» »

Kako dodati program naj se zažene ko prižgeš računalnik (msconfig??)

Kako dodati program naj se zažene ko prižgeš računalnik (msconfig??)

kitara8 ::

kako dodaš na seznam ki se odpre na startup zavihku v msconfig kako dodaš tam dodaten program ki ga še ni na seznamu, da bi ga samo obljukal, da se prižge ob zagonu windowsov? Aja skoraj sem pozabil govori se o Windows 7? (recimo konkretno MS Office Outlook 2010?)

Hal-3000 ::

C:\Users\uporabnisko_ime\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
(isto je ce gres pod start -> vsi programi -> desni klik na "Zagon" in kliknes Odpri)
sem das bliznico programa pa se ti bo ob zagonu windowsov samodejno zagnal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hal-3000 ()

CallMeAl ::

Druga varianta pa je skozi Programs -> Accessories -> System tools -> Task scheduler . Tam lahko predpišeš kaj naj se zažene in kdaj. Jaz sem to uporabil, da se mi avtomatično izvede overclock FSBja ob zagonu.

kitara8 ::

Napisal je : "The program can't start because MSVCR90.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem."

uporabil sem pa metodo od Hal-3000

neres ::

Če imaš vklopljen UAC moraš uporabit Task Scheduler. Nekoliko nerodna zadeva, pogooglaj za podrobnosti, ampak deluje.
Če UAC ni vklopljen pa lahko preprosto dodaš program (bližnjico) v mapo Startup (Zagon).

kitara8 ::

mam izklopljen a je zih to?
edit: aja tudi prek tvoje možnosti CallMeAl ne gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: kitara8 ()

Hal-3000 ::

jaz sem obedve metodi sprobal v virtualni masini pa mi je delovalo brezhibno

dal sem pa avtomatsko zaganjati Office Outlook 2010 ob zagonu win 7

Windows 7 Ultimate (ver: 6.1.7600) - noben antivirusni sistem z nadzornikom sistema nisem mel namescenega
UAC - off
Office Professional Plus 2010

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hal-3000 ()

kitara8 ::

no bom še malo probaval. A drugače lahko kje v officu naštimaš samodejni zagon ??:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
312965 (1674) Han
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201869 (1387) KTr1sk
»

SIOL ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
222493 (1852) sash
»

avtomatski zagon

Oddelek: Programska oprema
8985 (861) gumby

Več podobnih tem