» »

gtx580 vs. hd5970

gtx580 vs. hd5970

1
2
3

M-XXXX ::

PNG je izjavil:

Itak pričakujem, da me boste linčali za oni post. Napisal sem pa pač svoje izkušnje, ki so precej bogate kar se tiče grafičnih kartic :)

In obenem neresnične ter izmišljene...

PNG ::

Ja, ok. V celoti mi je vseeno če mi ti verjameš ali ne.

klinker ::

Engineer_SLO je izjavil:

PNG je izjavil:

^--- jup. Samo da ena ne podpira eno goro funkcij, je za kurac za semi profi delo, z vsakim tretjim novim špilom pa moraš čakati po teden dni na hotfixe, da jih sploh lahko igraš. Pa verjetno se noro pregreva ali je na splošno zanič hladilni sistem (do zdaj so se mi še vse radeonke ali STOPILE v računalniku ali pa je pač ventilator crknil...po 3 tednih za high end serijo \o/).


fenomen...


Ahh kje...on ve...muskin rami, corsair napajalci, ati grafe, ipd...to vse crkuje :D

M-XXXX ::

PNG je izjavil:

Ja, ok. V celoti mi je vseeno če mi ti verjameš ali ne.

Mel kaj pa vem, 40-50 ATI graf, pa praktično nobenih problemov z njimi (pa sem delal marsikaj). Tako, da bo problem v tvojem primeru med tipkovnico ter stolom.

Mitja358 ::

PNG je izjavil:

^--- jup. Samo da ena ne podpira eno goro funkcij, je za kurac za semi profi delo, z vsakim tretjim novim špilom pa moraš čakati po teden dni na hotfixe, da jih sploh lahko igraš. Pa verjetno se noro pregreva ali je na splošno zanič hladilni sistem (do zdaj so se mi še vse radeonke ali STOPILE v računalniku ali pa je pač ventilator crknil...po 3 tednih za high end serijo \o/).


Hahah, spet malo smeha. :) Bom samo en odgovor napisal in sicer na: d
o zdaj so se mi še vse radeonke ali STOPILE v računalniku ali pa je pač ventilator crknil...po 3 tednih za high end serijo


1.) Vse novejše (pa tudi že precej stare) grafične kartice imajo varovalo za pregretje.
2.) Ja itak so ti vse Radeonke do zdaj crknile in se pokvaril ventilator ... Smem vprašati koliko si jih imel in katere so to?
3.) Take izjave peljejo v čistokrvnega fanboya na zeleni strani

P.S. Jaz sem mel obojega (ATI in Nvidio) tudi že precej kosov in nobena ni povzročala večjih težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

IvoJan ::

M-XXXX je izjavil:

PNG je izjavil:

Ja, ok. V celoti mi je vseeno če mi ti verjameš ali ne.

Mel kaj pa vem, 40-50 ATI graf, pa praktično nobenih problemov z njimi (pa sem delal marsikaj). Tako, da bo problem v tvojem primeru med tipkovnico ter stolom.

Nobenih problemov? Niti z driverji?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

M-XXXX ::

Mel kaj pa vem, 40-50 ATI graf, pa praktično nobenih problemov z njimi (pa sem delal marsikaj). Tako, da bo problem v tvojem primeru med tipkovnico ter stolom.

Nobenih problemov? Niti z driverji?

Nekaj minimalnega (v večini z beta driverji (katere sem uporabljal, glede na to da uradno grafične še niso ble zunaj), ter s prvo generacijo CF. OD takrat naprej nič drugega omembe vrednega. Definitivno, pa se ni nobena grafa STALILA, prav tako mi ni nikoli crknil ventilator.

