» »

brezžični internet

brezžični internet

f0gripper ::

zadeva je taka imam 3 računalnike 2 namizna 1 prenosni vse mam povezane na beli ruter nato še imam en ruter pri drugem namiznem računalniku (http://www.mimovrste.com/artikel/247003... .zdaj me zanima če lahko imam brezžično povezavo na prenosniu. povezavo sem že naredil vendar mi je ne kaže več (neven zakaj) na začetku je kazalo povezavo in mislim da je celo delala (ne spomnim se točno)



tu se prej odspodaj še bile druge možnosti za brezžično vendar jih zdaj več ne vidim.
  • zavaroval slike: bluefish ()

amigo_no1 ::

Sedaj imaš navaden + wifi router, torej siol pppoe povezave v winsih ne potrebuješ več, naj jo vzpostavi navaden router.
Dlink router poveži v LAN port, drug konec mrežnega kabla na navaden router, tako bo Dlink delal samo kot AP.

2 povezavi hkrati (pppoe in wifi) hkrati ne moreta teči, disablaj&odklopi siol pppoe in wifi povezava bi se morala pojaviti.

Zgodovina sprememb…

f0gripper ::

to bom moral nekoga prosit ,da pride zrihtat ker ne razumem glih teh vseh izrazov (ppoe,AP..)
amigo_no1 hvala da si napisal vse eno

amigo_no1 ::

pppoe == trenutna siol povezava v winsih
AP (access point)== wifi dostopna točka

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
405144 (3550) seba-beba
»

Router konfiguracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
101120 (914) pudlcek
»

Kateri router z PPPOE ?

Oddelek: Omrežja in internet
152010 (1753) Jinto
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5623159 (22075) MTB
»

prekinjanje internetne povezave

Oddelek: Omrežja in internet
162265 (1667) m0LN4r

Več podobnih tem