» »

Duke Nukem Forever končan!

Duke Nukem Forever končan!

Neowin - Po skoraj petnajstih letih tožarjenja, propadanja, pacanja, pisanja, razhroščevanja in testiranja kode je herkulski podvig naposled končan. Duke Nukem Forever je napisan in zaključen, kar pomeni, da je razvoj igre prešel v stadij RTM, je pojasnil George Broussard iz 3D Realms. Sedaj morajo založniki natisniti zadostno količino zgoščenk z igro, pripraviti spremljevalni material in vse skupaj zapakirano v ličnih škatlah poslati v trgovine.

Randy Pitchford iz Gearboxa je preigral že celotno igro in je nad njo navdušen. Opisal jo je kot neverjetno izkušnjo - enkratni opus interaktivne zabavne, ki ponovno spomni, zakaj je Duke Nukem kralj. Igro so razvili 3D Realms, Triptych, Piranha in Gearbox, potem ko so zgladili nesporazume in se poravnali v tožbah z 2K Games.

Kdor bo igro kupil v predprodaji, jo bo lahko z interneta snel 3. junija, a le demo verzijo. Škatlasta polna verzija pride 10. junija v Evropo in 14. junija v ZDA.

103 komentarji

«
1
2 3

Zheegec ::

Hell freezes over!!

Vprašanje je, ali bo ogromno razočaranje ali ne :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Meizu ::

Važno je da je Randy Pitchford iz Gearboxa ta špil že preigral in da je navdušen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Coinbird ::

Tole bomo ziher vsi špilal samo da bomo končno vidli kako je. :)
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

balocom ::

Večina bo vrjela šele ko bo videla tole igro na prodajnih policah :D
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

revvs ::

Končno ?
Vendar bo verjetno tudi dosti patchov še prišlo, ker že novejše igre ki so bistveno hitreje izšle imajo ogromno napak, kaj pa šele igra ki se je razvijala 15 let. So to oni vse preverili do potankosti ? Če so, potem njim čestitam za misijo nemogoče.

particle ::

brix are gonna be shat.

Prospekt ::

". Opisal jo je kot neverjetno izkušnjo - enkratni opus interaktivne zabavne, ki ponovno spomni, zakaj je Duke Nukem kralj. "

Hahaha, je ZIHER.

Spc ::

uf to pa je dolgo trajalo.
:D
 

opeter ::

Jaz jo komaj čakam, da jo prejmem :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

WyattEarp ::

Špil katerega bom po dolgih letih spet kupil!
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

Good Guy ::

A bo igra podpirala 3D grafiko? :))

Tr0n ::

Rapture je bil prestavljen na oktober zaradi DNF!

jlpktnst ::

http://arstechnica.com/gaming/news/2011...

Bo prej nekje v tej smeri :) Kupoval definitivno ne bom zadeve predno ne vidim a je sploh kaj prida.

Čakanje kako leto še ne bo bolelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jlpktnst ()

smash ::

ta dukenukem me spominja na napovedi o koncu sveta :)

nekikr ::

Kaj pa vem....konec sveta definitivno enkrat bo... :)

opeter ::

Duke Nukem Forever tudi. Vprašanje je, kdaj bo Half Life Episode 3 ali pa Half Life 3.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

driver_x ::

A so že končali?

McGregorSL ::

Randy Pitchford razvijalec iz Gearboxa je rekel, da je igra dobra... no shit :P

No vsaj demo bo, da bomo lahko probal...

garamond ::

ta dukenukem me spominja na napovedi o koncu sveta :)

Točno to! Pozna se, da smo v zadnjem letu, letu pred 2012.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: garamond ()

morbo ::

Ko bo opis v Jokerju bom morda začel počasi verjeti da Duknukm res obstaja... Do takrat pa Dukeskeptic Forever!

kuglvinkl ::

Opis v Jokerju... :)

LeXani ::

ale fucking luja
Čas prve prijave 04.11.2005

Dr_M ::

Nothing to see here people, move along...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kar-nekdo ::

Na Steamu je ze dodana pod Pre-Purchase tako, da je kr velika vrjetnost, da pride 10.6.2011.

amigo_no1 ::

Prospekt je izjavil:

". Opisal jo je kot neverjetno izkušnjo - enkratni opus interaktivne zabavne, ki ponovno spomni, zakaj je Duke Nukem kralj. "

Hahaha, je ZIHER.

