» »

nepotrjena garancija, brez računa.

nepotrjena garancija, brez računa.

rslapa ::

Imam Nokio e72, ki sem jo kupil preko bolhe, imam nepotrjeno garancijo, računa nimam(torej ne garancije ne računa). vem da sem se slabo odločil za tak nakup ampak situacija je taka kot je. Telefon je sigurno v garanciji, ker ga pred dvemi leti še niti delali niso. vem kje je bil kupljen vendar so mi tam rekli da po IMEI številki ne morejo ugotoviti kdaj je bil kupljen. In da ga ne bodo popravili. Jih popolnoma razumem.

Ali imam kakšno opcijo da se mi aparat popravi pod garancijo?

bobby ::

Vprašaj na Telerayu pa tisto nepotrjeno garancijo nes s sabo.
je pa tko, da stranka mora dokazovati, da je naprava še v garanciji, račun je dovolj (ampak ga nimaš)
Nepravilno potrjen garancijski list je neveljaven (lahko ga pa sam izpolniš in užgeš gor štempl od ene firme pa je :D )
Če se jim ne da, jim ni potrebno iskati po njihovi bazi AMPAK glede na to, da bi jih v primeru garancije tako ali tako plačal nekdo, v primeru garancije pač njihov principal, torej Nokia in če ni fizične poškodbe, ne vidim razloga razen njihove dobre volje, da ga ne bi vzeli v seris.


edit: typo
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

TOP ::

Če imaš kakšnega prijatelja ki dela na Mobitelu ali Simobilu lahko rešiš problem.On naj ti da gor žig ali od Mobitela ali od Simobila in ti izpopolni in je stvar rešene.Pri meni je delovalo.Neposlušaj pa bobbyja ki je reku da užgi žig od ene firme,mora biti od enega centra,kjer prodajajo GSM.

rslapa ::

ja tel, je bil kupljen pri mobitelu. ok bom to naredil, če kdo dela na mobitelu pa naj mi prosim napiše zasebno sporočilo :D ker sam ne poznam nikogar.

Najlepša hvala obema.

Pyr0Beast ::

Vprašaj pri uvozniku. Imajo tudi oni zapisano kje se je prodalo in kdaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Pri uvozniku po serijski številki točno vejo, ali je zadeva v garanciji ali ne.
Kar se datuma tiče, oni vedo najmanj to, kdaj so dal zadevo v trgovino in v najslabšem primeru bi se lahko upošteval ta datum.
Ampak če so zoprni, ti lahko brez račun/garancije zadevo zavrnejo.

Varianta bi bila tudi, da ti prodajalec izda kopijo računa, je pa vprašanje če lahko poišče račun glede na serijsko številko telefona.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

KoMar- ::

TOP je izjavil:

Če imaš kakšnega prijatelja ki dela na Mobitelu ali Simobilu lahko rešiš problem.On naj ti da gor žig ali od Mobitela ali od Simobila in ti izpopolni in je stvar rešene.Pri meni je delovalo.Neposlušaj pa bobbyja ki je reku da užgi žig od ene firme,mora biti od enega centra,kjer prodajajo GSM.

Resno? Ponarejanje dokumentov se ti zdi dobra rešitev?

Šimpanz ::

Ja itak. Problem rešen. Oškodovan ni nihče (če je telefon res v garanciji).

St235 ::

Ne vem kako ima mobitel, ampak simobil ima vse IMEI številke aparatov, ki jih prodaja shranjene. Nazadnje ko sem nesel telefon na servis pred letom dni, je samo vtipkala imei in je videla kdaj je bil telefon prodan. Nisem rabil niti računa niti garancije. Tako, da mogoče ne bi bilo neumno uveljavljat garancije preko mobitela, nemsto direktno na servisu. Oni majo 99% zabeleženo kdaj je bil aparat prodan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lumia 925 starost?

Oddelek: Mobilne tehnologije
141435 (1003) Netrunner
»

Nakup rabljenega telefona

Oddelek: Loža
5667 (560) ramiz?!
»

iphone 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
202249 (1576) tomaz-
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340532 (18652) Jazzie
»

Itak Džabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
499322 (7556) WaterBoy

Več podobnih tem