» »

Utorrent težava z povezavo

Utorrent težava z povezavo

McClane ::

Pojavlja se mi težava z utorrentom, katere do pred kratkim nisem nikoli imel. Namreč, ko ga zaženem, mi po nekaj časa sesuje povezavo na internet. Najprej sem mislil, da je kaj v zvezi z routerjem, ampak je internet še vedno dosegljiv preko drugega računalnika - wireless normalno deluje.
Na tem kjer teče utorrent internet ni dosegljiv, potreben je reset, da se lahko povezava vzpostavi nazaj. Poskušal sem že vse živo, omejil povezave, hitrosti in nič....enostavno je povezava pri prižganem utorrentu podrta in...ne dela nič. Windows 7, zadnji utorrent, preizkusil starejše in novejše različice, vse isto.

Kakšna ideja?
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

insane79 ::

Pozdravljen!

Jaz imam čisto enak problem!
A si mogoče ugotovil/rešil težavo?

Lp

Amyo ::

Pozdravljena!
Tudi jaz imam enak problem, če pustim utorrent čez noč prižgan zjutraj opazim da se mi internetna povezava sesuje. Sicer mi tega ni počelo na starem računalniku kjer so bili xpji gor. Začelo se je dogajat odkar sem naložil windows 7 na nov računalnik. Če kdo slučajno ve kako rešit problem prosim za pomoč.
LP

amigo_no1 ::

In kako vzpostaviš povezavo ?

jokl ::

A res ni nobenga, ki bi poznal odgovor na tole zagonetko.
Meni se namreč to tudi dogaja in sicer po nekajmesečni uporabi operacijskega sistema - to se mi je dogajalo že na XP-jih, sedaj tudi na Win7. OS naložim in uporabljam računalnik z utorrentom cca. pol leta brez problema. Potem pa kar naenkrat se začne: ko se zažene utorent po kakšni minuti ni več možno brskat po netu in edina rešitev je ponovni zagon compa. Ker tako pač ne morem uporabljat računalnika s torrenti sem ga vsakič formatiral in ponovno instaliral OS. To se mi je sedaj zgodilo že ene 5x. Tako kot McClane sem probal že vse živo - omejevat št. povezav, hitrost, v win povečat število half-open povezav...nič. Se mi pa zdi, da bi lahko bil vzrok v Piratebayu oz tracker-jih. Jaz namreč vlečem skoraj izključno s partis-a, vsake toliko pa tudi kakšno redko stvar s piratebay-a in če se ne motim se je ta problem pojavil kmalu potem, ko sem potegnil kakšno stvar s piratebay-a. Sicer sem brisal torrent, ki sem ga potegnil s piratebay-a, pa ni pomagalo... Zdej bom probal tole, ker precej hvaljo.
A ma kdo kakšno idejo, kako bi to lahko rešu brez da formatiram disk...ker se mi res ne da.

jokl ::

Sej ne morem verjet. Očitno je tale cFosSpeed rešu moj dolgoletni problem!!! Sem odprl hitrost v utorrentu pa mi brskanje dela še hitrejš kot prej... Če bo tole zdržal ga bom kupu!

Samson ::

CfosSpeed imam kupljen ze eno leto in vec. Zadeva spila zelo dobro. Sicer ne gonim torrentov za stavo, gonilnike in pa kakse distribucije linux-a gredo full speed pa se vedno vec kot komot surfam. Priporocam.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrent ne zacne s prenosom, le odpre ga

Oddelek: Pomoč in nasveti
183855 (3346) Endorino
»

windows 7 - no internet access

Oddelek: Operacijski sistemi
293681 (2401) xxxgeekxxx
»

uTorrent problem

Oddelek: Programska oprema
143087 (2338) Andruxa
»

utorrent blokira ves promet - vista sp1

Oddelek: Omrežja in internet
153113 (2772) kumer
»

utorrent

Oddelek: Programska oprema
305425 (5108) steev

Več podobnih tem