» »

problemi z diskom ....houston we have a problem

problemi z diskom ....houston we have a problem

ferrum_ ::

sm dobu od prjatla disk z podatki (warez). Prej sm mel na IDE 2 en majhen kompresiran disk, ki sm ga odklopu in priklopu prjatlovga. takoj sm sel w win98 in vse lepo in prav..... potem sem dal se autodetect v biosu....IDE2master.....in tezave so se zacele....
v win98 kliknem na d: in ne pokaze mi nobenih fajlov. V properties pise da je poln. Potem grem v scandisk v dosu in ta nardi une *.chk fajle(kao fix). hmh....kaj pa zdej? jst bi rad dobu podatke nazaj....mogoce z norton utillities?? najmanj kar si zelim je formatiranje prijatlovga diska.
hvala za odgovore;(

srale ::

če mene prašaš nebi biu edini ki je iz drugega diska naredu sir...razlog??scandisk..vsaj men se je to tud naredilo ko je hoteu skoz nekaj popraut..na koncu je prišlo do tega da je biu drugi diska za format..moja ideja da so težave nastale v tem ker maš tudi na drugem disku naložene enake winse..pol pa rata sirela in skuta v enem kosu..

o rešitvi zares nisem prepričan..

Lith ::

E, sorry, ampak Scandisk ni drugega kot sranje za take stvari in tudi ne boš dobil nazaj kar je bilo (razen z backup disketo, ki jo naredi), po mojih izkušnjah. Raje ne bi pustil da je popravljal...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

sinko999 ::

Od scandiska backup disketa je tudi za en kurac ; najboljše bi blo da ne bi šel nič popravljati z njim .
Hmm vse stvari so zdaj u kurcu .
Ni? ni ve?no !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali HDD umira?

Oddelek: Strojna oprema
423485 (2274) hojnikb
»

Del diska pokvarjen

Oddelek: Strojna oprema
353823 (2722) k4vz0024
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
707140 (5601) Mavrik
»

WD HDD problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
241435 (995) Tjulenj
»

Problem z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
121226 (1002) LordWorm

Več podobnih tem