» »

problem pri prižigu računalnika

problem pri prižigu računalnika

Sharky ::

ko prižgem računalnik se ta po ene 3 sekundah sam ugasne in nato spet sam prižge. To se ponavlja, dokler ne izklopim stikala na napajalniku.

Včasih se računalnik normalno prižge.

To se mi je pojavilo danes zjutraj. Včeraj sem namestilnov hladilnik na procesor, ampak je delalo vse normalno.

Kable sem že vse preveril in jih re-connectal, prav tako rame in grafično.

Zanimivo je to, da se mi je ta problem pojavu že pri prejšnem računalniku, ki sem ga imel v istem ohišju.

Na netu sem zaslediu, da ima folk enake probleme in da so bili krivi preveliki vijaki, ki držijo matično plato na podlagi ohšja in so povzročali stik...

Enkrat, ko sem prižgal PC je tudi nekaj vsekalo tam med kabli pod optično enoto, pa ne vem kje točno. Sumim ventilator, front panel in ledice od ohišja, ampak ne vem zakaj bi se problem pojavil ravno zdaj, prej je pa vse v redu delalo.

Danes sem tudi neko večjo mušico opazil v računalniku in ne vem, če sem jo ven spravil, lahko da je kje za matično ploščo. Je možno, da ta mušica povzroča težave??
Core i7 6700K | Asus ROG HERO VIII |
Gigabyte GeForce GTX 780 Ti | Kingston HyperX Savage 32 GB |
Samsung 850 Pro 256 GB

mastah ::

Sharky je izjavil:


Danes sem tudi neko večjo mušico opazil v računalniku in ne vem, če sem jo ven spravil, lahko da je kje za matično ploščo. Je možno, da ta mušica povzroča težave??


cist mozno, se vsede na kak kondic pa dela kratk stik :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prižiganje, ugašanje računalnika v nedogled

Oddelek: Strojna oprema
181973 (1175) val46
»

Sestavljanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
689790 (8252) Helena123
»

Nekaj crknilo, ne vem kaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
516562 (5578) Gapi182
»

Problem s prižiganjem sistema

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121925 (1556) Pyr0Beast
»

Težave s komponentami

Oddelek: Pomoč in nasveti
81022 (893) Dead_Eye

Več podobnih tem