Priblžno taki so bili "ekskluzivni" opisi iger v slovenski izdaji "Pc gamer" skropucala njega dni :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Bor H ::

Kje so zdej vsi dvomljivci, ki so mel jajca še marca trdit da ta igra nikol ne bo izšla?

Starodavni ::

no, fino da bo demo prišel. Bom ga dolptoegnil in testiral, če bo delal na mojem laptopu na vsaj low nastavitvah :)

To je pohvalno, da bodo lansirali demo, ker tega mnogi razvijalci in založniki ne počnejo in potem je folk negotov.

opeter ::

Se strinjam. Dandanes imajo preizkusne verzije v večini primerov le shareware igre. Žal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

McGregorSL ::

Starodavni je izjavil:

no, fino da bo demo prišel. Bom ga dolptoegnil in testiral, če bo delal na mojem laptopu na vsaj low nastavitvah :)

To je pohvalno, da bodo lansirali demo, ker tega mnogi razvijalci in založniki ne počnejo in potem je folk negotov.


U bistvu se zato potegne torrent, kjer se ponavadi po 10min igranja ugotovi, da je krš od špila. (večini primerov).

In vedno težje je ugotovit ali je špil dober ali ne. Ker samo nabijajo kako je vse fajn in dobr... ko pa pride do realnosti je pa razočaranje... kot pri filmih kjer vse pokaže v 1min Trailerju.

Sploh pa 50€ za špil? niso resni... 50€ so vredni samo res epic špili katere igraš vsaj 3mesece.

particle ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Tr0n ::

Do not want!



Resno, niti malo me ne mika za to igro vec. Raje Minecraft ali Tetris spilam.

Kenpachi ::

Tr0n je izjavil:

Do not want!



Resno, niti malo me ne mika za to igro vec. Raje Minecraft ali Tetris spilam.


Do not care.
Zaraki Kenpachi.

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Do not want!
Resno, niti malo me ne mika za to igro vec. Raje Minecraft ali Tetris spilam.


Kaj je pa DNF tolk drugačen npr. od CoD?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mipe ::

To je absolutno nemogoče! Gotovo gre za nek drug špil, v katerega so naknadno dodali Duketino!

Dr_M ::

"He must be the one, he must be the one...you said the same thing for that blondie guy few years ago and look what happend!"
"Oh him...but it took him FOREVER to even try!"

:))

Jaz pravim, what is dead should stay dead. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

ahac je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Do not want!
Resno, niti malo me ne mika za to igro vec. Raje Minecraft ali Tetris spilam.


Kaj je pa DNF tolk drugačen npr. od CoD?

Pa, saj bom verjetno probal, ampak po 15 or so letih cakanja mi je res ze vseeno. Whatever.

nekikr ::

Čakanja? As in stal si na avtobusni postaji pokrit s časopisnimi papirji in čakal na današnji dan? Ali si pač zasledil sem in tja novico da bo ko bo in šel dalje z življenjem? Mislim, če te taka stvar tako iz tira vrže, da si postal emo....damn....probaj droge, da pobegneš s tega groznega sveta. Đizs....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Tr0n ::

Saj ves kaj sem mislo. :)

nekikr ::

Ja niti ne. Ker tudi jaz sem čakal ta špil. Ampak čakal as in vsake dve leti prebral, da naj bi bil kmalu. Potem sem šel naprej z življenjem in ko sedaj pride, ga bom z veseljem preizkusil, če bo dober. Lahko pa furaš safr zaradi tega in se skenslaš z roofa :)

McGregorSL ::

nekikr je izjavil:

Čakanja? As in stal si na avtobusni postaji pokrit s časopisnimi papirji in čakal na današnji dan? Ali si pač zasledil sem in tja novico da bo ko bo in šel dalje z življenjem? Mislim, če te taka stvar tako iz tira vrže, da si postal emo....damn....probaj droge, da pobegneš s tega groznega sveta. Đizs....

