» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
10 / 20
»»

Looooooka ::

Dairy queen ftw.
Ce dobimo kdaj KFC pa burger king in mcdonaldsu recem papa.
Tale svinjska mast al karkol ze uporabljajo v BK-ju mi na krompirju prou nc ni vsec...
Mcdonalds se mi je pa ta teden zameril, ker sem pri avstrijcih videl, da imajo bananih shake in podobne zadeve.Pri nas tega se nisem opazil :)
Definitivno dobivamo minimalno ponudbo :)

korenje3 ::

takrat so imel še nizke cene... ko ni šlo z cenam, so se hamburgerji počasi začel manjšat... pred 20 leti so bli mcdonaldsovi hamburgerji za 50% večji... no potem ko je dairy queen zaprl vrata, so začel še cene višat. so se hamburgerji hitro podražil za 50% pri isti velikosti.

Looooooka je izjavil:

Dairy queen ftw.
Ce dobimo kdaj KFC pa burger king in mcdonaldsu recem papa.
Tale svinjska mast al karkol ze uporabljajo v BK-ju mi na krompirju prou nc ni vsec...
Mcdonalds se mi je pa ta teden zameril, ker sem pri avstrijcih videl, da imajo bananih shake in podobne zadeve.Pri nas tega se nisem opazil :)
Definitivno dobivamo minimalno ponudbo :)


pomfri pečejo v svinjski masti? bruh. ni večjega strupa kot večkrat nasičena maščoba v tako velikih količinah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

BigWhale ::

korenje3 je izjavil:

pomfri pečejo v svinjski masti? bruh. ni večjega strupa kot večkrat nasičena maščoba v tako velikih količinah.


Ne delajo tega. Ne klobasajte neumnosti. A v rastlinskih oljih pa ni nasicenih mascobnih kislin? Hehe. ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

blackbfm ::

Kaksna svinjska mast lol, pomfri je priblizno isti kot v meku.

Kar se pa strupenost masti tice verjamem da ni kul AMPAK recimo, moja 92 letna babica si pripravlja hrano izkljucno z mastjo ze celo zivljenje, rastlinsko olje samo na solato.

IvoJan ::

krneki0001 je izjavil:

;-) je izjavil:

Tole zgoraj stavim kolk hočeš da je bigmac na sliki.

Res je vedno do sedaj so me stregli retardiranci v BK, ampak mi je všeč, saj tako vem da poskrbijo tudi za take.

Kola mi je ful dobra, krompirček srednja žalost, je pa za razliko od donaldsovega užiten dlje časa kot 3minute. Sira nisem še nikoli dobil v whopperju.


Men kola ni dobra ne v mc ne v bk, ker je pri obeh preveč vodena, krompirček je pa itak bil vedno najboljši pri šiptarjih v kioskih. Sem pa bil že v parih mc-jih, kjer dobiš samo kozarec (prazen) in si sam natočiš pijačo (imajo avtomate zraven) in so jo tudi natočiš kolikokrat hočeš. Ampak ko tam vidiš da teče voda, vsake toliko pa se vlije še malo koncentrata in se to v kozarcu potem zmeša, si rečeš ne hvala, pa vzameš lipton ice tea, ki ga imajo sedaj povsod zraven (v tujini).

Ja tisto na sliki je bigmac, ampak tam bi moralo biti polno solate - enako kot v big king XXL. Sej obstaja stran ki primerja kako zgleda na sliki in kako na koncu dobiš - pa vse slikce so zraven (in ta je ena izmed njih).

whopper res nima sira notri
A 1/4 pound* of Flame-broiled beef, ripe tomatoes, crisp lettuce, creamy mayo, ketchup, crunchy pickles and onions on a toasted sesame seed bun.

vem da v originalu v whopperju ni sira, ampak sem mu poudaril da hočem dodaten bacon in cheese, in čeprav mi je debil računal oboje sem dobil samo slanino, sira pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Maxl ::

Stopiš do pulta, tam poveš da nisi dobil sira in dobiš nov burger. Je to tako težko narediti?

IvoJan ::

naredim to cist vedno, ampak tudi enkrt ne naredijo pravilno. je tako tezko enkrt NE ZAFUKAT naročila?

