» »

Kater program za delanje mp3-jev?

Kater program za delanje mp3-jev?

asd_guy ::

Zanima me ker program naj bi uporanljal, če bi hotel iz avdio CD dol potegniti komade in jih spremeniti v mp3, ker so na avdio Cd-ju samo bližnice komadov? Imam pa windowse 98.
Rock on!

Sims ::

cdex

Link

gumby ::

za ripanje obvezno EAC, za kompresijo pa lame (ali pa kakšen drug format, ne rabiš nujno v mp3 pretvarjat - OGG vorbis, mpc, ape, flac, ...)

Highlag ::

Sims je kar dobro odgovoril. Ripanje in kompresija z enim klikom. Če imaš internet najde celo imena komadov. :D

iso2000 ::

Isto velja za EAC. EAC lahko uporablja Lame ali pa kateri drugi kodek. Potem lahko uporabljaš še dodatne ukaze za kompresiranje VBR, Joint Stereo, preseti od Lame.... Pa odpravljanje napak pri branju slabših (spraskanih) cdjev itd.... Za dobre rezultate absolutno priporočam EAC. Sicer je na začetku malo jeba, ker ima kar veliko nastavitev, a ko ga enkrat uštekaš si zmagal!:))

jabba ::

Sam sem to delal z Winamp-om in zdi se mi da je najlažje kar z Nero-jem.
Za oba rabiš mp3 plugin.8-O
Rock`N` Roll

Vesoljc ::

FreeRIP :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zzzzzzz ::

Mni se najbolj dopade dbPowerAMP Music Converter ( link).

Tak preprost, z vsemi funkcijami na dosegu roke - brez menijev, brez čudnih uporabniških vmesnikov in podobnih stvari.
Ko ga zaženeš, se odpre pogovorno okno za izbiro datotek(-e) in ko jih(jo) izbereš, se ti odpre meni, v kateri format želiš pretvorit (na netu so plug-ini za pretvorbe v različne formate), potem še pogovorno okno za nastavitve, klik na gumb in pesmi so notr.

Zzzzzzz ::

No, pa še en link, kjer je primerjava hitrosti kodiranja različnih programov.

Take a look: http://www.dbpoweramp.com/dmc-speed-test.htm

maticm ::

Easy CD-DA extractor, converter,...

msenjur ::

ja jest sm tega uporabljal, sam opazam da so nekateri mp3 slabo posneti, in kr neki poka vmes...

Zzzzzzz ::

Kjrga?

dBpowerAMP al Easy CD-DA Extractor?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za ripanje cd-jev?

Oddelek: Zvok in slika
293920 (3382) BaRtMaN
»

ker app za ripat glasbene cdje?

Oddelek: Programska oprema
71145 (1042) BoBi
»

Pretvarjanje v MP3

Oddelek: Programska oprema
51808 (1751) cegu
»

CD -> MP3

Oddelek: Programska oprema
231956 (1620) Blisk
»

Kater program za pretvorbo v mp3?

Oddelek: Programska oprema
132740 (2492) elpassa

Več podobnih tem