» »

Nakup Blackberry

Nakup Blackberry

PeternelG ::

Torej v planu imam kupiti telefon znamke Blackberry. Nekako se mi zdi, da njihova politika temelji na e-mailih in pa na SMS sporočilih. To dvoje jaz največ uporabljam. Sedaj imam Nokio E72, ki pa žal ne zadovoljuje mojih potreb, predvsem glede emailov.

Iščem telefon tam do 220€, lahko rabljen lahko nov. Ker pa kupujem prvič BB, nimam tudi malo pojma, katere modele naj gledam. Telefon bi kupil za obdobje 1 leto.

Lepo bi prosil, da se oglasijo uporabniki BB-jev in delijo njihove uporabniške izkušnje z mano.

Najlepša hvala.

McMallar ::

Imam službenega Bold 9700. Ta model ima 128MB internega pomnilnika + priloženo dodatno pomn. kartico 2GB. Kar me moti je to, da lahko aplikacije nameščaš izključno na interni pomnilnik, neglede na velikost kartice. Kartica je namenjena samo "medijskim" datotekam. In ne, tega se ne da pametno zaobiti. Zato ti predlagam, da si pogledaš model, ki ima več internega pomnilnika (seveda, če misliš nameščati veliko dodatnih aplikacij).
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

IceIceBaby ::

Jaz sem že nekaj let BB user. Ker sem gadget freek sem imel vmes še kakšno nokio, vse možne iphone, enega htcja itd. Za redno, dnevno uporabo je za moje pojme BB še vedno daleč najboljša izbira.

Trenutno imam 9700. Kupil sem ga šele par tednov nazaj, ampak zaenkrat dela po pričakovanjih. Pri BB je tako, da telefoni niso ravno tehnolški biser, ampak, ko si navajen sistema in bližnic na tipkovnici je delo zelo hitro in udobno.

Jaz ti priporočam. Boš pa za 220EUR dobil bolj malo, ker znajo kar konkretno zaračunat. Če ne rabiš nujno 3G se ti splača pogledati po bolhi za kakšnega Curva 8900. Odsotnost 3G ni tako kritična, če nisi res heavy web user.

amigo_no1 ::

Potrebuješ za BB še vedno BIS/BES naročnino @ Mobitel oz. Simobil (da delajo sms in maili) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

McMallar ::

Da ne boš narobe razumel: meni je moj BB zelo všeč in se strinjam s tem, kar je napisal kst.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

IceIceBaby ::

amigo_no1 je izjavil:

Potrebuješ za BB še vedno BIS/BES naročnino @ Mobitel oz. Simobil (da delajo sms in maili) ?


Načeloma ne. Za SMS sploh ne, maile se da pa tudi urediti brez (gmail, kak drug client).

PeternelG ::

Sedaj sem dobil menjavo za V menjavo sem dobil BB 8900. Edina stvar ki me moti, je da nima 3G. Sicer sem bolji ali manj na Wi-Fi ampak mislim, da se bo dalo preživeti.

Če bi se mi šlo za kak napreden telefon, bi sigurno pogledal po kakšnem touchscreenu z Android sistemom. Vendar pa jaz tega ne potrebujem, Nokia je pa tko tko glede tehh mejlov. Enkrat dobiš, drugič ne, tretjič moraš sam osvežiti...

fx3zRejSz0cS ::

MI ve kdo pomagat, imam BlackBerry curve 9360, in ne morem dodati gmaila, v mail setupih mam samo enterpise activation, kje naj dobim to aktivacijsko kodo?

lp

boogie_xlr ::

Mislim, da potrebuješ blackberry paket pri svojem operaterju.

fx3zRejSz0cS ::

lahko kako mimo te aktivacije dodam GMAIL račun ?

Odjava ::

Blackberry pri svojih mobitelih zelo izpostavlja skrb za varnost, zasebnost.
"...BlackBerry has altered the software just enough with useful tweaks and additional apps to make it feel more secure. BlackBerry added encryption at a system level all while promising to deliver monthly security patches direct from Google. In other words, if privacy is a major concern to you..."
Zdej, kot osebi, ki beži pred Androidom in Googlom, mi ni čisto jasno, kako pojem zasebnost paše tu zraven. Za modele z Blacberry OS to morda verjamem, za tiste njihove z Androidom pa ne razumem čisto. Je na teh napravah Android kako omejen, mu je morda onemogočena komunikacija s google serverji ipd.? Ker sicer mi to vse skupaj deluje kot velika neumnost.

Kdorkoli, ki ve kaj o tem sistemu? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Odjava ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BlackBerryjev androidni Priv se prodaja katastrofalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5620099 (17379)          
»

BlackBerry lani z ogromno izgubo, a boljšimi obeti

Oddelek: Novice / Rezultati
3013203 (10616) klinker
»

Kateri gsm ustreza naslednjim zahtevam?

Oddelek: Mobilne tehnologije
152319 (1888) amigo_no1
»

RIM odpušča zaradi slabih rezultatov

Oddelek: Novice / Ostale najave
245880 (5119) deadbeef
»

Nokia 6630 VS Nokia E50

Oddelek: Mobilne tehnologije
331561 (1332) NiMH

Več podobnih tem