» »

ali je iphone ki ga nameravam kupiti ponaredek??

ali je iphone ki ga nameravam kupiti ponaredek??

22gapi22 ::

pozdravljeni,
nameravam kupiti naslednji iphone preko bolhe: KLIK, vendar se mi zdi zelo poceni, saj je star le eno leto, zato nisem prepričan, če je sploh od appla.
če ima s tem kdo izkušnje, naj mi prosim napiše, če je iphone pravi ali pa kako naj to ugotovim. prebral, sem da je en način, da vtipkaš serial v določeno stran in ti pove če je pravi.

hvala za vse odgovore in lep podrav.
22gapi22

errhec ::

Pokliči pa povprašaj :)
Drugače pa na zaslonu sta dva indikatorja za signal,
ali podpira I-phone dve SIM kartici ? :)

LP
dd

ramiz?! ::

mislem a ti se hecaš??? to je čisti ponaredek ...

Limit-sky ::

Tole iz linka zagotovo ni original iPhone.

22gapi22 ::

po čem sklepate

ker sem klical in je rekel da naj bi bil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 22gapi22 ()

ramiz?! ::

po tem da ni skoraj nič podoben pravemu ...

22gapi22 ::

aja ok potem pa hvala za pomoč, saj bi se drugače za*****.

lp

Mavrik ::

Tole na sliki ni pravi iPhone, ampak je ponaredek. Izdajo ga ikone v statusni vrstici (tam bi namreč moralo pisati ime operaterja in biti zraven le ikona za 3G/Wifi), prav tako pa lahko vidiš da ima Phone, Dial, Text, SMS aplikacije narisane, kar je čisti znak ponaredka. iOS ima namreč samo "Phone" in "Messages" ikonici in NIMA Jave :)
The truth is rarely pure and never simple.

djordjevic ::

Take kljukce bi bilo treba prijaviti, vas, cheap naivkote, pa enkrat pošteno z gajžlo po riti. ;(
No grave is deep enough to keep us in chains.

$%&/() ::

Prav tako imajo vsi tovarniški iPhone-i 4 vrstice z aplikacijami, oz. 5, če šteješ še dock.

Mavrik ::

djordjevic je izjavil:

Take kljukce bi bilo treba prijaviti, vas, cheap naivkote, pa enkrat pošteno z gajžlo po riti. ;(


Zakaj že? Kako bi pa on brez poznavavanja iOSa lahko vedel da je stvar ponaredek? Navsezadnje zgleda isto kot iPhone 3G, pa cena je tudi primerna (3G trenutno ni vreden nič kaj več od kakih 150€). Tako da prosim ne hodit sem z nekimi brezveznimi napadi, avtor teme je še kako pametno prišel sem prej vprašat kaj kupuje in ni delal stvari na blef.
The truth is rarely pure and never simple.

djordjevic ::

Še dobro, da je vprašal za nasvet, čeprav bi mu že google slike dale jasno vedeti, da to, kar je hotel kupiti, pač ni 3G. Niti sam ne štejem za kakšnega posebnega poznavalca iphonov, pa mi je v sekundi dvajset bilo jasno, da gledam ripoff. In ja, ljudi, ki oglašujejo fake stvari kot originale, bi bilo treba prijaviti, brez nadaljnjega. Brezvezni napadi? Očitno se ti niti sanja ne, kako naiven je folk, ko mu ponudiš jabko za mali denar.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Saj cena še ni tako nizka, glede na to, da je 3G. Tudi pri nas niso precej dražji.

Ziga Dolhar ::

Na drugi fotografiji je prikazan napajalnik in slušalke. Oboje eklatantno ne-Appleovsko.
https://dolhar.si/

LuGi ::

Mislim da je razlika ocitna tudi ce ne poznas iOS

Samo pogledas display ter razmak in ti je vse jasno =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Machete ::

lol.. pa ni tako značilnega BELEGA APPLE kabla .. ??? ?
prvo mi je to v oko padlo.. haha

nevem meni to sliči na goljufijo, pa še kaznivo dejanje prodajanja ponaredka..
hello bolha? hello milica?

tomaz- ::

in zraven dobiš še eno baterijo ... :-)

Shark-357 ::

Fejk....

bauci ::

Ja ta z rezervno baterijo je pa res dobra:). Mi je polepšala že tako lepo jutro.

opeter ::

Če bi dobro pogledali, bi že iz imena sklepali, da je ponaredek. iPhone 3 ne obstaja. Obstaj samo 3G in 3GS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

For teh lulz:
http://www.bolha.com/telefoni-iphone/te...
http://www.bolha.com/telefoni-iphone/ip...
http://www.bolha.com/telefoni-ostali/ip...

