» »

Popravilo prenosnikov

Popravilo prenosnikov

edey ::

Pozdravljeni, iščem kakšno dobro firmo oz. zasebnika ki popravlja prenosnike... Naj do dobro popravilo, hitro in za razumlive denar :). Mi lahko kaj priporočate?

Hvala že vnaprej.

lp

AngelOfDeath ::

odvisno kaj je odpovedalo. Ponavadi je ceneje kupit drugega. Saj ko začne odpovedovati hitro odpove še kaj drugega...
edit: Slovnica

king67 ::

Pokliči na 041 764-192.

lp,
king67

AaBoy ::

No bom osvežil temo, meni sta šla panta na prenosniku, ki omogočata odpiranje in zapiranje monitorja. Poleg tega, mi je nekakšno železo, ki je držalo monitor, da se je zaprl odlepilo in če bi poskusil zapret monitor bi mi ga "oluplo". Me zanima ali pozna kdo kakšen pametni servis v okolici Ptuja ali Maribora.

Počen pant



Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

DeeCoy ::

Jao človek, kaj si ti delal s tem laptopom?!? Metal po zraku?

Pant mislim da ni počen, ampak se je le vse skupaj razdrlo. Za kakšnih 25 min dela je s komplet servisom (čiščenje, pasta).
Treba ga je razdret, mogoče kaj zalepit, sčistit in nazaj sestavit. Nič strašnega!

AaBoy ::

Dejansko nisem nič takega delo, vsaj da bi res blo opazno. Fora je bla v tem, da se mi je zadnja stran odlepila, pa nisem opazo. Ker ni bila plastika priterjena na zadnjo stran, mi je neko železo notri ribalo ob plastiko in jo je malo zdroblo in je pant popustil. Pač, zanimalo me je če kdo pozna kakšen zanesljiv servis, kam bi lahko to nesel, da niso tam neki loleki :)

M-XXXX ::

AaBoy je izjavil:

Dejansko nisem nič takega delo, vsaj da bi res blo opazno. Fora je bla v tem, da se mi je zadnja stran odlepila, pa nisem opazo. Ker ni bila plastika priterjena na zadnjo stran, mi je neko železo notri ribalo ob plastiko in jo je malo zdroblo in je pant popustil. Pač, zanimalo me je če kdo pozna kakšen zanesljiv servis, kam bi lahko to nesel, da niso tam neki loleki :)

MSI? Serijska napaka, žal pa ne priznajo pod garancijo po izteku roka...

AaBoy ::

Jp MSI, saj ni več garancije, zato pa treba najti nekoga, pa nesti, da se stvar reši (še dobro, da ni več faksa, ker bi znoro brez prenosnika).

M-XXXX ::

Kontaktiraj Acord 92, popravljajo take stvari. Kolega je imel isti problem.

AaBoy ::

Ok super, hvala. Bom kantaktiral, če še ima kdo kakšen servis naj pove, sem vesel vsakeršnega nasveta.

Duhec ::

Na servisu Acord92-Ljubljana, so mi popravili MSi prenosnik, ki mu je zablokiral tečaj (pant) in seveda polomil notranji del okovja, plastiko in del pokrova.
Serviser Tone je vse to lepo spedenal tako kot se šika. Pohvale !

Šimpanz ::

Maš Acord 92 tud v Mariboru da ne boš hodil v Ljubljano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravilo prenosnika ACER

Oddelek: Pomoč in nasveti
302451 (1689) Fadil
»

Lenovo servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
122079 (1808) Andrejpan
»

AMD se odpoveduje nalepkam na prenosnikih

Oddelek: Novice / Procesorji
378160 (6611) zee
»

počen plastičen rob zaslona prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
967750 (4569) 49106
»

Rezervni deli za EEE PC 701

Oddelek: Pomoč in nasveti
62167 (1793) Šimpanz

Več podobnih tem