» »

Kateri mp3 ali mp4 predvajalnik

Kateri mp3 ali mp4 predvajalnik

demon#666 ::

Pozdravljeni!

Kupujem nov mp3 ali mp4 predvajalnik in ob tej izbiri me že malo bega, zato sprašujem tukaj. Odšteti mislim največ 40€. Primarno mi je, da je vsaj 4GB prostora, da je stvarca majhna in preprosta za uporabo in seveda vdržljiva baterija. Najbolje bi bilo kakšno bolj priznano znamko (Sony, Philips, Samsung? in ne tam neke "fejk" iPode ipd.) Možnost nakupa imam v Sloveniji (+ naše spletne trgovine) in v Trstu (Ita).

Za odgovore že vnaprej hvala
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Jakkob ::

Če rabiš majhno, kompaktno zadevo, ki jo lahko kam prpneš, potem definitivno tole.

Vržeš noter še micoSD kartico in maš lahko ogromno prostora. Baterija zdrži dobrih 10 ur.

andrejlavri ::

Poglej še TEGA je tudi ql zadevca

demon#666 ::

Vidim da sta me vzela zelo resno, da mora bit stvar preprosta za uporabo. Tisti Sansa je kar vredu, vendar me moti design (velik plus za dodatno kartico). Kar pravite na naslednja:
Philips 1
Philips 2

A je morda še kak model na trgu (poleg Sans) z dodatno razširitvijo in lepšim dezajnom?
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

billgates ::

Ne morem se odločiti med SanDisk Sansa Clip+ in Ipod Shuffle. Pomembna sta mi predvsem kakovost zvoka ter kvaliteta izdelave. Hočem, da ima predvajalnik zaponko. Kaj bi mi svetovali?

demon#666 ::

Če hočeh ipod, imajo v harvey normanu 4GB za cca 50€ (vsaj je bilo tako v soboto v Kopru). Drugače pa sansa ima še za dodatno karico.
Jaz sem naročil pa PHILIPS SA2VBE04K 8-)

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

kmetek ::

COBY 19,99 4GB...

MP 550

genesiss ::

Jakkob ::

billgates je izjavil:

Ne morem se odločiti med SanDisk Sansa Clip+ in Ipod Shuffle. Pomembna sta mi predvsem kakovost zvoka ter kvaliteta izdelave. Hočem, da ima predvajalnik zaponko. Kaj bi mi svetovali?


cnet review

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakkob ()

billgates ::

Ta test sem videl, vendar je primerjava starejših generacij obeh. Mene zanimata 4. generacija shuffla in 2. verzija sansa clipa.

todman74 ::

kmetek je izjavil:

COBY 19,99 4GB...

MP 550


Tegale imam jaz in če daš zraven še "klasične" Philipsove slušalke za 10€, pospravi za malo malco "po zvoku" seveda parkrat dražjega Ipod-a....sem v eni temi to omenil, pa kar da me niso pretepl:D

kmetek ::

aja? :p


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MP3 predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
285271 (3553) Dr.S
»

Nakup MP3 predvajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
61756 (1514) joze-67
»

mp3 predvajalnik z najboljsim zvokom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
243070 (2546) awy
»

Mp3 player - kaj je trenutno top?

Oddelek: Kaj kupiti
424217 (3101) joc12
»

MP3 predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
164243 (3903) house

Več podobnih tem