» »

Nestrpnost do homoseksualcev

Nestrpnost do homoseksualcev

Matejchek ::

Danes ko je bilo malo lepše vreme sva z mojim fantom se malo sprehajala po parku v Mariboru. Sva pač par sva se tudi malo poljubljana itd.(pač normalne zadeve za novo ljubzen :)
Ne morem verjet da imamo toliko homofobov v Sloveniji. Toliko žaljivk in psovk je letelo na naju. Počasi me je že postalo strah za moje zdravje. Ne vem kaj koga briga kaj jaz delam v svojem zasebnem življeju?
Kako pa vi gledate na to in kakšni so po vaše razlogi za homofobijo oziroma kako to zmanjšat?

Thomas ::

Jest mislim, da uni Štajerci niso navajeni poljubljanja med moškimi na javnem mestu. Zahtevaš, naj se kar takoj navadijo in brez besed sprejmejo. Sicer jih boš "nestrpno označeval za homofobe". Čeprav ti sicer nič nočejo.

Če sem dojel tole. Po moje sem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tyara ::

Matejchek je izjavil:

Danes ko je bilo malo lepše vreme sva z mojim fantom se malo sprehajala po parku v Mariboru. Sva pač par sva se tudi malo poljubljana itd.(pač normalne zadeve za novo ljubzen :)
Ne morem verjet da imamo toliko homofobov v Sloveniji. Toliko žaljivk in psovk je letelo na naju. Počasi me je že postalo strah za moje zdravje. Ne vem kaj koga briga kaj jaz delam v svojem zasebnem življeju?
Kako pa vi gledate na to in kakšni so po vaše razlogi za homofobijo oziroma kako to zmanjšat?


Kaj si pa pričakoval? Z "emo frizurco", kričečimi barvami hodiš po parku in se ližeš s tipom (pa še v "totem" mariboru:). Normalno, da se ljudje zgražajo, kaj si pa mislil, da bodo rekli: poglej dva lušna zaljubljenca kako se imata rada. lol:) Sprijazni se da si peder in da je to pač nenormalno in ugly. Sicer pa je lizanje v javnosti nekulturno tudi za običajen parček, zato to raje počni doma in ti nihče ne bo nič hotel(verjemi, da nobenega ne briga kaj počneš doma).
Kar se tiče zdravja te pa lahko bolj skrbi "ritopikanje" kot kaj drugega:)

x3ca ::

kaj ti delaš v zasebnem življenju, jih verjetno res ne briga. ampak poljubljanje v javnem parku to pač ni. zdej odvisno kok sta bla khm divja.. v mejah normale me nič ne moti, k gre pa čez, pa me. ne glede na spolno usmerjenost :)

Ziga Dolhar ::

(Flamebait alarm. Prvi in edini prispevek sveže registriranega uporabnika.)
https://dolhar.si/

BladE_ ::

tyara je izjavil:

Kaj si pa pričakoval? Z "emo frizurco", kričečimi barvami hodiš po parku in se ližeš s tipom (pa še v "totem" mariboru:). Normalno, da se ljudje zgražajo, kaj si pa mislil, da bodo rekli: poglej dva lušna zaljubljenca kako se imata rada. lol:) Sprijazni se da si peder in da je to pač nenormalno in ugly. Sicer pa je lizanje v javnosti nekulturno tudi za običajen parček, zato to raje počni doma in ti nihče ne bo nič hotel(verjemi, da nobenega ne briga kaj počneš doma).
Kar se tiče zdravja te pa lahko bolj skrbi "ritopikanje" kot kaj drugega:)


Bolj se ne morem strinjat s tabo!

madog ::

Reci kar želiš samo če te vidim te pref**** k zajca..... pa mi rec homofob ce hocs ker to nej bi tut biu in sem zarad takih k si ti.

kar je normalno je normalno, kar ni se je ponavadi kam zapiralo.
Pol bi pa še otroke mel (malo morgen) naredte jih če jih lohk med sabo, aja ne gre a? Zakaj že....

da vidmo kako hitr bo tole dol padl pa da dobim persona non grata....

no after comment
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

lonz ::

Madona; kolk se pa eni vžigajo na tole temo. Po moje je res to tudi edini namen ustvarjalca teme.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Arto ::

Če bi se pa dve ženski kušvali bi pa vsi skakal od veselja. (no vsaj večina tipov).

Pyr0Beast ::

lonz je izjavil:

Madona; kolk se pa eni vžigajo na tole temo. Po moje je res to tudi edini namen ustvarjalca teme.

Ko muhe na med :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Ziga Dolhar ::

Zaklepam, preden postane potrebno podeliti odlikovanja ...
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitness v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
678890 (4308) Kayzon
»

Tobak v Sloveniji prepovedan do leta 2030 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6010336 (8194) next3steps

Zmanjkalo prometnih strokovnjakov

Oddelek: Loža
414968 (4115) WarpedGone
»

Kaj početi celi dan v Mariboru?

Oddelek: Loža
3512315 (10208) Netrunner
»

Mesto Maribor in moj problem

Oddelek: Loža
423243 (2134) Mati

Več podobnih tem