» »

Pomoč z internetnim passwordom

Pomoč z internetnim passwordom

krastača ::

Okay, spet jaz!

Problem je zelo velik 8-O. Internet, ki ga imamo doma (ADSL) je zaščiten s passwordom, ki si ga je brat izbral pred mnogimi leti. Računiki se pozvejejo preko ruterja na modem. Problem je pa tak, da se brat več tega passworda ne spomni tako da noben domači računalnik me moramo formatirat. A obstaja kak program kateri bi mi omogočil vpogled v ta password? In, če ta obtaja kje ga lahko dobim.

LP:))

Furbo ::

Samo poglej model ruterja in najdi na netu kako se ga povsem resetira pa je.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

krastača ::

Kolega, govoriš z nekom, ki se na te zadeve ne pozna dobro. Kaj ma ruter z internetom saj pa se tja povezujejo samo računalniki a ne. In če resetiram ruter kaj mi bo te to pomagalo. 8-O

jurre ::

Poklici na tehnicno podporo tvojega ponudnika iz kontaktne stevilke, pa reci da naj ti resetirajo geslo. Bo verjetno najhitreje, potem si pa tako lahko se sam spremenis.

krastača ::

oh, oh a to je tudi možno. Super vedeti.

Duhec ::

Prenesi in inštaliraj si programček SIW - System Information for Windows.
Na levi strani pod sekcijo "Software" klikni na zadnjem mestu na "Password" in pokažejo se ti uporabniška imena in pripadajoča gesla v tvojem kompu od tistih, ki so za el.pošto-Outlook računi, Live Messenger, dostop do routerja preko browserja, itd.
Mogoče glede na znan username routerja najdeš pravo geslo.

krastača ::

Grem probati takoj sedaj ;((

fosil ::

Vprašanje o katerem geslu je tukaj govora.
Ali je to geslo za adsl, ki si ga dobil od ponudnika interneta, ali je to geslo za dostop do ruterja, ali pa gre za geslo za wlan?
Skratka moral boš malo bolj natančno definirat.

Pa če sem malo zloben, če ne veš o katerem geslu je govora, mogoče ni najboljša ideja da se lotevaš formatiranja računalnikov >:D
Tako je!

lali12 ::

Kot je napisal "fosil". Malo bolj podrobno razloži, katero geslo te "muči".
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

krastača ::

Čuj "lali12" govorim o geslu za internet omrežje, le kje pa se ta nastavlja v ruterju ali modemu pa jaz nebi vedla :'(

krastača ::

Ludi, kolegica mi je omenila da si naj potegnem dol (http://www.nirsoft.net/utils/wireless_k.... In delovalo je :) jej

vorantz ::

krastača je izjavil:

Problem je pa tak, da se brat več tega passworda ne spomni tako da noben domači računalnik me moramo formatirat.


You lost me here :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor ?

Oddelek: Omrežja in internet
234648 (3551) Pesimist
»

Preveč gesel in drugih podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232815 (2027) čuhalev
»

Varnost v praksi (1. del) oz. kaj pomeni dobro geslo

Oddelek: Novice / Varnost
324930 (2815) Brane2
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203178 (2871) StratOS
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963436 (27131) JoskoMacher

Več podobnih tem