» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
9 / 20
»»

miraldinjos ::

Burger king ma ful dobre sendviče koka kola pa pomfri sta pa zanič. Tko da Mcdonalds useen rajš.

BigWhale ::

Sem najdu PDF cenika. Zakopanga nekje v pm ... :>

korenje3 ::

važn da se ga da narediti po svoje?

horseburger se da tuti narediti po svoje. pa je 100x boljši.

blackbfm ::

hors je brez okusa. ni pa verjetno tok umeten.

korenje3 ::

ti si brez okusa...

v glavnem z vsemi dodatki+zelje obvezno. kislo zelje da horseburger na drugi nivo.

IvoJan ::

korenje3 je izjavil:

ti si brez okusa...

v glavnem z vsemi dodatki+zelje obvezno. kislo zelje da horseburger na drugi nivo.

če bi hotel jest zelje, bi jedel segedin.

PINki ::

Jaz zelje vzamem ze zato, ker dosti bolj nasiti. Drugace bi moral dva horsa pojesti.

BigWhale ::

korenje3 je izjavil:


v glavnem z vsemi dodatki+zelje obvezno. kislo zelje da horseburger na drugi nivo.

Men pa kislo zelje ne pase not v take zadeve. Americani ga tud v sendvice z govedino tlacijo not. :>

blackbfm je izjavil:

hors je brez okusa. ni pa verjetno tok umeten.


Vcasih so taksne reci, ki zgledajo domace, lahko se bolj 'umetne', kot kaksne druge reci. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

ducky ::

tale King v ljubljani je pa porazen, tako po okusu kot tudi po cenah.. raje grem v McDonalds.. sicer pa ne preferiram nobenga izmed teh dveh..

Gregor P ::

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

;-) ::

ducky je izjavil:

tale King v ljubljani je pa porazen, tako po okusu kot tudi po cenah.. raje grem v McDonalds.. sicer pa ne preferiram nobenga izmed teh dveh..

Zanimivo mi se pa na 14 dni peljemo v BTC ravno zaradi BK. V soboto sem jedel trojni wooper, ampak eno "meso" bi moral vzeti ven pa si jo po očeh namazat ker so bile oči bolj lačne od želodca. Dvojni je ravno prav, trojni je že preveč mesa. Okusi se mi zdijo bolj domači, manj umetni kot v MCD, tud krompirček ko se v MCD malo ohladi je gotovo ni več za jest tu pa je še pogojno užiten, je pa res da so mi solate in prelivi boljši v MCD, ker niso tako sladki.

Kokakola v BK se mi zdi dosti boljša kot katerakoli kupljena v trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

krneki0001 ::

Burger king v BTC-ju je daleč od pravega burger kinga. Kje je XXL z 2cm na debelo solate in čebule, ki ga imajo po vseh drugih burger kingih? Okus v tem našem je tudi daleč od tistega originalnega.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Brias ::

to zato k to ni Burger King ampak Balkan King .... podobno je :)

BigWhale ::

V Barceloni, Gratzu, San Franciscu in v Ljubljani ima BK isti okus. McDonalds tudi.

;-) ::

V Gratzu še isto izgleda ne samo isti okus, tak da nebivedu povej kam je treba it v pravi BK.

krneki0001 ::

Mcdonalds je nekaj drugega kot BK, pa še to v tujini ne skoparijo s čebulo tako kot pri nas. Če v tujini vzameš royal-a (ne TS, ampak box) dobiš notri vsega tok, da ko ga stisneš, vse ven teče, pri nas pa vsaj pol manj kečapa in čebule, zemfa je pa tudi samo za pogledat. Da ne govorimo o navadnem hamburgerju, ko moraš kečap dokupit in ga celo vrečko stisnit vanj, da ni preveč suh, ker je ko da bi žaganje drobil v ustih.

