» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
19 / 20
»»

kingsix ::

KFC ima tudi free refill...no vsaj v tujini..

[D]emon ::

Free refilli so kewl, in prakticno standard v Ameriki. Se pa lahko hitro zajebes, da gres v kako zelo prometno restavracijo, kjer med izmenami nimajo casa spucati soda fountain-ov. Kaksna svinjarija se pa potem notri nabira v ceveh in rezervoarjih pa je, upam, jasno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Superboyy ::

[D]emon je izjavil:

Free refilli so kewl, in prakticno standard v Ameriki. Se pa lahko hitro zajebes, da gres v kako zelo prometno restavracijo, kjer med izmenami nimajo casa spucati soda fountain-ov. Kaksna svinjarija se pa potem notri nabira v ceveh in rezervoarjih pa je, upam, jasno.


Free refilli so verjetno velik razlog zakaj so američani tako debeli. Najprej spije dobre pol litra ob hrani, potem pa še nafila enga za na pot. Cukra za cel teden v enem obroku. V enem outlet centru (kot palmanova), jih je bilo polno, ki so se sprehajali s pijačo iz fastfooda v roki.

[D]emon ::

Debelost pri americanih ima vec vzrokov: Zdrava hrana je dosti drazja, fast food je povsod, javni transport prakticno ne obstaja zato se vsi vozijo povsod, itd. (Mene so cudno gledali v NYC ko so mi rekli "Oh, it's a few blocks away" pa sem sel pes namesto s podzemno--skratka, folk ni navajen pretirano veliko hodit) :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Gregor P ::

111111111111 je izjavil:

Dr_M je izjavil:


Slaba lokacija. To je to.

In zanič delovni čas. Ob 21h je konec.

Pritrjujem.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

LeQuack ::

Pa manjka drive-in, da lahko pojem kot proper fat guy, ne pa vsem na očeh.
Quack !

bambam20 ::

FiReFTW je izjavil:

Zakaj mislite da je BK v ljubljani tolk prazn pa se ni najbolj obnesel? Glede na to da se v enih tujih državah dosti bolj?


Zaradi žar okusa.

Dr_M je izjavil:

Saj se tudi Burger King ni.. Več ali manj je v BTCju skos prazen.


Slaba lokacija. To je to.




Nasproti pa Špar restavracija, ki dela na polno. Ne mi s takimi neumnimi.

[D]emon je izjavil:

Debelost pri americanih ima vec vzrokov: Zdrava hrana je dosti drazja, fast food je povsod, javni transport prakticno ne obstaja zato se vsi vozijo povsod, itd. (Mene so cudno gledali v NYC ko so mi rekli "Oh, it's a few blocks away" pa sem sel pes namesto s podzemno--skratka, folk ni navajen pretirano veliko hodit) :)


Kok je blo "rew blocks away"?

1 km ?

Debelost je problem tudi pri nas. Folk s ena polno nažira s fastfoodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

[D]emon ::

Mislim, da je bila dejanska razdalja recena za cca 25 blockov stran, se ne spomnim. Je pa 20 blockov okrog ene milje, se pravi slaba dva kilometra.

:)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Mislim, da je bila dejanska razdalja recena za cca 25 blockov stran, se ne spomnim. Je pa 20 blockov okrog ene milje, se pravi slaba dva kilometra.

:)


Ja, pol so pa res leni :).

Gregor P ::

bambam20 je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Zakaj mislite da je BK v ljubljani tolk prazn pa se ni najbolj obnesel? Glede na to da se v enih tujih državah dosti bolj?

Zaradi žar okusa.

Dr_M je izjavil:

Saj se tudi Burger King ni.. Več ali manj je v BTCju skos prazen.

Slaba lokacija. To je to.

Nasproti pa Špar restavracija, ki dela na polno. Ne mi s takimi neumnimi.


Moj motiv za spar ipd. restavracije in pa iti jest v BK je popolnoma drugačen. Eno je pravo kosilo, drugo pa "priboljšek" bolj za zabavo v BK&co (ki nima nikakršne zveze z zdravo prehrano). In sam bi šel v takšno hitro restavracijo največkrat ravno po 21. uri. BTC mi je res preveč oddaljena lokacija, bi pa morda celo še šel, če bi bil BKdrive. In sam imam rajši BK (okus po žaru) kot pa McD, a žal obiskujem le slednjega, ker je preprosto bolj dostopen.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bambam20 ::

Gregor P je izjavil:

In sam imam rajši BK (okus po žaru) kot pa McD, a žal obiskujem le slednjega, ker je preprosto bolj dostopen.


