» »

Nakup iPada

Nakup iPada

Cancer ::

Torej... Odločam se za nakup iPada 1, pa imam dve uprašanji. Napravico bi kupil pri BigBangu, kjer lahko dokupiš garancijo Se zgodi.
1. Če recimo po dveh letih se kaj zgodi z Ipadom in ga imam pod garancijo, mi ga morajo zamenjati. Mi bodo zamenjali z Ipad 1, ali z ipadom, ki je takrat zunaj?
2. Je možno, da Ipad jaibreakam in gor nalagam aplikacije zastonj, ki so drugače za plačat? Ali to ni mogoče?

Upam, da je tema v pravi sekciji, drugače temo prosim prestavite:)

eieieie1 ::

1. Seveda ti ga zamenjajo z Ipad 1 lol... A se ti ne zdi da bi se po vsakem izidu nove generacije ipadov čudežno ponesreči spotrlo na miljone starih ipadov?
2. Z ipadom 1 je mogoče, z ipadom 2 pa še zaenkrat ni


Nevem pa zakaj hočeš kupiti za 400€ stari model, medtem ko je novi veliko boljši in te stane samo še dodatnih 100€ za osnovni model, vendar boš malenkost moral počakati, da se bo nakupovalna mrzlica malo ulegla, ali pa pač rezerviraš enega nekje v avstriji/italiji

Cancer ::

1. Ja pa po skoraj treh letih bodo še imeli kakega Ipada 1?
2. Ne vidim kakšne večje prednosti dvojke. Ima kamero, ki je ne mislim uporabljati. Vmesnik pa lepo laufa tudi na enojedrnem procesorju.

SupPuss ::

brskanje po spletu je bolj gladko z ipad2. Poglej si kakšen video review na spletu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi iPad (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12925415 (17241) Zheegec
»

Ipad2 16GB ali Ipad2 32GB ali ipad3 16GB

Oddelek: Kaj kupiti
121700 (1470) mkonci
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821085 (19634) Keyser Soze
»

Ipad 2

Oddelek: Strojna oprema
131374 (1118) Zheegec
»

ipad ali iphone?

Oddelek: Pomoč in nasveti
224573 (3985) kuglvinkl

Več podobnih tem