» »

Najmanjše možno ohišje za 2,5" disk

Najmanjše možno ohišje za 2,5" disk

RejZoR ::

Zanima me če obstaja kakšno res mikro majhno ohišje za 2,5" disk. Če je možno, da je zadeva toliko majhna, da je okoli čim manj praznega prostora in da je kontrolni elektronski del čim bolj kompakten.
Mora pa biti za SATA.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

Če rabiš res majhno zadevo, obstajajo tudi 1,8" zunanji diski - klik
Tako je!

kmetek ::

RejZoR ::

fosil je izjavil:

Če rabiš res majhno zadevo, obstajajo tudi 1,8" zunanji diski - klik


Vem da obstajajo ampak imam že 160GB 2,5" disk, ki bi ga rad porabil za prenosnega. En tak disk imam že v Icybox ohišju ampak je del z vezjem na katerem je kontroler prav glomazno in ohišje ima precej praznega prostora okoli. Rad bi čist minimalno zadevo, da pride kar se da malo ohišja okoli. Po možnosti tud iz čist tankega materiala, lahko tud kovina, ki ni nujno aluminij. Sam kar sem gledal so vglavnem neka ogromna ohišja, kar mi ni preveč kul. Vedno je problem z delom kjer je vezje, ki je ogromno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

potepuh ::

http://www.dealextreme.com/p/2-5-sata-u...
problem je da odsvetujem naročevanje pri DX

lp

LuGi ::

Ker? Pač traja da pride 2-3 tedne.. Drugače pa nimam pripomb

RejZoR ::

Ni nobenega pod 12cm dolžine in ki bi se res tesno prilegal disku?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

potepuh ::

si preveril moj link? disk je 10cm

ker če gre kaj narobe so dosti večji problemi kot so vredni - naročil fm mp3 oddajnik za avto, deloval je 1 teden, potem pa je osvetlitev lcd-ja delovala, drugo pa nič, zanj sem plačal enih 20€, priznali so enih 10€ dobropisa in to je to. saj kak za koga, meni ni vredno živciranja.

lp

nightbird ::

RejZoR ::

Vbistvu vidim, da ni neke blazne izbire, al je ohišje majhno in narejeno povsem ceneno iz pleha, da ga samo stisneš skupaj ali pa je malce daljše in bolj orenk narejeno kjer se vse fiksira z vijaki.

Tako da bom verjetno nakoncu vzel kar nekaj od Icy Box. Modeli IB-223, IB-271, IB-288 in IB-290 so mi precej všeč, samo najti jih moram pri nas. Eno ohišje sem že enkrat vzel za tamalo in je kar fajn.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Tako, ravnokar prejel Icy Box IB-223STU+B. Sicer ni najmanjši, je pa bil daleč najcenejši in še fino silikonsko "oblekco" ima. Ko sem ga sprobal je bil precej hitrejši od enega starejšega Icy Box ohišja. Sem srečen :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Making of: Intel NUC ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162374 (1517) Spock83
»

Prenosni zunanji disk

Oddelek: Kaj kupiti
172049 (1506) kmetek
»

Zunanji trdi diski, kaj je bolje?

Oddelek: Kaj kupiti
303057 (2386) fizolcek
»

Katero zunanje ohišje za disk

Oddelek: Kaj kupiti
171738 (1483) Tugo
»

Katero zunanje ohišje za disk 3.5"

Oddelek: Kaj kupiti
422399 (1796) Realman

Več podobnih tem