Če trdiš da ima BK pri nas in v Gradcu isti okus in izgled, potem pa ne vem v kako balkansko luknjo z imenom BK si šel jest. Še slabše, da se naš BK primerja z BK iz San Francisca, kjer je tudi vsaj 2x tok obložen. Pri nas dobiš pol manj naloženo notri.
Razen, če so se v zadnih dveh mesecih popravili (mislim na tega v BTC-ju). Meni itak manjka XXL v ponudbi BK pri nas, tako da dokler ga nimajo, me ne vidijo več tam. Pa tudi ko ga bodo imeli, če ne bo tok obložen kot je bil ravno v San Franciscu, me nikoli več ne vidijo tam. Solate, čebule in paradajza je v XXL-u vsaj 2cm na debelo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Maš tudi pri nas XXL.
Naš BK je primerljiv z evropskimi, z ameriškimi pa verjetno ne.
Ko dosežemo njihovo povprečno telesno težo pa bomo dobili tudi njihove burgerje in ogromne avte :D
Tako je!

;-) ::

nebivedu jaz bi raje po kaki dieti gledal ne po XXL hamburgerjih glede na tvoje mišlenje.

Matev ::

Pri nas dobiš pol manj naloženo notri.


pri nas ima en sendvič tudi polovico kalorij ki jih porabi odrasel človek na dan

zato ... če bi rad ameriškega 2x večjiga

se zamisli nad seboj
verjetno si zelo mlad in se ti ne pozna še

korenje3 ::

kolega je imel v petek srčno kap, ker je vsak dan jedel v mcdonaldsu. star je pa 30 let. naredil se mu je strdek, ki mu je zamašil žilo pri srcu. v glavnem se je za zamislit...

Dr_M ::

A je bil na strdku mcd logo? :|

;-) ::

korenje3 je izjavil:

kolega je imel v petek srčno kap, ker je vsak dan jedel v mcdonaldsu. star je pa 30 let. naredil se mu je strdek, ki mu je zamašil žilo pri srcu. v glavnem se je za zamislit...

kak veš da je od mcd

korenje3 ::

;-) je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kolega je imel v petek srčno kap, ker je vsak dan jedel v mcdonaldsu. star je pa 30 let. naredil se mu je strdek, ki mu je zamašil žilo pri srcu. v glavnem se je za zamislit...

kak veš da je od mcd


ker mi je tako rekel?

Furbo ::

Čudno, tak odličen diagnostik, pa vendar si ni znal tega predvideti v naprej?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

def0r ::

Najbrz ni bila samo prehrana krivec :)

Gregor P ::

Mogoče če bi jedel v burger kingu do tega ne bi prišlo:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Double_J ::

A je bil kakšna maskota ali kaj?>:D

Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

MrBrdo ::

Js grem enkrat naslednji mesec v ta Heart Attack Grill verjetno :D
MrBrdo

krneki0001 ::

Matev, verjetno sem še ene 10 let starejši od tebe.

V MC ali BK jem mogoče enkrat na mesec (mogoče še manjkrat) pri nas, v tujini pa izjemoma, če ni dobre hrane tam ko sem nastanjen, ampak to je mogoče dvakrat letno.
Ampak takrat, ko grem tja jest, hočem tako ponudbo kot jo imajo američani (saj je to njihova ponudba, ne). Če je nimajo, potem tja ne hodim in bom pljuval čez tako ponudbo. Al naj se gredo tako kot se zagre, ali pa naj zaprejo ali pa se preimenujejo, ker to potem ni Burger King z velikimi hamburgerji. Vsak burekar, ki prodaja pleskavice in gurgerje ima večje burgerje kot burger king. (kje so tisti časi, ko je stari burger king ob avtocesti za minhen deloval - so bili hamburgerji res tako veliki kot se spodobi.)

XXL je tudi v naši ponudbi? Od kdaj? Ko so ga odprli in do pred kakima dvema mesecema ga še ni bilo. (da nisi zamešal z XL whopperjem, ker to ni isto?)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Dr_M ::

XXL big king sem jedel ze ene 2 po odprtju BK.

krneki0001 ::

No tole lih ne drži, ker ga 2 meseca po odprtju še niso imeli na meniju. Imeli so pa xxl whopper, kar pa ni isto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

IvoJan ::

big king xxl je bil na meniju prvi dan ob otvoritvi, ker sem ga sam jedel takrat.

fosil ::

krneki0001 je izjavil:

No tole lih ne drži, ker ga 2 meseca po odprtju še niso imeli na meniju. Imeli so pa xxl whopper, kar pa ni isto.