IvoJan ::

Jaz osebno sem imel nesreco z driverji, kar pa je tudi edina stvar ki me moti pri amdju :) pa 4 hd5770 so mi crknile v 6 mesecih, ceprav so zelo solidne grafe. Problem je bil v pregrevanju rama ker na zadnji strani kartice ni nikakrsnega heatsinka za 4 cipe.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Zanimivo, meni bo že mogoče kakšno leto, odkar imam HD5770, pa mi ni do sedaj niti enega problema naredila (oz. kdaj so že izšli tile gpuji? Imam ga, odkar so izšli skoraj), HD5850 tudi dela brez enega samega problema. Seveda, če eksperimentirate z nekimi beta drajvrji, ali pa modified community drajvjrji... Pol se ne čudit če ne dela, ker tudi pri nvidii ne bi.

Edit: Prej sm mel še 9600GT, 8800GTS512mb, 8800GT, HD3870, HD4870, HD4850, 9800GTX, hd2900xt (od prijatelja) pa še in še tega materiala, pa s prav nobeno nisem imel težav. Vključno z nvidio, kjer naj bi tako rada tale jedra odpovedovala... No problemos for me man :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

IvoJan ::

Moje so bile vedno navite do fula in v cf :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Aja, to je pa druga stvar ane :) Ampak to bo tudi nvidia znala kaj pojebat, če se ji bo le dalo :)

PNG ::

Jou,

imel sem (iz spomina, kar se spomnim) 5200, 6800Ultra, 9200SE, 9800XT, 9800 gtx, 8800GT, 4850, 5850, gtx 275, gtx 570, x800xt. To je kar se spomnim. Zadnji dve sta bili 4850 in 5850. 4850 se mi je plastika dobesedno stopila. Torej plastika, ki je bila okoli, rdeče barve, se je dobesedno stopila. Na 5850 je pa bil mrtev ventilator.

Tule je link, kjer so ugotovili, da je uporabnikov z istim problemom ogromno in je serijska napaka: http://forums.overclockers.co.uk/showth...

Igre, ki niso sprva delovale (spet, iz spomina, bilo jih je veliko več): splinter cell conviction, dead space, bad company 2 je sprva obupno laufal itd. Za te igre so bili javno sproščeni hot fixi, ker igre enostavno niso delovale. Seveda so bili hotfixi z zamudo 4-7 dni, kar je precej veliko, če imaš doma gamersko mašino in kupiš igro za 50EUR. Če bi rad kdo ŠE to, lahko grem iskati linke hotfixov na atijevo stran. Lahko si jih pa tudi sami poiščete - poglejte release notes pa boste ugovotili, da ne lažem.

Fanboy? Ne. Na kurac mi gre ati s svojimi subpar izdelki, ki jih opravičujejo skozi nižjo ceno. Na kurac mi gre nvidia s svojimi zanič kondenzatorji. Obe firmi mi gresta na kurac, a jebi ga, nvidia vsaj ne razpade v računalniku, pa še za fiziko in modeliranje je boljša (jup, veliko modeliram na računalniku in 5. serija ati radeonk je ZANIČ za modeliranje - preden se en adolescenten mulc spet zapiči v to, pa naj malo pogugla stvari in si razčisti pojme).

klinker - ja vem. Po mojem imam vpogled v statistiko okvarljivosti malo bolj, kot ti (delal sem pri eni firmi, kjer smo bili uradni uvoznik za mushkin rame, potem pa še pri eni drugi, kjer smo prodajali celo paleto različnih napajalnikov in vem, kaj smo dobivali največ nazaj). Pa brez zamere!

Drugače se mi pa ne da kregati, neumno se mi zdi, da nekateri zanikate SERIJSKE, ponavljam, SERIJSKE napake, ki so se dogajale na grafičnih karticah. Samo zato, ker imate vi dobro izkušnjo, ne pomeni da jo imamo tudi vsi ostali. Samo zato, ker vam nekaj deluje, ne pomeni da deluje vsem ostalim. Nekateri to pozabljate.

galu ::

Need... popcorn...
Tako to gre.

