» »

Kateri CD-ROM?

Kateri CD-ROM?

zec ::

A kdo ve kater CD-ROM pogon nej kupm za hitro zajemanje muske?

Boky ::

Teax 40X

Boky ::

Teac 40X

OZZY ::

Teac 40x, ča pa maš scasi nabav plextorja.

Tomi ::

Za zajemanje glasbe so primerni vsi, si so trenutno na trgu.. Vprašanje je samo, koliko denarja imaš... Je pa res, da je 40x Teac zelo kvaliteten in še poceni..

BB: nad postom imaš link na popravi, kjer lahko svoj post kadarkoli popraviš.. S tem ti hočem samo dobro, ker če še ne veš, tako izgubljaš točke in ugled pri moderatorjih..
metrodusa.blogspot.com

video ::

Teac 40X, jaz imam Teaca32X in dela brez problemov(tudi pri starejših in poškodovanih CD-jih).

DanKick ::

Jaz bi raje razmišljal v smeri nakupa DVD pogona. Če že kupuješ nov CD pogon, se ti vsekakor splača še malo dodati in razmišljati o DVD-ju.

miha ::

Teac cd 40x ali pioner DVD 116

OZZY ::

Video. Ja teac 32x je tud Ok sam bere ti glasbo samo z 4x hitrostjo. Vem ker ga mam tud sam in ga velik za to uporabljam.

Boky ::

Se opravicujem za lapsus na zacetku.

Teac-a 32x(ga imam sam in govorim iz izkusenj) zna brati glazbo tudi z 10X speed, ampak moras nadgradit firmware(snames z teacovega HP-ja) in uporabit teacov Cd-rom expasion utility. Se prej pa si moras prebrati txt ki ga dobis zraven tega progy-ja, v katerem pise kaj moras spremeniti v TEAC5324.INI filetu da ti bo znal brati glazbo hitreje kot z 4X speed.

kockish ::

IDE - Teac CD-540E
SCSI - Plextor UltrapleX 40max

sazo ::

IDE- Kenwood 72x TRUE X
SCSI - Plextor UltrapleX 40max

OZZY ::

SAzo. Ja jez bi tud Kenwuda mel, če bi ga kje v slo lahko dubu.

VASkO ::

jaz sem pa mel Funai 16x Digital (zlati monitor), ki je bral glasbo s 16 kratno hitrostjo (razlika napram 8x je ocitna)... je pa nekje z leta 1997, kako to, da zdaj pogoni dosegajo hitrost DAE samo 8x pa mi ni jasno?!?

sazo ::

OZZY ni problema,mejli mi pa se zmeniva saj sva izga kraja.:D

tonic ::

Teac 540E IDE; ali pa če imaš možnost kakega TEACovega SCSI writerja (jaz mam 55S, ki bere CDje z 12x; muziko mi ripa z 11-12x : torej res izkoristi vse od sebe)

OZZY ::

Ej sazo. Kaj maš ti mogoče kenwuda doma. kje si ga pa dubu?

rookie ::

Kupi TEAC 40x ne bo ti zou !:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Loki ::

Teac 40x alpa ce mas dost kesa in boljso kreditno kartico (Visa, Eurocard...), bi bila pa najboljsa izbira Kenwood Truex 72x.
I left my wallet in El Segundo

whatson ::

teac 40x .. lahko tudi scsi...

sazo ::

OZZY seveda ga imam ,v Celovcu.

msmiha ::

Nabavi vilo katerega na 40X lahko je tud en ta treke firme, ker velikih razlik ni!
Zelo dobri so pa tudi ACER-jovi
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

sazo: Kje v Celovcu? Če maš internetni naslov bi blo cool.

Han ::

TweakTown pravi, da tale Kenwood nekam slabo bere CDR plošče. :O Hmm?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515195 (4508) wilecoyot
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131252 (953) Marko007
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605572 (4565) ender
»

snemanje cdjev on-the-fly

Oddelek: Pomoč in nasveti
91203 (1043) Han
»

SCSI Adapter

Oddelek: Strojna oprema
131355 (1233) Loki

Več podobnih tem