Večini SLovencev okus v BK-ju ni všeč. Meni sicer je in, ko sem v Ljubljani včasih zavijem v BK-ja. Nasplošno se pa izogibam junk fooda, ker je redilen.

[D]emon ::

Jaz sem v BK jedel samo 2x, pa mi je bil sam hamburger (whopper) dokaj vsec. Ob drugem obisku pa so se mi zamerili onion rings. :) Je pa absolutno to taka hrana, ki si jo privoscis samo obcasno. Za nekje normalen obrok je kaksna Spar restavracija se vedno boljsa izbira. Ampak v sili hudic muhe zre in mi fast food. :) Dokler ti fast food ne predstavlja vseh dnevnih obrokov najbrz tudi ni nekega blaznega problema. (Super Size Me je bil ovrzen)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Master_Yoda ::

V Sparu mi je vsec solatni bar, samo kaj ko je drag. Sem si enkrat nabasal mesano solato in placal 5 eur - imel sem seveda tudi krompirjevo v mesanici ki je bila verjetno najtezja a po ceni gledano najcenejsa.

Magic1 ::

Pri solatnemu baru se pa res nategneš na polno, če vzameš krompir, paradajz in konkreten preliv:))
Magic

jusv ::

BK ima problem z burger revolucijo. Raje greš v Hooda ali L&S ali kamorkol drugam ter dobiš kvalitetnejše sestavine za ist dnar. Težava je tudi pri tem, da so V BTCju in ni drive-ina.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

111111111111 ::

[D]emon je izjavil:

Ob drugem obisku pa so se mi zamerili onion rings. :)

Ti so v BK-ju pa res zanič.

bambam20 ::

Master_Yoda je izjavil:

V Sparu mi je vsec solatni bar, samo kaj ko je drag. Sem si enkrat nabasal mesano solato in placal 5 eur - imel sem seveda tudi krompirjevo v mesanici ki je bila verjetno najtezja a po ceni gledano najcenejsa.



Šparova restvracija je draga ko pes. Hrana pa povprečna. Da ne omenjam, da je potrebno doplačat tudi za kruh.


Je pa zanimivo, da imajo v sklopu trgovin, kjer imajo tudi pripravljeno toplo hrano ( zrezki, pice, kaneloni, ocvrti sir.... , ta izjemno okusna in ugodna. Pravo nasprotje od njihove restavracije. Samo na žalost tega po vseh šparovih trgovinah nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

111111111111 ::

Špar restavracija je poden od podna, razen če naročiš, da ti tam spečejo, samo potem pa ni ravno ugodna. Menzam se izogibam na daleč.

Dr_M ::

Nasproti pa Špar restavracija, ki dela na polno. Ne mi s takimi neumnimi.


Folk mi pritrjuje, kdo ima neumne?
Ja, skoraj prava restavracija, fast food pa tam ne gre, manjka drive in.
Logika 101 fail.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bambam20 ::

Dr_M je izjavil:

Nasproti pa Špar restavracija, ki dela na polno. Ne mi s takimi neumnimi.


Folk mi pritrjuje, kdo ima neumne?
Ja, skoraj prava restavracija, fast food pa tam ne gre, manjka drive in.
Logika 101 fail.


A MCdonalds pri propadlem Koloseju ima mogoče Drive in? Problem je v okusu hamburgerjev v BK-ju.

Ima mogoče Mcdonalds probleme s strankami v CityCentru v Celju?

Drive In nima nobene veze.

Vidiš. ko ne razumeš, da jih jebe ta njihov žar okus, ki ga Američani obožujejo, Slovenci ga pa ne. PRav tako v Sloveniji ne bo uspešen KFC.

Gregor P ::

McD v Koloseju ima drugačen deloven čas + navadno parkirišče takoj poleg, še prej pa je tudi McD drive in, ki tudi dela do poznih ur. BK vsaj za mene je pač na res nesrečni lokaciji (ne samo odpiralni čas, tudi parkirišče je predaleč).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bambam20 ::

Gregor P je izjavil:

McD v Koloseju ima drugačen deloven čas + navadno parkirišče takoj poleg, še prej pa je tudi McD drive in, ki tudi dela do poznih ur. BK vsaj za mene je pač na res nesrečni lokaciji (ne samo odpiralni čas, tudi parkirišče je predaleč).


