» »

Razlika v letih (fant -punca 10let)

Razlika v letih (fant -punca 10let)

«
1
2 3

mrTwelveTrees ::

Zanimajo me vaše izkušnje v resni zvezi če je razlika med vašo punco (ali pa fantom :) ) 10let
zanimajo me predusem leta 20-30 (punca 20, fant 30, ali obratno)

se zveza odnese, vaše izkušnje....
  • zaklenil: dzinks63 ()

kixs ::

Odvisno koliko je tisti, ki je mlajsi resen. Ceprav ni nujno, da so leta vezana na resnost, saj je veliko 30+ letnikov neresnih.

Rekel bom, da je to odvisno ravno od para do para. Ne mores kar na splosno trdit, da se bo obneslo ali da se ne bo.

Ali se bo ali ne je veliko odvisno kaj si trenutno zelita, kako sta kompatibilna, kako se dopolnjujeta, katere stvari jima gredo na zivce... ker te zadeve z leti niso prav nic boljse - razen, ce nekdo popusti drugemu - torej, je spet odvisno kdo nosi "hlace" in kako se drugi ob tem pocuti. Pomembno je, da sta usklajena in ne zavirata drugemu osebne rasti. Lahko pa taka osebna rast in posledicno dolocene zelje pocasi prideta do razcepa in je pravljice konec.

V glavnem, ni recepta.

lp

;-) ::

Leta nimajo veze ; ) razn če je on star 22-23 punca pa 10 let mlajša kaj je vse pogostejše :)

Isotropic ::

si ne mores preprosto najdi par let starejse pa jebes? 6 let razlike pa si safe.

kixs ::

Poznam en par. Punca 29 (bo letos) in fantic 20 (al bo 21 letos). Pa pocasi bosta ze kar celo leto skupaj.

gendale ::

poskusi pa boš videl?

čeprav če si ti njen prvi resen fant, se zna zgodit, da se bo čez par let naveličala in hotela sprobat še druge
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

;-) ::

kixs je izjavil:

Poznam en par. Punca 29 (bo letos) in fantic 20 (al bo 21 letos). Pa pocasi bosta ze kar celo leto skupaj.

to se mi zdi dosti boljša kombinacija, čeprav nimam proti mlajšim nič (mam mlajšo).

Blinder ::

za tipe je najboljša kombinacija, da ima punca 20 let :D Koliko jih ima tip nima veze.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

#000000 ::

Blinder ima prav, ampak treba imet pravi življenski stil da 20 letnica trzne na 20 ali več let razlike :)

Wox ::

Če maš probleme priporočam nadgradnjo na service pack 2.
Commodore 64

Timmah ::

mrTwelveTrees: Moja sestra je bila stara 19 let, ko je spoznala 12 let starejšega poba. Sedaj sta že 10 let skupaj od tega 3 leta srečno poročena. Ni stvar v letih ampak to kako se človeka ujameta.

vso srečo
donde esta francesca

Malajlo ::

Ne rabiš stila. Dovolj je denar.
Sicer pa - kako že gre? Mlad mehankar se na starih mašinah uči ;)

Aston_11 ::

Pri seksu razlika v letih ne moti.

Zlate ::

Aston_11 je izjavil:

Pri seksu razlika v letih ne moti.

No, ja... Če jih imaš ti 50 partner pa 70? Ni rečeno, da bo problem, je pa zelo verjetno.:|
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

yayo ::

Pri zelo veliki razliki v letih, če je moški starejši, je vedno vmes denar. Poglejte npr. enega Hrvatiča (ali Briatoreja), ki jih ima preko 50 pa se vedno obdaja 30 let mlajšimi babami. In zadeva deluje. Če bi delal v fabriki za tekočim trakom ga ne bi nobena niti povohala. Je pač nekaj kar je zapisano v ženskih genih, italianski sociolog Alberoni je precej pisal na to temo. Drugače mi tam 15 let razlike ne zgleda nekaj posebnega, je pa seveda odvisno od obdobja v življenju, ona 15 on 30 absolutno ni sprejemljivo, ona 30 on 45 pa npr. ja (in poznam več takih parov pri katerih vse funkcionira). Dvomim pa, da veliko mladih moških gleda za starejšimi ženskami, ok mogoče takoj po najstništvu ko zbiramo izkušnje in iščemo seks zaradi čiste "potrebe".
Potem so tu še ljudje s fetiši, s spolno fiksacijo brez katere se skoraj ne morejo vzburiti, npr. "očkoti", ki po oglasih iščejo "poredne punčke" za sex igro vlog (ali obratno, "punčke", ki iščejo "očkote" -"mame", ki iščejo "sinčke" so bolj redek pojav, ampak mislim, da tudi take obstajajo lol). In jih tudi kar nekaj najdejo, ne mislit, da ne (samo, da so ženske so navajene zaradi kulturnih tabujev svoje "umazane" potrebe skrivati, jih pa potem s pravo osebo privat še kako rade izživijo). No, pri fetiših, gre bolj za čisti seks, kar morda ni tema o kateri tukaj teče beseda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

