» »

Barvni ventilatorji

Barvni ventilatorji

bozicek ::

Zanima me ce kdo uporablja ventilatorje, katere imajo LED diodice, da odajajo svetlobo. Prodajajo jih pri Mlacomu.


Kako se kaj obnese? Glasnost itd...
To mislim povezati v navezi z Advance B031 ohisjem in me zanima, koliko bi se kaj videlo.

||_^_|| ::

4K za ventilator? => LOL

StarY ::

v bistvu dobis za 4K tri take ventilatorje...

l-note ::

Na Mlacomovi strani piše da en TOČNO TAKLE stane 1.440,00sit. Zdej jst ne vem al je to pomota al je to res.:))

alien-w ::

Res so tolk poceni. To so 8x8 venti pa enega smo imeli na InterINFOSu, pa moram reči, da kar lepo izgleda pa tudi niso tolk glasni, je pa res, da je bil tam šunder.

Sam bi imel raje popolnoma modrega. :D

||_^_|| ::

aja sori jst sm akasine gledu:)

bozicek ::

V sredo grem iskati. Samo sem v dilemi. Ali naj kupim Advance ohisje(pleksi in neonka je ze notri)
Kosta pa 26 jurjev
Ali naj kupim Chifteca(crnega midi 19 jurjev) pa dam se tiste stiri jurje za pleksi pa sam rezem. Tu na sliki je videti malce majheno okno, pa prevec ob strani. Moram videti kako zgleda v zivo.

Tic ::

alien-w: Tist vent je Tic prnesu :D
Pa je z Nemčije, pa 4 ledice ma... 4 različne barve... je Akasa, in je dokaj tih... lep...

En moj frend ga ma na plexiju pa je cool!
persona civitas ;>

smilyxx ::

bozicek: ohisje je sicer lepo ampak to mors sam nardit k nima fore da ti sam na strom prklopis pa dela. Jst bom big tower chiefteca črnega kupu pa lepo vse sam naredu.

Lp
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

veliko ohisje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
944843 (3099) boštjan
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921731 (15786) DimmniBurek
»

glasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
352291 (1695) tigrr
»

katero ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
251565 (1190) viper
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361324 (974) tomaz255

Več podobnih tem