» »

PS3 Media server

PS3 Media server

car100 ::

Pozdravljeni,
Na računalnik sem naložil program ps3 Media server 1.10.51 in deluje brezhibno. Program je namenjen DLNA povezavi za PS3 ali kar direktno na tv. Sicer stvar deluje kot je potrebno mkv(in ostali formati) in podnapisi. Problem pa nastane ko sem želel uporabiti ps3 Media server ps3 Media server 1.23.0. Program se z TV poveže vendar nobene mape ne prikaže ki jo nastavim za medsebojno deljenje. Razlog zakaj želim novejšo verzijo je da ima nova verzija podporo za še več formatov, slo meni, boljše delovanje... Naj omenim da sem nastavil v obeh primerih enako, tako da me zanima če je kdo že uporabljal novejšo verzijo kje bi lahko nastala napaka.
(Samo za inf. tv je Panasonic 42G20e)

Za pomoč in nasvete se že v naprej zahvaljujem!

St235 ::

1.23.0. je kot je meni znano beta. 1.10.51 pa zadnja offcial/stable verzija. Razlogov zakaj ne deluje je lahko miliom. Predlagam ,da uproabiš njihov forum, kjer imajo več informacij o posameznih buildih. Pri meni je recimo ravno obratno 1.10.51 dela ali ne, medtem ko 1.23 100% funkcionira. Povezava je PC - PS3.

UpRising ::

ima še kdo težavo z Philips TV jem in ps3 server-jem, namreč fast forward funkcija ne deluje ko predvajam .MKV format. Torej če filem na sredini neham gledati, sem pečen...Se da te Philipse serija PFL7000 kako upgradat, da ni tako primitiven predvajalnik, recimo da bi vpisal čas kjer sem nehal gledati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UpRising ()

BigWhale ::

http://code.google.com/p/ps3mediaserver...

Tukajle so malo novejse razlicice. Joj, necro tema... :>

UpRising je izjavil:

ima še kdo težavo z Philips TV jem in ps3 server-jem, namreč fast forward funkcija ne deluje ko predvajam .MKV format. Torej če filem na sredini neham gledati, sem pečen...Se da te Philipse serija PFL7000 kako upgradat, da ni tako primitiven predvajalnik, recimo da bi vpisal čas kjer sem nehal gledati?


To je po mojem problem ps3media serverja. Nekatere filme sproti konvertira v ustrezen format. Takrat ne mores 'previjat' ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

UpRising ::

obstaja kaj boljšega kot PS3 server?

UpRising ::

Bojda obstaja neka JUMP TO, oz GO TO funkcija, samo jaz je ne najdem, je to mogoče samo na PS ju?

radmannsdorf ::

Jaz mam pa problem po formatiranju zdej, da mi enostavno noče predvajat nič, razen nekompresirano, pa še to ne ve, nastavitve sem vse mel na default pa nič od nič. danes sem še naložil VLC in avisync kodek, pa nič boljše.
ko odprem mapo s filmom, mi za par sekund kaže "play" ikonco, po par sekundah "pause" ikonco, in potem že probava z drugo vrsto prekodiranja, na koncu ne dela nič. včeraj sem celo gledal lahko, ampak brez podnapisov, ker je delalo samo "no encoding".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predvajanje 3D filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
117028 (6339) MadMicka
»

DLNA omrežje pomoč

Oddelek: Zvok in slika
105435 (4739) solorajder
»

DLNA in LG 42LE5500

Oddelek: Omrežja in internet
235178 (4398) mcesarec
»

Predvajanje HD filma na XBOX-u 360

Oddelek: Konzole
51919 (1766) Tihi Mi53k
»

MKV 2 AVI? za XBOX 360

Oddelek: Zvok in slika
71220 (1165) XsenO

Več podobnih tem