USS Liberty ::

Jz imam že nekaj časa 9 let mlajšo, pa mi je super... ko sva se spoznala sem bil jz 34 ona pa 25. Ženske nad 35 so dostikrat po izgledu že ovenele, pa se ti v taki vezi kmalu zgodi, da se enkrat zjutraj zbudiš v postelji s staro babo, zato je bolj fajn imeti mlajšo...

Glede razlike v letih bi se mi pa zdela prevelika razlika, če bi imel toliko mlajšo, da ji bil lahko fotr, ali pa toliko starejšo, da mi bila lahko mama.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

mrTwelveTrees ::

hvala za komentarje najbolj me zanima varianta on 30 ona 20 (kaksno leto gor ali dol)

izkušnje iz prve roke :)

gzibret ::

Hmmm... če si pri 30 še vedno otročji, pol ja. Kaj se češ menit z 20 letnico? Sej je komaj nehala poslušat Justina Biberja, in izlet na morje v Poreč se ji zdi kot potovanje na drugi konec sveta.

Je pa že fajn, da ima vsaj malo življenjskih izkušenj.
Vse je za neki dobr!

;-) ::

Kaj si normaln kak ti naj po forumu svetuje folk če ne pozna ne tebe ne nje.

Lahko se ti naredi da boš ti star 45 ona pa 35 ti boš za odpis njej pa se bo lih začelo gonit.

Če bi blo TO_TO nebi spraševal tu.

Primoz78 ::

Vse lepo in prav pri meni z mojo drago (33:24). Je odvisno pa kolk je kdo zrel in pripravljen na resno zvezo. Imam nekaj kolega, ki je 35 star pa nima interesa za resno zvezo z bilokatero punco in tudi ne bo imel se en lep cas :D, ne da mu ni do zensk/punc...ravno obratno, vedno me spominja na uno pesem "u roku od 5 minuta zaljubim se 5 6 puta" :D. Po drugi strani pa imajo kolegi/znanci 20-25 let in so precej zreli. Tako da odvisno od posameznika. Kolega ima 12 let mlajso (on 33 ona 20) pa sta tudi oba zelo srecna (sicer je sele zacetek...6 mesecev). Tko da poskusi pa bos sproti videl, pa good luck :) Sicer pa se strinjam s predhodnikom, zato tudi pravim, da poskusi pa bos videl sproti.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

detroit ::

babnce so prej resne kot mi, očitno smo mamasboys. Ni pa pri vseh tko. Probej če se opečeš se namažeš s kremo in nadaljuješ:)
Skero

guest #44 ::

Če je nad 18 go for it.

TOP ::

USS Liberty je izjavil:

Jz imam že nekaj časa 9 let mlajšo, pa mi je super... ko sva se spoznala sem bil jz 34 ona pa 25. Ženske nad 35 so dostikrat po izgledu že ovenele, pa se ti v taki vezi kmalu zgodi, da se enkrat zjutraj zbudiš v postelji s staro babo, zato je bolj fajn imeti mlajšo...

Glede razlike v letih bi se mi pa zdela prevelika razlika, če bi imel toliko mlajšo, da ji bil lahko fotr, ali pa toliko starejšo, da mi bila lahko mama.

Tudi tvoja bo enkrat ovenela v to si lahk ziher pa je lahk še 10 let mlajša,problem nastane ko jih maš ti ene 55 in zgledaš kot kakšen stari ona pa 45 ali pa še manj,pa se še fejst uštima.Pa zgleda kot da si ji foter.:)) (To ni letelo na tvojo razliko v letih ampak sam kar se tiče ovenelosti)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

TOP ::

Niso važna leta razlike,važna je ljubezen in za moje pojme najvažnejše je spoštovanje do žene ali punce,ker če tega ni potem ti zaljubljenost nič ne pomaga.Zato se eni neobremenjujte stem kaj si bodo mislili ljudje,ker imate toliko mlajšo ali starejšo žensko.Ker problem nastane.če si začnemo domišljat ja kaj si pa bodo mislili starši ali sosedi.Važen je da se vidva spoštujeta in imata rada.Jaz tud sem bolj zato,da je moški starejši,mam pa prijatelja,kjer je ženska starejša in še enega otroka je imela od prej pa verjemtemi ni nič narobe,prav lepo skupaj živijo že veliko let.Problem je filozofija ljudi v glavi.