Looooooka ::

Rekel sem svinjska mast al karkol ze uporabljajo.Definitivno ni isto kot v McDonaldsu...sej se cuti po okusu.V glavnem...to zame ni pomfri :)
V tistem hamburgerju mogoce se nekak gre ta okus zravn ampak...pomfri pa pac ne.Unici vse skupi.In ce pac gres na junk food parkrat na let je to zelo zelo grozno dozivetje :P

Zgodovina sprememb…

murmur ::

Problem vseh teh pomfrijev je v kolicini soli ki mi usta dobesedno stisne kot spuzvo ko neham jesti. A lahko brez soli? Ne, ne moremo. Ok, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murmur ()

BigWhale ::

IvoJan je izjavil:

naredim to cist vedno, ampak tudi enkrt ne naredijo pravilno. je tako tezko enkrt NE ZAFUKAT naročila?


Meni se kaj takega se ni pripetilo. Po mojem samo nerazlocno momljas in iz ust ne pljunes ven tobaka in vzmes ven cigare. Sej ni cudn, ce te noben ne razume! No ja, al je pa 'vedno' v bistvu samo enkrat. :>

fosil ::

Sem pa bil že v parih mc-jih, kjer dobiš samo kozarec (prazen) in si sam natočiš pijačo (imajo avtomate zraven) in so jo tudi natočiš kolikokrat hočeš. Ampak ko tam vidiš da teče voda, vsake toliko pa se vlije še malo koncentrata in se to v kozarcu potem zmeša, si rečeš ne hvala

A misliš da "prava" coca cola se dela kaj drugače?
Vsa coca cola po svetu je narejena po istem kopitu. Iz amerike dobijo sirup, nato pa v lokalnih polnilnicah dodajo samo vodo.
Velike fast food verige pa so tako velike, da kar same dobijo sirup direktno od coca cole in potem dodajajo vodo.
Tako je!

krneki0001 ::

Ja ampak zakaj je potem iz flaše drugačna kot iz mc ali bk? Ker ima več sirupa mogoče?

dairy queen je mc kupil in hitro zaprl, ker so mu bili prehuda konkurenca.

V MC v avstriji (celovec) imajo 7 vrst šejkov - standardne 3 in še dodatne mešanice, ko ti gor natresejo drobljene orehe in podobno. Potem double cheese beacon, 2 vrsti royal cheese (TS in box), pa še par stvari, kot so marelična pita, več vrst solate in podobno. Uglavnem ponudbe imajo orenk več, cene so pa ioste kot pri nas.

A se ni včasih standard štel po tem kok bigmacov lahko kupiš z eno plačo?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

blackbfm ::

folk probite kdaj vzet pomarančen sok namesto kokakole ali kakšne druge gazirane svinjarije

;-) ::

ja...vzamem vedno skoraj...enkrat sem ga pozabil v avtu čez noč celo noč je bil minus pridem v avto pa po pomoti tisti sok v gobec....samo okno čez šipo

fosil ::

Ja ampak zakaj je potem iz flaše drugačna kot iz mc ali bk? Ker ima več sirupa mogoče?

To je sicer možno. Ampak enkrat sem gledal številke in fast foodi dobijo cola sirup po smešno nizki ceni, poleg tega verjetno obstajajo kakšna pravila glede razmerja in ne smejo kar sami delat bolj vodene mešanice. Konec koncev zadeva nosi ime Coca Cola in verjetno ne bi pustili da delajo kar po svoje.
Po moje je stvar v tem, da ti v macu in bk-ju dajo v kolo še ogromno ledu, ki ima tudi zelo veliko drobnih koščkov, ki se takoj stopijo.

A se ni včasih standard štel po tem kok bigmacov lahko kupiš z eno plačo?

Big Mac index je nekoliko drugačen in se računa koliko časa moraš delat za enega Big Maca - klik :)

Je pa zanimivo tudi tole. Primerjava kaloričnosti Big Macov v različnih državah. Najmanj je v turčiji 480kcal, največ pa v mehiki 600kcal.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Gladi ::

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.

Mentalist ::

Danes sem jedel tam, dosti boljše kot v mcd,chesseburger+ledeni čaj :)
Lool.

korenje3 ::

krneki0001 je izjavil:

Ja ampak zakaj je potem iz flaše drugačna kot iz mc ali bk? Ker ima več sirupa mogoče?

dairy queen je mc kupil in hitro zaprl, ker so mu bili prehuda konkurenca.

V MC v avstriji (celovec) imajo 7 vrst šejkov - standardne 3 in še dodatne mešanice, ko ti gor natresejo drobljene orehe in podobno. Potem double cheese beacon, 2 vrsti royal cheese (TS in box), pa še par stvari, kot so marelična pita, več vrst solate in podobno. Uglavnem ponudbe imajo orenk več, cene so pa ioste kot pri nas.

