» »

Problem z IE 8

Problem z IE 8

Šimpanz ::

Že nekaj dni sem opažal da se mi je IE v primeru če sem imel več odprtih podoken sesul (zmrzne postane neodziven).
Včeraj pa se je po napaki spet postavil ampak samo z omejeno funkcionalnostjo (ni mape priljubljeno, ni menijskih vrstic itd). naredil sem recoveri za teden dni nazaj ampak to ni rešilo težave. Poskušal sem da odinštalirati pa ne gre javi da ne najde nekaterih datotek. Z interneta sem poskusil sneti najnovejšo verzijo pa je noče downlovdati (pritisneš gumb pa se ne zgodi nič). Sem poskusil sneti še Firefox pa je stanje isto (noče je pobrati dol).
Z drugega računalnika sem snel IE 8 in ga inštaliral na tem računalniku. IE 8 se inštalira ampak se nič ne spremeni in še vedno imam isto omejeno funkcionalnost.
1. A se komu sanja kako pobrisati IE 8, da ga lahko potem naložim na novo. Oziroma kako rešiti zgornji problem.
2. V kateri mapi se nahajajo certifikati za banko in favorites linki da vsaj to rešim.

Pentium ::

certifikate moraš ročno izvoziti. poskusi uporabiti internetne možnosti v nadzorni plošči. IE8 drugače izbrišeš isto kot katerikoli drugi program, preko Dodaj/Odstrani programe. Ko ga imaš dol, ga lepo na sveže zinštaliraj. Če te bo še kaj naprej hecalo, ti priporočam format sistema.

Šimpanz ::

Preko dodaj odstrani ne gre ker po pol minute javi da ne najde nekih datotek in se vse ustavi. Bom kar na novo naložil winse.

klemenlik ::

Glede na to, da ti tudi Firefoxa na potegne dol, je verjetno reinstall kar dobra opcija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eDavki certifikat

Oddelek: Loža
3112037 (10452) lopov
»

Test porabe pomnilnika različnih brskalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7612114 (8677) MrStein
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023817 (12709) Gandalfar
»

Izšel Internet Explorer 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7314403 (9523) blackmack
»

Divx - problem ogleda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
9951 (838) mkovac10

Več podobnih tem