» »

Kako pretvoriti videe iz spletne strani na Youtube?

Kako pretvoriti videe iz spletne strani na Youtube?

Paty ::

Na eni spletni strani sem si ogledala nekaj videov in rada bi jih mela vedno na voljo na Youtubu. Sicer sem pogledala pod moznosti - copy video url
ali copy embed ne vem kaj :) sicer pa itak sploh ne vem kam bi ta kopiran url prlepla( ceprav predvidevam, da to ni resitev xD).

No uglaunem, res bom hvalezna za kakrsnokoli pomoc, ker to rabm nujno in je ful pomembno.


Lp ;)

detroit ::

vedno lahko vide z Orbit - om zloudaš in jih naknadno zuploadaš gor.
Skero

laguna ::

Ali bi jih rada gledala na youtube ali pa jih hočeš prenesti na disk.

Če želiš gledat le na youtube jih lahko shraniš v brskalniku pod priljubljeno, če pa jih želiš prenesti na disk, pa s tistim copy url ne bo šlo.

LP
lagunaaaa

Paty ::

detroit je izjavil:

vedno lahko vide z Orbit - om zloudaš in jih naknadno zuploadaš gor.



hvala, sej sm ga ze instalirala, ampak noce. a mogoce zato, ker je to iz bloga - blogspot.com ?

x.sci ::

Ce imas firefox, lahko poskusis se downloadhelper plugin.

r3Qui3m ::

x.sci je izjavil:

Ce imas firefox, lahko poskusis se downloadhelper plugin.

Downloadhelper ne podpira prenosov iz blogspot.com ali pa meni ne uspe :P

laguna1 ::

Jaz lahko vse video spoet iz youtube prenesem tako, da odprem internet explorer, se postavim na video, ga zaženem in mi če se postavim v zgornji desni kot videa pokaže okvirček, kjer piše "download this video" oz če kliknem na videu na desni gumb na miški se mi pojavi okno in čisto spodaj "download this video to real player". To se mi samo pokaže pri internet exploreru ne pa v firefoxu:D.

Verjetno imam naložen real player.

Tudi s te strani se da tako zlaudad http://googleblog.blogspot.com/

LP

x.sci ::

r3Qui3m je izjavil:

Downloadhelper ne podpira prenosov iz blogspot.com ali pa meni ne uspe :P

Jaz nisem imel problemov, je pa res da so bili verjetno povecini linkani videi z youtuba.

novinec112 ::

js sem si ravno včeraj v brskalnik nainštaliral tole razširitev:
http://eu.onlinevideoconverter.com/

in deluje! ko gledaš youtube, imaš tik pod videom poleg knofov 'like', 'dislike' še eno okno 'download as'.

lp

r3Qui3m ::

Srž problema je kako prenest video vsebino, ki je bila naložena na blogspot.com (ne vstavljena iz youtube - prenos iz tukaj podpira ogromno razširitev in plugingov, da namenskih programčkov ne omenjam)

Paty ::

r3Qui3m je izjavil:

Srž problema je kako prenest video vsebino, ki je bila naložena na blogspot.com (ne vstavljena iz youtube - prenos iz tukaj podpira ogromno razširitev in plugingov, da namenskih programčkov ne omenjam)



tocno to sem hotla ravno napisat :) js ne rabm downloadat videov iz youtuba, ampak prvotno iz blogspota, in na youtube sploh ni teh videov k jih js rabm, so samo na blogspotu. no ce ve kdo za kaksen program, naj kr pove :) hvala

Cold1 ::

Če se gre za Flash video element, obstajajo programi, ki lahko, ko enkrat začneš predvajati video na spletni strani, prestrežejo video tok in ga shranijo.

----------------

Drugače pa, če poguglaš save flash video je eden prvih rezultatov kar Save Flash:
http://www.saveflash.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

x.sci ::

Paty je izjavil:

tocno to sem hotla ravno napisat :) js ne rabm downloadat videov iz youtuba, ampak prvotno iz blogspota, in na youtube sploh ni teh videov k jih js rabm, so samo na blogspotu. no ce ve kdo za kaksen program, naj kr pove :) hvala

Glede na to, da obstaja kar nekaj nacinov, kako embedat video, mogoce kak primer?

matjaz23 ::

Probaj tole, men še ni pustil na cedilu.

http://www.sothinkmedia.com/web-video-d...

lp.
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje bloga

Oddelek: Loža
121811 (1222) Cruz
»

Curiosity na Marsu zavohal metan. A počasi s šampanjci.

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
115292 (3549) Spock83
»

Odstranitev gelsa v excelu

Oddelek: Programska oprema
87569 (3713) MrStein
»

Domenca in Blogger

Oddelek: Pomoč in nasveti
7674 (613) KoMar-
»

Pisanje bloga

Oddelek: Loža
82837 (2522) techfreak :)

Več podobnih tem