xxl whopperja nimajo in ga tudi nikoli niso imeli.
Imajo pa že od vsega začetka big king xxl.
Tako je!

gendale ::

MrBrdo je izjavil:

Js grem enkrat naslednji mesec v ta Heart Attack Grill verjetno :D

rip
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

;-) ::

big king je itak tak mali da more bit xxl pomoje da je dovolj velik, sem ga jedel ko sem bil prvič v bk pa se je slišalo BIG KING tako veliko :)) pol pa dobim taki zmazek;((

krneki0001 ::

;-) je izjavil:

big king je itak tak mali da more bit xxl pomoje da je dovolj velik, sem ga jedel ko sem bil prvič v bk pa se je slišalo BIG KING tako veliko :)) pol pa dobim taki zmazek;((


In potem dobiš tole. Če je tole vsaj približno podobno hamburgerju,...



Škrtarijo z zelenjavo, zrezki so manjši, kruh je kr trd. Tole pri nas je daleč od Burger Kinga v tujini.


Poleg tega pri nas nimajo pravega XXL-a. Ga ne delajo, ker imajo v ponudbi nekaj ameriškega - nevemkva.

The Big King sandwich is a hamburger that is one of Burger King products oriented to late teen to young adult males. It is a hamburger, consisting of two grilled beef patties, sesame seed bun, King Sauce, iceberg lettuce, onions, pickles and two slices of American cheese. The Big King originally was configured identically to the McDonald's Big Mac with the three piece roll. It was reformulated later as a standard double burger. The product has been discontinued in United States but is available in several other regions.

In pri nas tega nimajo (iz prve roke, sem bil danes med malico tam). Imajo ga pa v Gradcu in Celovcu. Aja še to. En big king XXL ima 980kcal. Pri nas ima največji hamburger v KB 490kcal.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Mogoce ga pa nimajo vec. :> Je bil pa podoben kot dvojni whopper, samo da je imel drugacen nadev.

krneki0001 ::

Nadev ni prav dost drugačen, samo zelenjave je notri tok kot v tistem malem paketku solate v mcdonaldsu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

fosil ::

The Big King sandwich is a hamburger that is one of Burger King products oriented to late teen to young adult males. It is a hamburger, consisting of two grilled beef patties, sesame seed bun, King Sauce, iceberg lettuce, onions, pickles and two slices of American cheese. The Big King originally was configured identically to the McDonald's Big Mac with the three piece roll. It was reformulated later as a standard double burger. The product has been discontinued in United States but is available in several other regions.

In pri nas tega nimajo (iz prve roke, sem bil danes med malico tam). Imajo ga pa v Gradcu in Celovcu. Aja še to. En big king XXL ima 980kcal. Pri nas ima največji hamburger v KB 490kcal.

Ne vem kaj bluziš. Seveda imajo pri nas Big Kinga in tudi Big King XXL.
To govorim za burger king v Cityparku, razen če ti hodiš kam drugam.
Tako je!

Tralala999 ::

Če se izrazim slikovito. Mcdonalds in BK sta dobra za drek štukat.
Če pa imate čas, naredite si svoj hamburger, specite si lepinjo, narežite svežo zelenjave, naredite svoj preliv, meso, izberite kvalitetno govedino....
In to je zame hamburger za užitek. LP

ahac ::

Tralala999 je izjavil:

Če se izrazim slikovito. Mcdonalds in BK sta dobra za drek štukat.
Če pa imate čas, naredite si svoj hamburger, specite si lepinjo, narežite svežo zelenjave, naredite svoj preliv, meso, izberite kvalitetno govedino....
In to je zame hamburger za užitek. LP


Ja, ampak valda moraš sam pridelat vso zelenjavo pa zaklat živino.
To je šele tisto pravo!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

joze67 ::

Najprej pripraviš svojemu okusu primeren genetski material (in pri tem seveda paziš na Monsato ipd).
Potem....

flood ::

bking > mek
kar se tiče burgerjev mislim, da ni debate za krompirček bi se dalo diskutirat
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

korenje3 ::

horseburger 4 ever.

moj_nick ::

Portugalska veriga h3.
110111001001010001010000

IvoJan ::

krneki0001 je izjavil:

;-) je izjavil:

big king je itak tak mali da more bit xxl pomoje da je dovolj velik, sem ga jedel ko sem bil prvič v bk pa se je slišalo BIG KING tako veliko :)) pol pa dobim taki zmazek;((


In potem dobiš tole. Če je tole vsaj približno podobno hamburgerju,...