Vajenc ::

Če si ti izkušen 30 letnik z debelo kožo in kontroliranim izlivom, ona pa nedolžna 20 letnica, zna zveza odlično delovati. Če pa se 30 letnik najstniško zaljubi v 20 letno lisičko, zna lisička tega 30 letnika pogubno izkoristiti. Če ti je na 20 letnici všeč vse na njej, od vonja prešvicanih allstark do razcepljenih las, si na slabi poti ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Ajrina ::

Jaz in moj fant sva začela, ko sem imela 22 let, on pa 30. Še vedno deluje, super se razumeva, dopolnjujeva itd. Skoraj od začetka zveze tudi živiva skupaj (okoliščine so tako nanesle) in prav nič ne obžalujem. Je pa res, da je on nek hibrid otroka in 30-letnika, medtem ko sem jaz ta, ki razmišlja s trezno glavo. In kaj pogrešam? To, da se mu ne da več nikamor iti in ga moram v vse prepričati.

JanK ::

A man is as young as the woman he feels :)

Nor-mal ::

Ajrina je izjavil:

Je pa res, da je on nek hibrid otroka in 30-letnika, medtem ko sem jaz ta, ki razmišlja s trezno glavo. In kaj pogrešam? To, da se mu ne da več nikamor iti in ga moram v vse prepričati.


Kot da bi mene opisala.:D

ameba ::

Kemija stari kemija :-)
Če mata iste poglede na določene zadeve pol je to ql, ker drgač je brezveze use skupi.

Aston_11 ::

No saj to se pojavi- eden je že z eno nogo v penzijonu, drugi pa poln energije in nima kam z njo. Težko laufa tako.

Mimogrede ajrina - koliko časa sta pa skupaj, da ga je treba en majčken siliti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

revvs ::

Zdaj vprašanje o čem je govora:
1.) o sexu in denarju
2.) dolgi skupni ljubezni oz. skupnem življenju do smrti

2.)-več ni ravno pogosto.

Vajenc ::

ameba je izjavil:

Kemija stari kemija :-)
Če mata iste poglede na določene zadeve pol je to ql, ker drgač je brezveze use skupi.

Sej ni nujno, da se skregata zaradi različnih pogledov. Včasih so različni okusi in mnenja celo nujno potrebni, da se dve osebi pametno dopolnjujeta ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

revvs ::

Prepir je po mojem pomemben ker drugače če v sebi zadržiš še samo na slabše gre oz. če si z nekom ki noče slišati kaj tebe moti pri tvojem partnerju potem je nesmiselno. Ljudje ki se ne pogovarjajo o problemih tudi lažejo.

Keyser Soze ::

Nor-mal je izjavil:

Ajrina je izjavil:

Je pa res, da je on nek hibrid otroka in 30-letnika, medtem ko sem jaz ta, ki razmišlja s trezno glavo. In kaj pogrešam? To, da se mu ne da več nikamor iti in ga moram v vse prepričati.


Kot da bi mene opisala.:D

Mater, jest sem moral tud preverit če moja slučajno tega ne piše. Edino kar mi ni šlo v glavo je to, da je napisala da ona razmišlja s trezno glavo.>:D
OM, F, G!

Ajrina ::

Aston_11 je izjavil:

No saj to se pojavi- eden je že z eno nogo v penzijonu, drugi pa poln energije in nima kam z njo. Težko laufa tako.

Mimogrede ajrina - koliko časa sta pa skupaj, da ga je treba en majčken siliti...


3,5 leta. S tem, da je bil tak že od začetka. Pač ne mara več ven hodit na pijačke, tudi druženja s prijatelji so praviloma pri enih ali pa pri drugih. Imava pa dogovor, da mi, če je čas, med vikendom ustreže s kakšnim izletom, sprehodom, kavico v mestu. Kakor koli, ni tako grozno, se da preživeti :)

Aston_11 ::

Verjetno vsaka žen(s)ka preneha svojega dedca opisovati kot nekoga po 30, temveč ga vsaka opredeli kot nekoga, ki je ostal na razvojni stopnji 30 letnika, edino slabša se mu z leti in ostaja na stopnji 30 letnika. 30 leten otrok z dodatkom po drugi puberteti, ko jih posa 50.

Ajrina - potem ni tako hudo, nas je več takih, ki smo raje doma s ženo!