BK-ju ne bi pomagala boljša lokacija. Zadeva se ne bo nikoli prijela, ker je preveč ameriško naravnana po miselnosti. Za McDonalds sploh nimaš občutka, da je ameriški.

radmannsdorf ::

kako se nebi. jaz bi ziher šel kdaj tja. tko pa ne grem. drive in bi pomagal. delovni čas pa tudi. junk food se žre po žuranju:)

Melanholija ::

Samo v Citycentru je mek skoz nabito poln. Vprašanje če bi BurgerKing ali KFC na isti lokaciji bila. Morda Subway. Je pa res da drive-in pomaga, samo vprašanje če dovol, ker že tako nimajo obiska, postavitev pa stane.

shintaro ::

tema in objave za slovenski samomor... pa kaj je z vami :/

fosil ::

Predvsem je to, da se je McD uveljavil kot otroška restavracija.
To jim prinese ogromno prometa, ker otrok ne pride sam, ampak pripelje s sabo še celo družino.
Pa tudi to, da je več restavracij in se lažje oglašujejo, imajo boljše nabavne pogoje, cenejšo logistiko...
Ekonomija obsega tudi naredi svoje.
Tako je!

bambam20 ::

shintaro je izjavil:

tema in objave za slovenski samomor... pa kaj je z vami :/



A boš umrel, če greš občasno v McDonaldsa. Itak bi morale biti omejitve kolikrat lahko tam ješ. Kdor je predebel mu ne bi smeli postrežit s hrano. To bi enostavno uredili tako, da bi pri vstopu te stehtalo.

Res je, da je bilo 40 let nazaj 3 milijirde ljudi manj na svetu, a delež debelih se je močno povišal. Sploh mladih.

kingsix ::

Z tehtenjem se to ne da uredit. BMI ne vzame v račun mišične mase oz koliko je tvoj masten delež.
Pa saj niti ni tako hudo v teh fast foodih..največji problem je pomfri + pijača, če se tega izogneš boš čist ok.

ahac ::

Predvsem je to, da se je McD uveljavil kot otroška restavracija.

Ljudje, ki zdaj tja vozijo otroke, so že jedl v McD, ko so bili mlajši. Ko bo ta generacija starejša, bo tudi v McD več starejših ljudi. S tem se povečuje št. ljudi, ki hodijo na tak fast food in to je koristno tudi za BK, KFC, itd.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kingsix ::

McD "daruje" otroška igrala za vrtce etc. Sicer ne vem, če so gor njihovi znaki vendar vem da vsi zagotovo vedo kdo je to "daroval".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Sarkozy ::

da ne odpiram nove teme
ta vikend je PIVO&BURGER fest
kateri Burger je najboljši?
P&B Fest

Ils sont fous ces Slovenes!

BigWhale ::

bambam20 je izjavil:

Za McDonalds sploh nimaš občutka, da je ameriški.


A ne de?! Jaz k sem bil prvic tam sem najprej mislil, da je stvar turska!

MasterTade ::

Čim manj te svinjarije v Sloveniji, poglejte Američane, ko je ITM tam 28 že "normalna teža" v resnici pa meji že na debelost II. stopnje :)):))

LeQuack ::

Sarkozy je izjavil:

da ne odpiram nove teme
ta vikend je PIVO&BURGER fest
kateri Burger je najboljši?
P&B Fest



McDonalds je najboljši valda. Če ne bi bil, se ne bi razširil po celem svetu.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Sarkozy je izjavil:

da ne odpiram nove teme
ta vikend je PIVO&BURGER fest
kateri Burger je najboljši?
P&B Fest



McDonalds je najboljši valda. Če ne bi bil, se ne bi razširil po celem svetu.


McDinalds ne deluje nič ameriško. Če ne bi vedel, da je ameriškega porekla, bi mislil, da je evropska zadeva iz recimo Nemčije. To je razlika.

