» »

Presnete fore XP- jev!!

Presnete fore XP- jev!!

SaS ::

Imam problem, ki mi mi full pije živce!

Kliknem na moj računalnik in se mi odpre v pomanjšanem oknu. probal sem že veliko stvari pa nobena ne pomaga, da bi se mi okno odprlo max- velikosti. Tudi z drugimi okni je enako!!

Prosim za ideje kako popraviti to zadevo!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Cveto ::

Okno povečaj ročno, se pravi da ga sam raztegni čez cel ekran in ga zapri. Ko ga boš naslednjič odprl, se ti bo odpr čez cel ekran. Če ga povečaš z gum za maks. povačavo, potem to ne dela!!

Meni je to delalo v Win98 in 2000, na XP-jih pa nisem probal z My Computer ampak samo z Internet Explorerjem, pa tud dela.

Cokolesnik ::

Okna imajo težave s tem shranjevanjem velikosti oken. Jaz v ta namen uporabljam orodje, ki mu določiš katera okna naj se vedno odpro v željeni velikosti.

http://www.southbaypc.com/AutoSizer/

Program je brezplačen. Za ažuriranje vnešenih sprememb ga je treba popolnoma zapreti in ponovno zagnati.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

CaqKa ::

slišal sem že da bi naj shift držal medtem ko na x stisneš da se okno zapre... nisem pa nikoli probal če res pomaga.. moja okna so vedno vredi :)

alesrosina ::

Ne vem ... jst kliknem na My Computer in se mi odpre cez cel ekran ...
Tle je zdej fora verjetno utem, ker mam nastiman, da se mi Windows Explorer odpre maximiran.

the_unborn ::

to tudi mene zaje*ava, ponavadi kos in ostali folderji na desktopu, vse maximiziram in nekaj casa je ok, potem pa kar naekrat spet resetirano, tudi status bar izgine, kot da i resetiral folderje (pa jih ne)

boštjan ::

naredi kot je cveto reko,ker tudi v XP pomaga

Aspirinix ::

Kaj pa desni klik-lastnosti-odpri:
pa rečeš maksimirano?

tx-z ::

dej mapo čez cel zaslon, pol pa orodja, možnosti mape, pogled, pa uporabi za vse mape in bi mogl delat
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pogled mape v oknih, xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
141224 (1060) Beezgetz
»

Explorer odpira minimirana okna

Oddelek: Programska oprema
7958 (811) garg
»

IE smotan

Oddelek: Pomoč in nasveti
101051 (906) Tito
»

Koš !! kaj hudiča se je zgodilo

Oddelek: Operacijski sistemi
61004 (836) CaqKa
»

IE 6 nova okna

Oddelek: Programska oprema
161344 (1113) andper

Več podobnih tem