4K slike, imaš jo pa lahko doma na projektorju. Torej kje imaš potem boljšo izkušnjo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deejay2 ()

? ? ? ::

Zanima me kako kloniramo Mobilni telefon (A5 2016) z SamsungTV ku7090 model?
Z aplikacijo SmartView ali QuickConnect od Samsunga "sheramo" lahko samo Video, Music, Slike.
Kakšna rešitev?

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ? ? ? ()

4knative ::

? ? ? je izjavil:

Zanima me kako kloniramo Mobilni telefon (A5 2016) z SamsungTV ku7090 model?
Z aplikacijo SmartView ali QuickConnect od Samsunga "sheramo" lahko samo Video, Music, Slike.
Kakšna rešitev?

hvala


««
220 / 223
»»