[D]emon ::

MasterTade je izjavil:

Čim manj te svinjarije v Sloveniji, poglejte Američane, ko je ITM tam 28 že "normalna teža" v resnici pa meji že na debelost II. stopnje :)):))


Indeks telesne mase ze desetletja ni merodajen element, ker ne jemlje v obzir celega kupa faktorjev, ki sestavljajo posameznikovo konstitucijo. Kot tak ni verodostojen dokaz za karkoli. Razen ce seveda verjames v ancient aliens in podobne pizdarije.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

tomy5 ::

[D]emon je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Čim manj te svinjarije v Sloveniji, poglejte Američane, ko je ITM tam 28 že "normalna teža" v resnici pa meji že na debelost II. stopnje :)):))


Indeks telesne mase ze desetletja ni merodajen element, ker ne jemlje v obzir celega kupa faktorjev, ki sestavljajo posameznikovo konstitucijo. Kot tak ni verodostojen dokaz za karkoli. Razen ce seveda verjames v ancient aliens in podobne pizdarije.


.. je pa ITM v povprečju spodoben prikaz kje se giblješ, nikoli pa nobena stvar ni 100% točna
5% jih vedno obdstopa oz niso merljivi po tem, za vso ostalo večino je pa čist OK če nisi komplikator

Kenpachi ::

In ko teh 5% dejansko ni 5%? Pol govoriš iz riti.
Zaraki Kenpachi.

Matev ::

itm je zame osebno ka rdober pokazatelj
ja sem dokaj povprečen

verjamem pa da debelim ljudem ni všeč

jusv ::

Mislim, da itm ni pravilni pokazatelj, je pa blizu resnice. Izjeme pa so vedno. Na primer osebe, ki redno trenirajo v fitnesu in imajo več mišične mase ni šanse, da pridejo v "normalno" skupino.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Gregor P ::

V bistvu po svoje je nek pokazatelj ... da imaš očitno preveč "mišične mase", ki te bo tepla na stara leta (kdo bo dvigoval 100 kg starca) in ne bi bilo slabo, da se vrneš na zate normalno kilažo>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

energetik ::

Matev je izjavil:

itm je zame osebno ka rdober pokazatelj
ja sem dokaj povprečen

verjamem pa da debelim ljudem ni všeč
Precej boljši in pravilen pokazatelj debelosti je razmerje med obseg pasu in višino (tudi BB niso izvzeti):
Waist-to-height ratio @ Wikipedia

ahac ::

Subway v BTC (hala A, nasproti Kristalne palače) odpira svoja vrata v četrtek, 14. 12., ob 10.00

https://www.facebook.com/subwayslovenij...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LeQuack ::

Delavci ljubljanskega Burger Kinga vodstvu očitajo nevzdržne razmere za delo
https://www.24ur.com/novice/svet/delavc...

Zgleda gre navzdol z novimi lastniki.
Quack !

Vazelin ::

Se mi je zdelo čudno, da je že nekaj dni zaprto zarado "težav s prezračevanjem".
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

LeQuack ::

In kdo je ta super novi lastnik ki hoče pokopati Burger King?
Quack !

BuDi79 ::

LeQuack je izjavil:

In kdo je ta super novi lastnik ki hoče pokopati Burger King?
Drago je kupil franšizo samo zato da jo bo pokopal? To mora biti en pravi zlobnež... verjetno kadi cigaro in se psihopatsko smeji kako je s tisoči in tisoči evrov vložka parim študentom uničil počitniško delo.

LeQuack ::

BuDi79 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

In kdo je ta super novi lastnik ki hoče pokopati Burger King?
Drago je kupil franšizo samo zato da jo bo pokopal? To mora biti en pravi zlobnež... verjetno kadi cigaro in se psihopatsko smeji kako je s tisoči in tisoči evrov vložka parim študentom uničil počitniško delo.


Ja pranje denarja od kriminala se dela tudi s takimi stvarmi.
Quack !

Aquafriend ::

Vidim, da ste omenili subway. Ker se nikoli nisem probal, me zanima kaj je fora tega subwaya? Niti doma ne jem sendvicev. Kaj sele, da bi ga sel ven jest v restavracijo.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Tam ti pripravijo svež sendvic. Sestavine izbiraš. Je sicer okusno ampak kar precej nanese.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
19 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41443512 (26216) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527839 (24931) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143118 (117178) Spock83

Več podobnih tem