M-XXXX ::

Vse tole napišeš, trdiš razne stvari, na koncu pa daš kar en x link, ki govori o popolnoma drugih stvareh, kot ti govoriš

Tule je link, kjer so ugotovili, da je uporabnikov z istim problemom ogromno in je serijska napaka: http://forums.overclockers.co.uk/showth...

Si sploh prebral? Link govori o ropotanju vetilatorja (najbrž je šel en ležaj). Vse dela NORMALNO le malo ropota. Kako podkrepi to tvoje trditve, da se pregreva, da je serijska napaka in podobne stvari? Daj kakšen konkreten link ali pa nehaj govort nekaj kar ni res.

PNG ::

Preberi si, prosim. Na 4850 se mi je stopila plastika, na 5850 pa je crknil ventilator (po dveh tednih :D). Nista obe napaki bili na isti grafični.

Za predstavo:

Še več: http://www.google.si/search?sourceid=ch...

problem je bil, ker je bila plastika okoli ventilatorja premalo postružena in je ventilator tolkel po njej. Če jaz kupim grafično za 300EUR (toliko je takrat stala) pričakujem da deluje, ne da bom moral z olfa nožem doma rezate plastiko na hladilniku dol!

EDIT: Aja, pa z označevanjem za fanboya ste hudo mimo vdarli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Meizu ::

i100k100, žal sreča enostavno ni na tvoji strani. Razen Radeonke 9200SE, ki je bla mrtva že takoj ko sm jo dobil, mi še nobena do sedaj ni crknila, pa sem jih imel veliko, veliko tudi prodal, in še vedno jih imajo v svojih računalnikih. Tako da, komu kaj crkne in komu ne, je zelo relativno. Nek procent falš robe je vedno in to pri vsakem produktu. Če maš pač smolo, pač dobiš falš robo, kot mogoče v tvojem primeru. Tudi moj i7920 je eden slabših navijalskih primerkov izmed družine i7, saj mi ga na več kot 3.8Ghz ni uspelo stabilno naviti, pa če se na glavo postavim. Pa ne trobim okoli zdaj, da so i7 zanič, ker je sama falš roba, ker se je še enim parim na nekem forumu pripetila ista stvar. Vedi, da na 1 problem z elektronsko napravo obstaja 10 istih primerkov recimo, ki delujejo ok. Če gledaš na to, da ima vsaka naprava torej garancijo, se mi to zdi zelo sprejemljivo.

PNG ::

Meizu - evo, se absolutno strinjam s teboj. Forum je pa, kolikor jaz vem, namenjen podajanju mnenj. Moje mnenje je, da ima nvidia boljše grafične - pa čeprav so daleč od tega, kar bi si želel! - na podlagi lastnih izkušenj.

Isto sem do zdaj v 12ih letih imel samo Asus plate pa še mi nikoli, NIKOLI, ni nobena crknila. Zadnjič sem se pa pogovarjal s človekom, ki ne mara Asusa, ker sta mu že dve crknili. Tako to je in tega se zavedam, problem je, ker se drugi na tem forumu tega ne zavedajo.

D3m ::

No, jaz sem bil 10 let uporabnik nvidie od GeForce 2 Ti do 9800GTX. Zdaj imam prvič AMD Radeona.
|HP EliteBook|R5 6650U|

TOP ::

PNG je izjavil:

Meizu - evo, se absolutno strinjam s teboj. Forum je pa, kolikor jaz vem, namenjen podajanju mnenj. Moje mnenje je, da ima nvidia boljše grafične - pa čeprav so daleč od tega, kar bi si želel! - na podlagi lastnih izkušenj.

Isto sem do zdaj v 12ih letih imel samo Asus plate pa še mi nikoli, NIKOLI, ni nobena crknila. Zadnjič sem se pa pogovarjal s človekom, ki ne mara Asusa, ker sta mu že dve crknili. Tako to je in tega se zavedam, problem je, ker se drugi na tem forumu tega ne zavedajo.

