» »

Nov telefon

Nov telefon

Trixyy ::

Lp!

Ker nikoli nisem imel telefona takšnega kot se spodobi, ampak samo neki škart, sem se zdaj odločil, da dam malo več denarja in da bo stvarca laufala vsaj 2 leti kot se spodobi. Pripravljen sem dat tja do 300€ . Malo sem gledal http://www.orto.si/ponudba/telefoni-in-... ampak za 300€ bi rad dobil malo nasvetov ;) . Firma Nokia odpade nažalost .

Bias ::

Huawei IDEOS X5 U8800
HTC DESIRE S

Na bolhi jih maš za manj kot 300€ pa sta solidna telefona v kolikor ti ni odvraten tač

jazbec ::

samsung galaxy s
na bolhi ga dobiš pod 300 evrov

Bias ::

saj važen da si nabaviš novega z garancijo, toj obvezno...odloči se le al tač al s qwerty tipkovnico (fizično), bomo lažje predlagali. Jah pa OS je pomeben pri odloćitvi.

Trixyy ::

hmm qwerty me spet zlo mika , ker dans ma itak skor vsak telefon touch .. hmm pojma nimam katere OS-e imajo telefoni tak da tu sem v temi :/ tak da qwrty ja ;) RAZEN če bo res telefon za dol past (touch) : P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trixyy ()

Bias ::

HTC DESIRE Z,

tega sem si hotu nabavt sam je radi tipkovnice rahlo konjski, pa sem si pol Huawei IDEOS X5 (pocen, dober) in se hitro navadiš tipkat. Je pa res da fizična qwerty tipkovnica je top, moj ex SE P1i jo je meu in sem se tok navadu pisat, da me je blo strah tača.

Sam je tko, ne verjamem da je danes kaj tko dobrega da se obdrži dve leti...če ne drgač se ga človek naveliča, ker to ni samo telefon...je igračka (za net, mal fotke, kr eni appy, itd balasta).

Trixyy ::

Predvsem bi rad da ima zelo velik zaslon ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549885 (7826) krneki0001
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
527475 (5712) burek1
»

Po kateri telefon? prosim za pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
293030 (1979) THE1B1
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714938 (12501) Thunder wave
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19233522 (23195) LuGi

Več podobnih tem