» »

Prodlogi + mnenja

Prodlogi + mnenja

Lucifix ::

Ravno sm naredu osnutek domače strani in jo uploadal na server. Zdj se mi pa zdi da je tako pusta da ni res. A ima kdo kakšen dobr predlog da bi jo malo popestril, ker jo jst že cel sam gledam in nimam nobene pametne ideje.

Link

Hvala

SLOWWWeb.net ::

Mislim, da si zadel bistvo,...nimaš idej in to tudi tvoja stran izžareva. Priporočam ti, da si ogledaš še kakšno spletno stran in na osnovi teh začneš graditi svojo.

Najprej idejo prenesi iz uma na list in nato na internet ;) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Lucifix ::

Mislim da si tudi ti zadel bistvo :D res je, čist sm prazn idej. Mogoče bi bilo dobro malce počakat da se moji možgani napolnejo idej in začeti znova ali pa jo obnoviti. Bomo še vidli...

SLOWWWeb.net ::

Človek ne smeš obupati :D .
Lej, naj ti malo pomagam. Začetek je vedno najtežji. sploh če začenjaš iz nule. Amapak zakaj bi začenjal iz nule, če ti ni treba? Ne veš o čem govorim. Lej, tukaj imaš en link, ki ti naj služi, kot začetna točka. Iz slednjih pa malo sam naprej razvijaš [mogoče zamenjaš barvo, dodaš elemente, scripte,...]. Saj bo šlo. ;)
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

Lucifix ::

Ok res ni prva al pa tretja stran ki sem jo naredu ... je pa druga :D mal sem že iz forme, bom pa šel zdj mal na ta link pogledat da dobim kakšno idejo... pol pa spet veselo na delo :)
Pa hvala za te spodbudne besede...:8)

Lucifix ::

Jah našu sm kr eno primerno, oz fula lepo, ampak... no najprej klik ... zanjo je treba plačat! :'( kaj čmo, mal dnarja mal muske...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj iskani/plačani poklici - možnost podjetja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914973 (12759) maxipin
»

Reševanje programskih algoritmov. Kakšen pristop?

Oddelek: Programiranje
101969 (1726) Yacked2
»

Jugoslav Petković (Mimovrste) v Financah

Oddelek: Loža
474677 (4045) MisterR
»

Dober posel ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8311756 (9959) fahrenGONE

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371633 (1056) luni

Več podobnih tem