» »

Excel - težava

Excel - težava

Ciklamen ::

Lep pozdrav.

Ker sem ravno pred tem, da bom vrgel ta računalnik skozi okno, se obračam na vas ker ste mi brž ko ne zadnje upanje da rešim to težavo :)

Problem je sledeč. Namreč odprem Excel, hočem označiti nekaj polj in glej ga zlomka, ne gre. Označit še gre, vendar zaključit pa jih ne gre (torej da bi izbral ne vem..3 polja z miško). Dokler ne kliknem v excel v polja z miško, deluje super, lahko pišeš kar koli, ampak ko enkrat kliknem not, potem mi pa samo označuje polja kamor koli premikam miško.

Sem že probal reinšalirat, ponovno zagnal računalnik, nič ne pomaga.

Se da to v nastavitvah kje pogledat, ali problem tiči kje drugje?

EDIT: Uporablja se Office 2003
- End of the Post ->
  • spremenil: Ciklamen ()

Ciklamen ::

Anyone? :/
- End of the Post ->

prtenjam ::

Bi vam poskušal pomagati, pa ne razumem natančno, kaj se vam dogaja?

... Namreč odprem Excel, hočem označiti nekaj polj in glej ga zlomka, ne gre. Označit še gre, vendar zaključit pa jih ne gre ...

Kaj zdaj; ali jih lahko označite ali ne? Kaj mislite pod tem, da jih ne morete 'zaključiti'?
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si

Mati ::

Verjetno misli, da se obnaša zadeva, kot da bi bil skoz levi gumb na miški pritisnjen?
Je z miško drugače vse ok?

ToniT ::

Izklopi Scroll Lock!

Ciklamen ::

prtenjam, mogoče sem se malo narobe izrazil, nisem našel pravih besed :D Zadeva je takšna, da označit gre, potem pa se zgodi to, kar Mati pravi, kot da bi bil cel čas levi gumb pritisnjen.

Mati, z miško je vse v redu, težava je samo v excelu.
- End of the Post ->

prtenjam ::

Aha... Potem ste verjetno v posebnem Excelovem načinu 'Razširjeni način', kar je vidno zato, ker spodaj desno piše 'RAZ' (SLO verzija) oz. 'EXT' (ANG verzija)...

Rešitev je preprosto v tem, da pritisnete tipko F8, saj se z omenjeno tipko sprehajate med navadnim in razširjenim načinom izbire celic.
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CorelDraw

Oddelek: Programska oprema
201959 (1188) BlackHole
»

Predogled Windows 8.1: gumb Start je nazaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11546922 (39872) Tr0n
»

Izšel KDE 4.6

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
206733 (5806) Jst
»

Word 07 problem - nujno!

Oddelek: Programska oprema
7900 (793) Han
»

Flash združevanje

Oddelek: Izdelava spletišč
91529 (1381) kekc

Več podobnih tem