Škrtarijo z zelenjavo, zrezki so manjši, kruh je kr trd. Tole pri nas je daleč od Burger Kinga v tujini.


Poleg tega pri nas nimajo pravega XXL-a. Ga ne delajo, ker imajo v ponudbi nekaj ameriškega - nevemkva.

The Big King sandwich is a hamburger that is one of Burger King products oriented to late teen to young adult males. It is a hamburger, consisting of two grilled beef patties, sesame seed bun, King Sauce, iceberg lettuce, onions, pickles and two slices of American cheese. The Big King originally was configured identically to the McDonald's Big Mac with the three piece roll. It was reformulated later as a standard double burger. The product has been discontinued in United States but is available in several other regions.

In pri nas tega nimajo (iz prve roke, sem bil danes med malico tam). Imajo ga pa v Gradcu in Celovcu. Aja še to. En big king XXL ima 980kcal. Pri nas ima največji hamburger v KB 490kcal.

tole na sliki tudi slucajno ni iz burger kinga. izgleda bolj kot mcdjev zmazek, je pa sumljivo podoben big macu ;) ravno danes sem bil v burger kingu, in imho so burgerji dosti boljši kot v meku, kola in krompirček sta rahlo slabša. sama postrežba je v piz*i, osebje je se vedno retardirano kot na zacetku, spet so mi pozabili dat sir v whopper, ampak ocitno to tko more bit. pomoje imajo neko pravilo da more bit tudi nivo inteligence pri zaposlenih na nekem ameriškem nivoju tako kot hrana.

;-) ::

Tole zgoraj stavim kolk hočeš da je bigmac na sliki.

Res je vedno do sedaj so me stregli retardiranci v BK, ampak mi je všeč, saj tako vem da poskrbijo tudi za take.

Kola mi je ful dobra, krompirček srednja žalost, je pa za razliko od donaldsovega užiten dlje časa kot 3minute. Sira nisem še nikoli dobil v whopperju.

krneki0001 ::

;-) je izjavil:

Tole zgoraj stavim kolk hočeš da je bigmac na sliki.

Res je vedno do sedaj so me stregli retardiranci v BK, ampak mi je všeč, saj tako vem da poskrbijo tudi za take.

Kola mi je ful dobra, krompirček srednja žalost, je pa za razliko od donaldsovega užiten dlje časa kot 3minute. Sira nisem še nikoli dobil v whopperju.


Men kola ni dobra ne v mc ne v bk, ker je pri obeh preveč vodena, krompirček je pa itak bil vedno najboljši pri šiptarjih v kioskih. Sem pa bil že v parih mc-jih, kjer dobiš samo kozarec (prazen) in si sam natočiš pijačo (imajo avtomate zraven) in so jo tudi natočiš kolikokrat hočeš. Ampak ko tam vidiš da teče voda, vsake toliko pa se vlije še malo koncentrata in se to v kozarcu potem zmeša, si rečeš ne hvala, pa vzameš lipton ice tea, ki ga imajo sedaj povsod zraven (v tujini).

Ja tisto na sliki je bigmac, ampak tam bi moralo biti polno solate - enako kot v big king XXL. Sej obstaja stran ki primerja kako zgleda na sliki in kako na koncu dobiš - pa vse slikce so zraven (in ta je ena izmed njih).

whopper res nima sira notri
A 1/4 pound* of Flame-broiled beef, ripe tomatoes, crisp lettuce, creamy mayo, ketchup, crunchy pickles and onions on a toasted sesame seed bun.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

se kdo še spomne dairy queen v 90ih na slovenski cesti... so mel take cene, da ko je konkurenčni mcdonalds prišel zraven, si dobil cheeseburgerje za pol nižjo ceno :p

Dr_M ::

Skoda, da so ga tako hitro pospravili. So mel kr ok.
««
9 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41443488 (26192) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417724 (13084) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527834 (24926) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143086 (117146) Spock83

Več podobnih tem