Vsi vemo da vse crkuje,sam zanimivo da ti hočeš po vsej sili vsem tumbat v glavo,kako ATI grafe so zanič in kako so tebi do zdej čist vse crknile.Lepo te prosim ne kotali buč in tisto kako ti je stopilo plastiko,podaj sliko tole bi rad videl.Sam sem jo imel in še vedno lepo dela naprej.

PNG ::

Ej, meni se ne da kregati. Imaš prav. ATi Radeon izdeluje vrhunske izdelke, brez vsakršnih problemov nikoli nič ne crkne, vse deluje vsaj 130let+, in je vsesplošno znan kot najboljše podjetje na svetu (kar seveda SPLOH ni fan boyevsko). Lahko noč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Xserces ::

PNG je izjavil:

Ej, meni se ne da kregati. Imaš prav. ATi Radeon izdeluje vrhunske izdelke, brez vsakršnih problemov nikoli nič ne crkne, vse deluje vsaj 130let+, in je vsesplošno znan kot najboljše podjetje na svetu (kar seveda SPLOH ni fan boyevsko). Lahko noč.


si mau bedaka? Neves kaj bi TOPu nazaj reku? TOP ni reku da je AMD najbolsi tok o tem ampak da ti ne nabiji svojih zgodbic...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Zmajc ::

Jaz mam isto slabe izkušnje z ATIjem in z Nvidio. V času radeona 8500 so bili gonilniki tako zanič da sem se skoraj zjokal.
Po drugi strani pa mi je nenaviti geforce 8800GT krepnil po par mescih.

Sedaj sem po dolgih letih spet prešaltal na ATIja in radeona 6950 upgradal na 6970 + 20% OC (ja še vedno dela in ne nič se še ni skurilo). Zaenkrat bolj zadovoljen nebi mogel biti.

v končni fazi je najpomembnejše to da si zadovoljen z svojim nakupom in da izpolnjuje tvoja pričakovanja. Osebno pač ne vidim razloga da bi kupil 500-600EUR kartico da mam 5-15 fps vec v igrah ce imam z 150-200EUR cenejšo kartico v igrah z vsemi detajli na max dovolj dober performans da brez problema gladko igram.

PNG ::

Itak niti ena niti druga firma ne znajo dobre grafične narediti. Ni vse samo v tem da crysis laufa na max.

galu ::

PNG je izjavil:

Itak niti ena niti druga firma ne znajo dobre grafične narediti. Ni vse samo v tem da crysis laufa na max.


Oh but it is! :D
Tako to gre.

D3m ::

Men dela Crysis na max. Zdaj lahko srečno umrem!!! :)) *joke*
|HP EliteBook|R5 6650U|

TOP ::

PNG je izjavil:

Ej, meni se ne da kregati. Imaš prav. ATi Radeon izdeluje vrhunske izdelke, brez vsakršnih problemov nikoli nič ne crkne, vse deluje vsaj 130let+, in je vsesplošno znan kot najboljše podjetje na svetu (kar seveda SPLOH ni fan boyevsko). Lahko noč.

Mislim da ti sploh nisi prebral kaj sem jaz napisal,ampak kar nekaj v tri dni pišeš.

Mitja358 ::

Ja če si ga pa stisnil v zid in nima drugega odgovora! :D

PNG ::

Wtf? Sem ti podal linke za vse :s Danes sem klical na en servis in mi je človek sam tam povedal, da je imel referenčni cooler prvih 4850 serijsko napako in so se pregrevale in da je tako pregretih, da se je plastika na grafiki deformirala, bilo prav veliko. Pokliči še sam malo okrog, pa boš ugotovil, da si ne izmišljujem. Valda pa nimam več doma grafične, ki sem jo pred tremi leti zamenjal za drugo v okviru garancije. Linke + posnetke za drugo serijsko napako sem tudi podal.

Ne mislim se pa prepirati na nivoju, kjer me ljudje zmerjajo z bedakom, debilom in podobno, ker se resnično ne mislim spuščati na tak nivo.

