» »

Galaxy tab na Siolu

Galaxy tab na Siolu

Dekinio ::

Hmm...ker sem na optiki sem dobil tole ponudbo.

http://www.siol.net/Akcije/Ugodnosti_za...

Za 60 eur??

eieieie1 ::

Jaz bi dost rajši prenosnik vzel in če ne drugo, ga takoj prodal...

Ta pol izdelek, ki šteka kot ****** pa naj kar imajo :)

lurker ::

Mene pa nekaj zanima glede teh reklam za Galaxy Tab 10.1v (mislim, da jih ima Simobil). A obstajata dva modela 10" Tab-a?

Zunaj vsi govorijo samo o 10.1 Tab-u, ki ga bodo zdaj zdaj šele začeli prodajat, pri nas pa ga že nekaj časa porivajo celo Simobili?! Kaj je to neka zalutana verzija, ki se jo bodo znebili v državah tretjega sveta?

edit: aaa... razjasnjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lurker ()

shotalick ::

Jst bom vzel laptopa. Sem tudi naročnik na optiki in bom vzel zadevo za 4x25€. Tako kot je nekdo zgoraj omenil, če ga takoj prodam .

Dekinio ::

V bistvu imam doma za svoje potrebe ipada, maca....laptopa bi vzel samo mi winsi ne dišijo preveč. Pa sem mislo vzet galaxya pa ga prodat....Tak, da še nevem kaj bom naredil.

shotalick ::

moraš se kar odločit. Samo do 31.5 je čas.

Dekinio ::

Naročnina pa mi poteče avgusta :-)....

tado6 ::

lurker je izjavil:

Mene pa nekaj zanima glede teh reklam za Galaxy Tab 10.1v (mislim, da jih ima Simobil). A obstajata dva modela 10" Tab-a?

Zunaj vsi govorijo samo o 10.1 Tab-u, ki ga bodo zdaj zdaj šele začeli prodajat, pri nas pa ga že nekaj časa porivajo celo Simobili?! Kaj je to neka zalutana verzija, ki se jo bodo znebili v državah tretjega sveta?

edit: aaa... razjasnjeno.

Sta dva modela ja. Razlika med njimi je le v tem, da je v verzija nastala le zaradi iPad 2 (torej da je tanjši). To verzijo ki jo ponujajo v Sloveniji, je boljša saj je na račun pri v verziji slabša baterija itd...
Tisti, ki je pa rekel kako šteka, pa taba še držal ni.
Edit tudi jaz: sem vidu da si našel...jebat ga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tado6 ()

Lion29 ::

razlika je tudi v kameri...in pri PADu je zlo pomembno, da je tanjsi (in lazji) ker se roka hitro utrudi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

lurker ::

Razlika med njimi je le v tem, da je v verzija nastala le zaradi iPad 2 (torej da je tanjši). To verzijo ki jo ponujajo v Sloveniji, je boljša saj je na račun pri v verziji slabša baterija itd...
Mislim, da je ravno obratno. 10.1v je starejša, 10.1 pa novejša/tanjša. Nova ima tudi microSD (če je komu to pomembno). Nova ima zgleda za ca. 10% manj zmogljivo baterijo in le 5g manjšo težo (huh?!). Nova ima tudi slabšo zadnjo kamero, ampak kdo pa slika s temi deskami. Se pa pomoje pri novem HUDO pozna, da je tanjši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lurker ()

tado6 ::

M-XXXX ::

Če prav razumem tole akcijo: ob ponovni vezavi za 2 leta dobiš enega izmed teh izdelkov po tej akcijski ceni?

delavec44 ::

Samo za nove naročnike.

Lahko seveda poskušaš srečo z odklopom in ponovnim priklopom samo navadno se zgodi, da potem na centrali ni več prostora.

borutz ::

tudi za obstojece nevezane narocnike velja akcija
mislim da so to taki, ki niso v zadnjih 2 letih izkoristili akcijskih ponudb (tv, prenosnik,....)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borutz ()

delavec44 ::

Prijatelj ni imel nobene vezave že par let. Je poklical gor in so mu rekli, da zanj to ne velja. Če ima kdo kakšne drugačne informacije, se pa priporočam.

Dekinio ::

Kaj pravite kaj naj vzamem...Galaxy TAB ali Notebooka (cenejšega).....v bistvu sem na Macu doma, imam ipada...
Pravzaprav ne rabin nič od tega, samo bi bil nor, če za takšno ceno ne vzamem kaj....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablica za nezahtevno uporabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526876 (3424) kanarin
»

Düsseldorfsko sodišče prepovedalo prodajo Galaxy Taba 7.7 v EU (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7420347 (16103) BlueRunner
»

Samsung v Nemčiji dosegel zmago proti Applu

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
185883 (4348) mtosev
»

Dve zmagi za Samsung proti Applu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
7714233 (10837) Furbo
»

Galaxy Tab 10.1 se vrača na prodajne police v Avstraliji

Oddelek: Novice / Android
133867 (3016) gendale

Več podobnih tem