» »

Kako naj resetiram čip?

Kako naj resetiram čip?

laia22 ::

Imam težavo. Imam tiskalnik znamke Canon Pixma MG 5150. Tale hudič pa imam kartuše s čipom in ker prej nisem bila pozorna sem preko ebaya naročila kartuše, ki so brez čipa. Seveda pa zraven dobiš "lepilo", ki ta čim lahko premestiš na novo kartušo. Samo problem se pojavi, ker čip ima shranjeno stanje predhodne barve in ne nove, ne glede na to, da čim namestiš na novo polno barvo. In me zdaj zanima kako naj te čipe resetiram, da mi jih bo tiskalnik zaznal, da so nove barve, ker zdaj mi noče sploh delat??

Prosim za pomoč in hvala za nasvete!!

LP
Laia22

SimplTech ::

Zdravo

Sicer nimam takšnega tisklanika, a kolikor vem za restiranje čipa potrebuješ t.i. chip resetter - to je plastično držalo, kamor vpneš kartušo in ta stvar resetira čip. Izgleda pa takole: link

Ker tiskalnik uporablja katruše: PGI-525Bk, CLI-526Bk, CLI-526C, CLI-526M, CLI-526Y, si lahko pomagaš tako da googlaš oznako katruše (oznako tiskalnika) + chip resetter.

Druga varianta pa je t.i. Auto Reset čip, ki se sam resetira vedno ko tiskalnik ugasneš. Tole je samo malo informacij za začetek, bo kdo ki je stvar že sam preizkušal povedal kaj več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317157 (15276) SLO_Matej
»

Poceni printanje!

Oddelek: Kaj kupiti
225867 (4270) MooM
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111942 (1785) gojka
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211755 (8678) s1m0n
»

Canon PIXMA iP4200

Oddelek: Kaj kupiti
304078 (1876) gyga

Več podobnih tem