Xserces ::

ker trolas? resno poglej si potem serijo 8 (g80)od NV... koliko čipov je bilo defektnih? SKORAJ VSI! Crkne po 1 letu to je res super!
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

TOP ::

Xserces je izjavil:

ker trolas? resno poglej si potem serijo 8 (g80)od NV... koliko čipov je bilo defektnih? SKORAJ VSI! Crkne po 1 letu to je res super!

Lepo si napisal,sam tole ne velja on piše o napakah na ATI grafičnih karticah.:DZa tele grafe od NV je pa obstajala tud rešitev in to pečica.

Xserces ::

moji ultri je to pomagal 1 tedn! to zame ni lih rešitev XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

69charger ::

No i100k100,sva že dva. Čisto vsak Radeon ki sem ga imel se je ali dobesedno podrl ali pa se še muči v kištah. 9200SE sem imel tri,ena se muči v serverju ampak še to driverji sploh ne primejo,x1950 se tudi še muči,ampak že kar fino smrdi vsake toliko,tale 4770 pa tudi ni pol p.... vredna.

Na drugi strani pa: Geforce 2 GTS še vedno laufa,niti ventilator ne ropota,MX4 je srečna pri drugem lastniku,9500GT malce ropota ventilator. Edina ki je crknila je bila druga 8400gs,pač defektna serija,poletje,pasivni cooler,slabo prezračeno ohišje...you get the point.

Ne vem kje je fora,ampak vse ki jih poznam so nezadovoljni z Radeonom. Kdo menja 9800GT za 4770?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Ne vem kje je fora,ampak vse ki jih poznam so nezadovoljni z Radeonom, ker so fanboyi nVidie.


Fixed.

Xserces ::

tipo bi menju 9800GT za 4770? lal dej nej en zapre to temo k se sam se kregamo... En je že napisu da NITI AMD NITI NV neznata nardit grafe... /konc debate zame
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

69charger ::

Ne,eni si nabijajo da je Radeon najboljši,zraven jim pa driverji ne delajo,v špilih majo pa 15fpsjev.

In ja,bi menjov za 9800GT takoj,ker s takim skretom ne morem ne v 3d nič naredit,kaj šele da bi kaj več.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Xserces ::

kaj je narobe z driverji? Nimam nobenih problemov več! 5850 mi dela boljše kot kolegu z 460 v vseh špilih z istimi komponentami tako da ne mi buč kotalit!
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

69charger ::

Ja nevem,zgleda da so driverji en velik mystery. Men delajo bolj za en drek.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PNG ::

69charger je izjavil:

No i100k100,sva že dva. Čisto vsak Radeon ki sem ga imel se je ali dobesedno podrl ali pa se še muči v kištah. 9200SE sem imel tri,ena se muči v serverju ampak še to driverji sploh ne primejo,x1950 se tudi še muči,ampak že kar fino smrdi vsake toliko,tale 4770 pa tudi ni pol p.... vredna.

Na drugi strani pa: Geforce 2 GTS še vedno laufa,niti ventilator ne ropota,MX4 je srečna pri drugem lastniku,9500GT malce ropota ventilator. Edina ki je crknila je bila druga 8400gs,pač defektna serija,poletje,pasivni cooler,slabo prezračeno ohišje...you get the point.

Ne vem kje je fora,ampak vse ki jih poznam so nezadovoljni z Radeonom. Kdo menja 9800GT za 4770?


To ni res, ti lažeš, ti si bedak, debil, drek, zgini ali pa daj slike svojih 15 let starih grafičnih, fanboy umazani debilni!!!!

[/slotech primitivci OFF]

Ja, tudi pri meni 90% poznancev ne mara Radeonk. Meni je osebno vseeno, dokler opravlja svoje delo - problem je, ker radeonke iz preteklosti svojega dela niso opravljale.

