» »

Nakup HTC Wildfire

Nakup HTC Wildfire

JesusChrist ::

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup zgoraj omenjenega mobilnega aparata in me zanima ena stvar. Nekaj takega kupujem zato ker je manjši kot HTC Desire ali njemu podobni in tudi zaradi cene, saj se mi zdi škoda dati 300-500 eur za mobilni telefon ki ti lahko pade na tla in je v trenutku uničen. Prav tako pa nisem pristaš tistih "tokic" za mobilce ker imaš potem v vsakem primeru "opeko" v žepu (v primeru da želiš zavarovati dražji telefon).

No vglavnem ... tukaj sem zato ker sem slišal govorice o tem, da naj bi ljudje v precejšnji meri iz določenih razlogov vračali/nosili na popravila te Wildfire-je. Zanima me v kolikšni meri to drži, in če drži, kaj je bil vzrok težav in popravil.

Za odgovore vam bom zelo hvaležen.

LP
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

nUUb ::

Telefon je soliden za cenovni rang, ne pričakuj pa da bodo tekoče gor delale igre, ki delajo dobro npr na Desire HD-ju, ima namreč slabši CPU/GPU in slabši (manjša resolucija) zaslon. Vse ostalo je po grobem enako. Prijatelju je telefon padel na tla in je bila črna packa tam kjer je padel, v garancijo mu na srečo ni bilo treba nesti, saj je packa sama izginila.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

JesusChrist ::

Saj zdaj gledam Desire HD ki je pri mobitelu 20 eur dražji v mojem paketu (itak džabest) in se dosti bolj splača za teh 20 eur. Nevem pa če je kaka fora da je zaradi tega malo dražja naročnina ali ne?

Ve kdo kaj o tem? Namreč bratranec je nabavil galaxy 3 za 1 eur in ima sedaj +4EUR na mesec na čeku :)
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

kihc ::

Če je Desire HD samo 200EUR potem sploh nimaš razmišljat. Čeprav se mi zdi da je cena nekoliko nizka, je pa res da ne sledim že nekaj časa. Primerjat Wildfire in Desire je kot bi primerjal avto pa letalo.
x

JesusChrist ::

Saj to je popolnoma res. Sedaj sem komaj videl da je taka cena. Se bom pozanimal če slučajno kaj nabijejo dodatno zraven naročnine in javim sem gor. Ker če ne potem je to najboljša izbira trenutno.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

JesusChrist ::

Desire HD: cena brez dodatne naročnine je 440 eur. Cena 200 eur pa je če doplačuješ 15EUR (se mi zdi) še dodatno k naročnini - 2GB prenosa zraven.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18529213 (17571) fishy12
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320685 (13196) Mrakw
»

HTC desire S ali Samsung galaxy S

Oddelek: Mobilne tehnologije
294986 (4042) St235
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212955 (11232) Juwe
»

Best buy Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
122020 (1483) adinfinito

Več podobnih tem