Za iPhone moraš na Bolhi dat razvrščanje od najdražjega proti najcenejšim, da se losaš vsega šrota in bedarij. Pa pač gledaš od najdražjega nazaj proti cenejšim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Marat ::

Kolikor vem lahko tudi stestiraš iphone če je fake ali ne - fake ima dostikrat možnost dveh SIM kartic, potem režo za sim kartice imajo pod baterijo (al neki tazga), in pa pri tapravem iphonu se ti ikonice začnejo tresti, če eno držiš dlje časa (pri fejkih baje ne).

tomaz- ::

ne, pri fejkih se ti začne trest denarnica, ko ugotovi, kakšno budalaštino si naredil

Izi ::

Kako pa veste, da je ta ponaredek res tako slab, da ni vreden 140 EUR?
Dostikrat so namreč ponaredki boljši od originala in glede na to kako oskubljen je originalni iPhone zna imeti tale ponaredek večjo funkcionalnost kot original.
Vsekakor ne vržeš denar stran. Grem stavit, da se da normalno telefonirati s tem ponaredkom in početi morda celo marsikaj kar original ne podpira.
Podpira 2 SIM kartice, original jih ne, lahko menjaš baterijo, pri originalu jo ne moreš, podpira Javo, original jo ne, ...
Kje si torej tako blazno nategnjen?

Pa 140 EUR za telefon tudi ni ravno visoka cena saj povprečno stanejo telefoni (brez subvencij in vezav) med 300 in 600 EUR.

blackbfm ::

tebi se pa res močno močno meša

poglej si kako lepo delujejo taki ponaredki


ni vredno enga centa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Zheegec ::

Ljudje, ki v trgovini iščejo Micro SDHC kartice za svoj iPhone so zakon :) Vedno veliko smeha.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

cukl ::

Izi je izjavil:

podpira Javo, original jo ne, ...

Kaj ti pomaga podpora jave, če ni aplikacij?

RejZoR ::

Zheegec je izjavil:

Ljudje, ki v trgovini iščejo Micro SDHC kartice za svoj iPhone so zakon :) Vedno veliko smeha.


iPhoni imajo samo vgrajen spomin in to je to ne? :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zheegec ::

ja saj ravno zato. Sem videl že "iPhone" (res dober ponaredek na zunaj), "Phone" in podobne zadeve. Funny as hell
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

klinker ::

Izi je izjavil:

Kako pa veste, da je ta ponaredek res tako slab, da ni vreden 140 EUR?
Dostikrat so namreč ponaredki boljši od originala in glede na to kako oskubljen je originalni iPhone zna imeti tale ponaredek večjo funkcionalnost kot original.
Vsekakor ne vržeš denar stran. Grem stavit, da se da normalno telefonirati s tem ponaredkom in početi morda celo marsikaj kar original ne podpira.
Podpira 2 SIM kartice, original jih ne, lahko menjaš baterijo, pri originalu jo ne moreš, podpira Javo, original jo ne, ...
Kje si torej tako blazno nategnjen?

Pa 140 EUR za telefon tudi ni ravno visoka cena saj povprečno stanejo telefoni (brez subvencij in vezav) med 300 in 600 EUR.



Vidim da nisi nikoli drzal kako kopjo v rokah ;(( Sploh pa ne vem kako lahko tak srot primerjas z iphone ki mu se zelo dobra konkurenca ala GalaxyS tezko konkurira :) Pa imam Galaxyja, da ne bos reku da sem nek fan ;)

Izi ::

Pri telefonih sem popolni amater, uporabljam jih samo za telefoniranje. Ne samo, da nisem nikoli v rokah držal kopije, tudi originala nisem nikoli držal v rokah.
Kakorkoli že, moj trenutni telefon je neprimerljivo slabši od tistega ponaredka, pa sem vseeno zadovoljen z njim, telefonirati se da 8-)

opeter ::

Jaz imam telefon tudi samo zaradi telefoniranja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Furbo ::

Izi je izjavil:

Kako pa veste, da je ta ponaredek res tako slab, da ni vreden 140 EUR?
Dostikrat so namreč ponaredki boljši od originala in glede na to kako oskubljen je originalni iPhone zna imeti tale ponaredek večjo funkcionalnost kot original.
Vsekakor ne vržeš denar stran. Grem stavit, da se da normalno telefonirati s tem ponaredkom in početi morda celo marsikaj kar original ne podpira.
Podpira 2 SIM kartice, original jih ne, lahko menjaš baterijo, pri originalu jo ne moreš, podpira Javo, original jo ne, ...
Kje si torej tako blazno nategnjen?

Pa 140 EUR za telefon tudi ni ravno visoka cena saj povprečno stanejo telefoni (brez subvencij in vezav) med 300 in 600 EUR.


Ni vreden 140€ ker se novi tovrstni ponaredki dobijo za par desetakov.
http://www.dealextreme.com/p/h35-3-5-to...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Turboslav ::

Na oglasu tudi piše, da je zraven še dodatna baterija. Originalni iPhoni le-te nimajo.
Sir je dober


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210731 (7640) Mehmed
»

Iphone uradno v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21534950 (24494) Keyser Soze
»

iPhone 3G (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23025181 (9703) eieieie1
»

Poleti manjša različica iPhona, brezplačen MobileMe?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
359864 (7890) Limit-sky
»

3G iPhone

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
214754 (4754) Ziga Dolhar

Več podobnih tem