» »

Določanje cene - Lenovo T61p

Določanje cene - Lenovo T61p

Mr8008 ::

Pozdravljeni, kot omenjeno v naslovu potrebujem pomoč pri določanju cene prrenosnika Lenovo T61p, v kolikor sem izbral napačni kotiček foruma za temo se opravičujem. Tema ni namenjena prodaji, zato prosim, da računalnika ne poskušate kupiti ali mu namerno zbijati ceno v svojo korist :)

Torej prenosnik je star 3 leta, vmes je bila podaljšana garancija in zamenjana matična plošča pri uradnem serviserju. Garancija sicer več ne drži.

Tukaj so pa še specifikacije:

http://www.notebookreview.com/assets/25...

Z razliko, da ima moj 160GB trdega diska.

Računalnik je takrat nekoč stal okoli 2400€, vendar se mi trenutno ne sanja koliko bi za njega lahko dobil. Na bolhi sem videl, da se prodaja podoben računalnik, sicer s slabšimi komponentami, za 450€ vendar nevem, če je ta cena realna.

Vnaprej se zahvaljujem za pomoč, lep pozdrav.
  • zaklenil: bluefish ()

blackbfm ::

Tam nekje med 200-400 pomoje. Ker ravno v tem segmentu ne dobiš takega računalnika kot ga ti ponujaš..za več denarja imaš pa že novega, čeprav slabšega v določenih stvareh ampak vseeno je nov, tak da vsak ki ima malo v glavi bo rajš novega vzel.

logit ::

200 evrov za 3 leta star prenosnik.
Za 400 dobiš danes tole.

darkolord ::

Tale za 400 ima samo več rama in večji disk, v vsem ostalim je ene 5 razredov slabši...

Samuel ::

P6200 je precej hitrjši od T7700

http://www.cpubenchmark.net/cpu_lookup....
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

blackbfm ::

Za kupce, ki iščejo računalnik v takem cenovnem razredu ni ravno bistvo v specifikacijah. Tri leta star prenosnik zna bit že kar iztrošen pa ni garancije itd..

darkolord ::

Tri leta star prenosnik zna bit že kar iztrošen pa ni garancije itd..
Jah ThinkPadi zdržijo ponavadi nekajkrat dlje kot prenosniki nižjega razreda. 3 leta star TP višjega razreda (T, X, W) je čist mimogrede še zmeraj "kot nov". Za en burek bi si upal stavit, da bo tale delal še precej po tem, ko bo tisti iz bigbanga že na smetišču.

Jaz bi takoj zamenjal kakršnegakoli (novega) Asusa ali podobne zadeve za T61p (1920x1200 FTW).

Zgodovina sprememb…

logit ::

Očitno pa le ni tako dober če je že menjana osnovna plošča. Vseeno nihče pri zdravi pameti ne bo kupil tole znucano zadevo prej kot novega zapakiranega Asusa.
Taka resolucija (1920x1200) je čisto odvečna na 15.4 zaslonu.
Pa prosim ne govoriti o dobrih serijah prenosnikov, ker jih ni. Vedno se bo našel kakšen poln problemov.

McNato ::

Greš na ebay.de in iščeš po zgodovini nakupov. Rezultat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McNato ()

Mr8008 ::

Hvala za odgovore, očitno sem predolgo odlašal z zamenjavo in je cena padla bolj, kot sem upal da bo.

Bom se ga pa vseeno poskusil znebiti, hvala še enkrat :)

btree ::

Na bolhi med 300 in 400€, drugače jih molek včasih prodaja in gredo za med.

bluefish ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čimcenejši prenosnik za vsakdanjo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
393265 (2545) D3m
»

Koliko je vreden tale laptop? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7020945 (19318) zuz3k
»

Prenosnik- faks

Oddelek: Kaj kupiti
171385 (1119) pviran3
»

60 milijonov Thinkpadov

Oddelek: Novice / Ostale najave
488362 (7018) urban99
»

Nakup prenosnika v Ameriki

Oddelek: Kaj kupiti
243171 (2423) Reaper

Več podobnih tem