Ajrina ::

Aston_11, ne ni tako hudo. Če bi bilo obratno, se bi verjetno pritoževala, ker ni/nisva nič doma :D

shotalick ::

Ajrina je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

No saj to se pojavi- eden je že z eno nogo v penzijonu, drugi pa poln energije in nima kam z njo. Težko laufa tako.

Mimogrede ajrina - koliko časa sta pa skupaj, da ga je treba en majčken siliti...


3,5 leta. S tem, da je bil tak že od začetka. Pač ne mara več ven hodit na pijačke, tudi druženja s prijatelji so praviloma pri enih ali pa pri drugih. Imava pa dogovor, da mi, če je čas, med vikendom ustreže s kakšnim izletom, sprehodom, kavico v mestu. Kakor koli, ni tako grozno, se da preživeti :)


to je to ;) . Tut midva z mojo, tkole preživa vikende. Uzemeva si ga zase. Ko smo s kolegi, smo ponavadi en pr drugih.

Drugače pa, bistvo je kemija ne ;)

lp

Vajenc ::

Kakšna kemija to? A da si bacile z jeziki izmenjate? Metuljči v trebuhu? Sproščanje serotina? Ker vse to z leti mine. Tudi vonj človeka ti neko obdobje diši, spet drugo niti ne tako zelo ... imo, če se s partnerko ne dopolnjujeta v osnovnih življenskih izkušnjah, nimata na dolgi rok kaj delati skupaj, pa kemija bila ali ne.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Thomas ::

Z=M/2+7
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

black ice ::

Thomas je izjavil:

Z=M/2+7

Bro code? :D

_Dormage_ ::

Dvakrat se boš obrnu bo že htela otroka :)

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

prihrani tole razliko, za obdobje po 40. letu, ko boš kupil rdeč športni avto čim bolj falusne oblike in boš lahko osmrajal študentke z vnetimi dlesni in usnjeno jakno

lp

Dr_M ::

Take stvari ponavadi ne spilajo dolgo, sploh ce je punca pod 20 in se se ni skurbala dovolj. Prej ali slej se usaki odfuka.
Sm ze sam sprobal to (9 let razlike), zabil skoraj 4 leta za brez veze. Na koncu se je pa meni sfukalo.. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gendale ::

Thomas je izjavil:

Z=M/2+7

za tiste, ki ne veste
idealna starost ženske = starost moškega/2 + 7
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Metulj-1 ::

Idealno stare ženske ne obstajajo. Sploh pa ne mi v istem stavku omenjat besede idealno in ženska.

jype ::

Ajrina> Pač ne mara več ven hodit na pijačke

To sem jaz nehal ko sem bil star 3 leta.

Grem pa rad ven skakat po blatu in dežju, pa moje dekle (ki je staro enako kot jaz) tudi, pa najin pes (ki mu tudi ni do pijačk) tudi.

Brias ::

he he he :)

kaj da napisem na to... v dveh stavkih... ali eseju :)

jaz jih imam 33, moja 24... letos bo 34/24, tako da 34/2=17+7=24 res velja he he

preden sva postala par sva bila SAMO prijatelja, ene 3 leta... sedaj sva par skoraj 2 leti in pol... in k meni se je preselila v prvem mesecu ... v dostih stvareh se ujameva, v dostih sva pa zelo razlicna... ampak nama funkcionira in to je prva zenska v zivljenju z katero se vidim tudi cez deset let... ali pa petdeset :) sej sem bil ze prej zacopan... ampak to zdej je drgac ... zdej se znam kregat... ona tudi...



sama leta... vsaj pri meni... in ona kakor pravi... SPLOH SE NE OPAZI... res...


ampak jaz sem dal svoj vietnam skozi, ona pa tudi :) brez tega pomoje ne bi slo ...


vazna so leta ja.... dozorelost v glavi...

ce se pa gremo zdej kaj je ziher... ah kje... vsaj ne zame :)

sam k sm jo spoznal... je bila starejsa :) mentalno :)

dark_coffee ::

Vsi v tej temi imate mlajše ženske in seveda v tej starostni razliki ne vidite problema...

Vendar zanima me, kako bi gledali na to, če bi bilo obratno... torej, da bi bila ženska 10 let starejša od vas. Vi bi imeli recimo 32 let, ona pa 42.

Res me zanima, kako bi takrat gledali na to starosto razliko in na morebitne opazke, češ da je to vaša mama, ne pa žena :))
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Všeč mi je sodelovka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112668 (9239) Anney
»

Študent star 24 ima rad 16 letno dekle! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21954048 (42679) Rias Gremory
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527473 (17220) Oldi
»

Povprečni igralec iger star 37 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5313403 (11357) Jst

Več podobnih tem