» »

acer iz merkatorja

acer iz merkatorja

audio12 ::

Zanima me ali je ta acer dober nakup?In kako se obnesejo acer prenosniki nasploh?
Uporabljal se bo za šolo,net,filme in lažje igre.
http://trgovina.mercator.si/webapp/wcs/...

popster ::

acer je uredu firma za prenosnike, tko da pomojem ne zgrešiš dosti.

RejZoR ::

Tole je pa precej dobra cena za tak laptop. Doma imam 2 Acerja in sta oba povsem kul. En je star že precej čez 3 leta, tadrugi pa kakšno leto in pol ali dve. Vzemi, tle nimaš kaj razmišljat imo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

inugami ::

To si poglej!
Drugače je pa res ugoden z 40% popustom, samo velja izgleda samo danes!

audio12 ::

Verjetno ga bom kar vzel.

rokleb ::

tudi mene zanima ta prenosnik ali se ga splača vzet za ta denar ali bolje kaj drugega vzet za okrog 500€.
Kakšna je grafika v tem acerju, je za kako igrico in film HD pogledat?

Kako samo danes saj ne piše nikjer oz. do 30.6.11
lp

zavajon ::

HD film lahko pogledaš, a kaj ko na resoluciji 1366 x 768 ne boš videl 1920 x 1080 ;)
Bo pa vseeno slika dovolj lepa.

inugami ::

rokleb je izjavil:

Kako samo danes saj ne piše nikjer oz. do 30.6.11
lp


Do 30.6. je 15% popust na vse izdelke. Ta računalnik ima pa še dodatnih 25% popusta, kot t.i. izdelek dneva. Iz tega sem sklepala, da ta popust velja samo en dan. Očitno gre prej za odprodajo zaloge! Je pa cena 478 € res lepa! Se moraš pa zavedat, da moraš za tako ceno živet z nekaj manjšimi odbitki. Slabi zvočniki, povprečni ekran in slabša življenska doba baterije. Nič kar bi povprečnega uporabnika preveč motilo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: inugami ()

audio12 ::

Zvočnike bom kupu posebaj 2.1,večino časa bo na štromu in ne na bateriji,tko da upam da še je kej zaloge.

mikimisek ::

Pozdravljeni

Danes dobil oglasevan prenosnik... drugacne konfiguracije na zalost. Prej geforce 420M zdaj radeon 5470.
Ostalo je enako.

http://trgovina.mercator.si/webapp/wcs/...

Se zadevo splaca obdrzat za 60€ dobropisa (prenosnik je bil 490€) ali posljem nazaj in vzamem denar ter kupim bolj uravnotezen prenosnik. Ker po mojem mnenju je zdaj vse prej kot uravnotezen.
Rabim predvsem za mmorpg tako, da bi naceloma delal samo vseeno...

Upam na kaksen koristen nasvet.

(po mojem mnenju glede na odgovor, ki sem ga dobil prenosnikov z 420M sploh niso imeli)

audio12 ::

Tudi jst sm ga danes dobil,ima tudi radeona 5470 ampak bo vredu.
Prvi vtisi so zelo dobri:)
Zanima me zakaj ne zazna microSD kartice v Sd adapterju,SD kartico pa zazna?

mikimisek ::

Vsi, ki ste ga dobili z radeonom in ga mislite obrzat, pisite na mercator in boste verjetno dobili dobropis 60€ >:D

Je tak skupinski nateg sploh legalen? Ne recem da prenosnik ni poceni pa vseeno...

OldSkul ::

pač napaka v specifikacijah, zdej so popravli. Sej ga lahko vrneš in dobiš hitro denar nazaj, če se ti zdi to tak nateg.

mikimisek ::

Pac, ko bos narocil golfa 1.6 dobil pa golfa 1.2 bos tudi rekel napaka v specifikacijah?

In potem ugotovil, da se kdo ni dobil kar je narocil? Ker meni to izgleda kot prodajanje zaklja v macku. Dopuscam moznost, da niso vedeli vendar obstajajo v sloveniji trgovine z geforce, tako da verjetno zadeva obstaja. Ni pa 480€ to pa ja.
Vem, da ga lahko posljem nazaj vendar tako izgubim 1 mesec casa, da najdem drugo primerno ponudbo.
Zato tudi sprasujem, ce se ga splaca obdrzat ali je totalno faliran?

fosil ::

Tukaj imaš primerjavo mobilnih grafičnih.
Odloči se pa sam.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer Laptop - nakup

Oddelek: Pomoč in nasveti
5734 (649) c00L3r
»

Katerga od teh Mp3 plaayerjev?

Oddelek: Kaj kupiti
111836 (1479) HaRl3y
»

NUJNO: Kaj meniš o prenosniku TroNote T95-CWD ?

Oddelek: Kaj kupiti
312732 (2013) Utk
»

bestbuy hladilnik

Oddelek: Kaj kupiti
7969 (841) kuglvinkl
»

kaksen prenosnik kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
111325 (1039) userc

Več podobnih tem