EDIT: Xcerces, to sem rekel jaz. Zanimivo, da sem po tvojem imel jaz prav, označil pa si me za bedaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PNG ()

Xserces ::

in pokaž mi ke sem ti dal da imaš prav?
glede teh tvojih procentov... zgleda da si v NV fan clubu!

ampak ne tukaj se nebo nehalo še zmeraj se bo trolalo da je NV bolša in AMD podn... kar sploh ni res! in še enkat bom reku da neznajo grafe nardit nobeni... Vsi imajo probleme naj bo to AMD ali pa NV...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

D3m ::

Nvidia parts...AMD parts....same shit, all made in fucking Thaiwan :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

jazbec ::

D3m je izjavil:

Nvidia components...AMD components.... all made in fucking Thaiwan :))


lih popoldne gledal armagedon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

Xserces ::

i100k100 pa nehaj trolat o tem ker je OFFTOPIC! se 1 tedn pa bomo vidl ke bo krona
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

jazbec ::

pri gtx590

PNG ::

Xserces je izjavil:

in pokaž mi ke sem ti dal da imaš prav?
glede teh tvojih procentov... zgleda da si v NV fan clubu!

ampak ne tukaj se nebo nehalo še zmeraj se bo trolalo da je NV bolša in AMD podn... kar sploh ni res! in še enkat bom reku da neznajo grafe nardit nobeni... Vsi imajo probleme naj bo to AMD ali pa NV...


Zadihaj malo, še enkrat preberi celo temo skozi pa poleg nicke kdo je kaj napisal...ker si sramoto delaš. Ponavljaš isto kot sem napisal jaz, celo praviš da imam prav in se strinjaš z menoj, v naslednjem stavku pa trdiš, da sem debil in da se ne strinjaš z menoj in da sem nv fanboy (kar je daleč od resnice, lol).

Ajde, jaz zaključujem s to temo, ker to je navadni flame war ratal. Dopovedati se pa tako nobenemu nič ne da, ker vsak prebere samo zadnji post ali pa ustvarja svojo resnico in potegne vsebino popolnoma izven konteksta.

D3m ::

jazbec je izjavil:

D3m je izjavil:

Nvidia components...AMD components.... all made in fucking Thaiwan :))


lih popoldne gledal armagedon


Hahahha, russian dude ga zmaga :)) še kako ima prav.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jazbec ::

D3m je izjavil:

Hahahha, russian dude ga zmaga :)) še kako ima prav.


itak
meni eden najboljših u filmu-zraven rockhounda (babjeka)

mare96 ::

no ogovor na naslov teme-->gtx580 zmaga

zanimajo pa me mnenja katera bo prevzela mesto najboljše
jo bo obdražala hd6990 ali bo gtx590 prevzela številko 1
uradni izzid gtx je pa 22. marec če se ne motim

Mitja358 ::

GTX 590 se že pojavlja po trgovinah, po ceni 575EUR. :)

Kar lahko pomeni tudi, da ne bo hitrejša od HD 6990?

jazbec ::

zakaj pa naj nebi bila
po čemu sklepaš-po ceni ali kaki informaciji
cena je podobna konkurentu
tako kot ima gtx560 podobno hd6950, gtx570 podobno hd6970
pa so gtx5xx v prednosti

mare96 ::

jazbec je izjavil:

zakaj pa naj nebi bila
po čemu sklepaš-po ceni ali kaki informaciji
cena je podobna konkurentu
tako kot ima gtx560 podobno hd6950, gtx570 podobno hd6970
pa so gtx5xx v prednosti


+1
gtx570>hd6970
gtx560>hd6950 1gb/2gb

js stavim na gtx590
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

plošča za i5-2500k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11612123 (10660) jazbec
»

Radeon HD 6990 razkrit (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5017481 (15897) Senitel

Nvidia vs AMD,Gtx 470/570 vs 6970/50HD+Novice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
36380590 (74905) bluefish
»

AMD pokazal Radeon HD 6990 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9522234 (19307) TechStreme
»

Nova Radeona sta tukaj

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4616007 (14694) PrimozR

Več podobnih tem