A ti misliš, da je čakanje na avtobusni postaji edini način čakanja? :)

15 let za nadaljevanje je verjetno rekord :D Sicer pa duke3d je bil unikat ... malo takih špilov je bilo takrat zunaj, manj konkurence ... zato je tudi bil uspešen.
Duke Forever pa je po 15letih naletel na ziljon klonov, kopij, ki so delani po možnosti na istih pogonih, imajo isti feeling edino texture so druge... tako da Duka čaka težka naloga, da bi iztopal od ostalih špilov.

Trenutno gledam na Duka forever kot quake 3 arena z shrink gunom in slači puncam... bomo vidl... :D

kixs ::

Zanimivo, da se ne spomnem, da bi kdaj spilal Duke3D. Ce se ne motim, smo enkrat na faksu sli preko LAN-a. To je bilo morda kaksno urco vse skupaj.

No, bom danes poizkusil, da vidim kaj sem zamudil.

Tr0n ::

McGregorSL je izjavil:

Trenutno gledam na Duka forever kot quake 3 arena z shrink gunom in slači puncam... bomo vidl... :D

Exactly. Pacali so vsa ta leta, pa kradli denar. Ce ne bi bilo Gearboxa, se zdaj ne bi bilo nic.

Fuj!

ahac ::

Tr0n je izjavil:

ahac je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Do not want!
Resno, niti malo me ne mika za to igro vec. Raje Minecraft ali Tetris spilam.


Kaj je pa DNF tolk drugačen npr. od CoD?

Pa, saj bom verjetno probal, ampak po 15 or so letih cakanja mi je res ze vseeno. Whatever.


A bi blo ful boljš, če bi vsako leto vrgl ven nov del z minimalnimi spremembami od prejšnjega? 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Boljse bi bilo, ce bi 4-5 let po napovedi izdali spil.

Macketina ::

Jaz ga pa komaj cakam. Ce so zadeli vsaj priblizno zabavnost in akcijo, bo tole bolj zabaven spil kot pa 90% genericnih portov iz konzol.

In ja, smo ga precej igrali preko LANa svoje dni. Se prov spomnim, kako nas je vecina uporabljala se smerne tipke + alt za strafanje, torej brez miske.
Razen en je uporabljal WSAD + mis, kar smo potem vsi povzeli na Quaku1 :)

darkolord ::

En problem s temi 15 leti je to, da verjetno kar precej velik del tistih, ki so igrali original in bili nad njim navdušenih, danes enostavno ne igra več igric; drugi pa ta, da je precej velik del današnjih igralcev premlad in originala sploh ni probal in bo to za njih le še ena igra in ne dolgo pričakovani naslednik legendarnega DN3D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

St235 ::

duke3d in miš? to je bla ziher kaka pussy win95 verzija.

Dos, pa lan in tipkovnica. Pa 15 folka na Stadium.

Constantine ::

Jest sem igral vse Duketine v maldih letih in bom tud zdej preigral :) pa neglede na to ali je dober ali slab :D

gendale ::

duke3d je bil svoje čase super

duke3d + nov pogon in teksture je še danes super

upam da bo tudi dnf kul
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74293794 (11457) Testman42
»

Bombshell (Duke Nukem: Mass Destruction ?)

Oddelek: Igre
122188 (1399) Zmajc
»

Duke Nukem Za Vedno pozen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5017952 (15880) Bor H
»

Duke Nukem Forever bojda prihodnje leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6615292 (12068) ahac

Več podobnih tem