» »

google calendar SMS ne deluje

google calendar SMS ne deluje

Zurbum ::

Uporabljam Google calendar na način, da me obvešča preko SMSjev. Zadnje 2 leti je zadela delovala brez problema in sem se nanjo zelo navadil.
14 dni nazaj so začeli SMSji prihajat ob napačnih časih, sedaj jih pa sploh ne dobivam več.

Ima še kdo podobno težavo?

mared ::

Da obudim temo...

še eden več, ki mu obveščanje preko SMS ne deluje več. Kot je uporabnik pred menoj napisal, je 2 leti delovalo b.p., sedaj pa storitev prenehala delovati.

V nastavitvah koledarja je pojavilo



Ko vpišem tel. št. in pritisnem Pošlji potrditveno kodo, se ne zgodi nič. Kot kaže google ne pošlje več SMS s potrditveno kodo ali pa simobil blokira googlove SMS-je.

compaq ::

A je ta storitev brezplačna?

jurre ::

hm, jaz sem si kaksen mesec nazaj nastavil verifikacijsko kodo preko SMSa za gmail. Uspesno sem jo prejel iz parih PCjev in dal kljukico da si shrani za 1 mesec.
Ko je bil en mesec okrog, mi je zopet javilo za kodo, ki jo nisem prejel. Poskusil sem parkrat, vendar kode od nikoder, tako da je ocitno res nekaj s temi smsi (imam pa tudi simobil).
Nato sem kliknil spodaj za klic in mi je telefon zacel zvoniti, po vpisu sporocene kode sem prisel v gmail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

mared ::

takle je...pisal na simobil support in dobil telefonsko razlago

SMS obvestila (gmail+koledar), ki jih google pošilja v SLO, prihajajo s številke za katero je S(h)i(t).mobil d.d. mnenja, da je na black listi. Zato smatra, da so vsa sporočila SPAM in jih kot taka, seveda v dobro uporabniku, blokira. Seveda, ne razmišljajo, da bi to storitev omogočili nazaj.
na ta problem že opozarja sam google http://www.google.com/support/calendar/...

Hvala S(h)i(t).mobil d.d.

jurre ::

hm, ravnokar sem se vpisal iz enega racunalnika, kjer ze dolgo nisem prijavljen in sem SMS normalno dobil?

mared ::

jurre je izjavil:

hm, ravnokar sem se vpisal iz enega racunalnika, kjer ze dolgo nisem prijavljen in sem SMS normalno dobil?

srečnež

pri meni ne deluje več. sploh ne prejmem več potrditvene kode.:8)

jurre ::

saj, kot sem zgoraj napisal jo zadnjic tudi nisem dobil..sem moral voice uporabit, klic pa deluje

lopov ::

Pravkar preveril in sem dobil SMS.

mared ::

no potem pa pojma nimam zakaj meni ne deluje. da o simobilovih uslužbencih ne govorimo.

dolegar ::

samo za info. sem v Si.mobilovem omrežju in delajo google SMS-i za potrditvene kode. Mogoče si številko v napačnem formatu vpisal?
ThinkPad T60 (intel Core2duo T7400 @ 2.16GHz)
15.4" 1680×1050 FlexView
Ram: 2GB Disk: Hitachi 120GB

5er--> ::

Meni včasih na simobilu dela včasih pa ne... klic pa je vedno OK.

mared ::

hvala za namige.

a google vedno sam določi obliko številke: +38641....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potrditvena koda preko sms na gmailu

Oddelek: Informacijska varnost
93203 (2594) AndrejO
»

pozabljen vzorec za odklepanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
63203 (3065) padphone
»

Gmail - obvestilo po sms

Oddelek: Omrežja in internet
266887 (4904) wiwa
»

Galaxy Nexus MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
52008 (1970) BigSmoke
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420770 (19527) Joze_K

Več podobnih tem