A se ni včasih standard štel po tem kok bigmacov lahko kupiš z eno plačo?


res je drugačna. mcdonaldsova ima veliko boljši okus, prav tako iz pločevink. iz mcdonaldsa zato ker dajo več sirupa. v plastenkah pa cocacola z časom razpada, ker plastenke prepuščajo kisik. zato je recimo iz pločevinke cocacola najboljša.

korenje3 ::

Gladi je izjavil:

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.


a ni en razlagu, kako vidš da se voda zmeša s sirupom v enem izmed mcdonaldsovih avtomatov?

polnilnica v sloveniji itak dobiva sirup, ki ga sami mešajo z vodo.

Matev ::

ker plastenke prepuščajo kisik.


od kje ti pa to da plastenka karkoli prepušča?

IN PA a ni ogljikov dioksid tisti kii zhaja iz teh pijač?

korenje3 ::

Matev je izjavil:

ker plastenke prepuščajo kisik.


od kje ti pa to da plastenka karkoli prepušča?

IN PA a ni ogljikov dioksid tisti kii zhaja iz teh pijač?


plastenke prepuščajo zrak. ampak v zelo majhnih količinah. gre v bistvu za kemični proces prehajanja kisikovih atomov skozi plastiko.

Ja iz pijače izhaja ogljikov dioksid. Kisik, je pa tisti, ki povzroča gnitje vsega živega in mrtvega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

fosil ::

Gladi je izjavil:

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.

Fastfoodi dobijo sirup od proizvajalcev, da ne bo kdo verjel gladiju.
Tako je!

BigWhale ::

fosil je izjavil:

Gladi je izjavil:

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.

Fastfoodi dobijo sirup od proizvajalcev, da ne bo kdo verjel gladiju.


Men se je v McD ze zgodilo, da sem dobil kokakolo brez mehurckov. Sem nesel nazaj in so rekli: 'joj CO2 nam je zmanjkalo in jih do jutri ne bo.'

:>

RejZoR ::

Sej od kje pa mislite, da dobite Coca Colo v trgovinah? Da vse uvažajo iz amerike? Iz tam pošljejo samo narejeno formulo, ki jo potem po recepturi in licenci v pravem razmerju napolnijo v plastenke naše firme (npr Radenska oz katerakoli že polni njihov stuff). Oz se jo uvozi iz neke evrospke države, ki pravzaprav dela isto stvar. Sicer še nisem bil v zakolisju Mc-ja al pa BK-ja ampak bi rekel, da imajo tam stroj v katerega gre voda, ta sirup in CO2, ki nato sam meša v pravem razmerju.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Dr_M ::

Sicer še nisem bil v zakolisju Mc-ja al pa BK-ja ampak bi rekel, da imajo tam stroj v katerega gre voda, ta sirup in CO2, ki nato sam meša v pravem razmerju.


Jaz sem bil in je tako, kot si napisal. :)
Razlika v okusu je zato, ker imajo polnilnice za flase mocno precisceno vodo, zato da ima vsaka coca cola iz kjerkoli na svetu enak okus. Ze sama voda lahko naredi razliko. V mcd in bk jo pomoje ne preciscujejo tako.

Gladi ::

fosil je izjavil:

Gladi je izjavil:

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.

Fastfoodi dobijo sirup od proizvajalcev, da ne bo kdo verjel gladiju.

Mešanica se ne dela po samih franšizah,, ampak se jo dobi zapakirano.

mihec87 ::

Gladi je izjavil:

fosil je izjavil:

Gladi je izjavil:

Fastfoodi dobijo že narejeno pijačo, da ne bo kdo vrjel fosilu.

Fastfoodi dobijo sirup od proizvajalcev, da ne bo kdo verjel gladiju.

Mešanica se ne dela po samih franšizah,, ampak se jo dobi zapakirano.


To veš ker?

krneki0001 ::

Dr_M je izjavil:

Sicer še nisem bil v zakolisju Mc-ja al pa BK-ja ampak bi rekel, da imajo tam stroj v katerega gre voda, ta sirup in CO2, ki nato sam meša v pravem razmerju.


Jaz sem bil in je tako, kot si napisal. :)
Razlika v okusu je zato, ker imajo polnilnice za flase mocno precisceno vodo, zato da ima vsaka coca cola iz kjerkoli na svetu enak okus. Ze sama voda lahko naredi razliko. V mcd in bk jo pomoje ne preciscujejo tako.



Al pa je manj CO2, ker se mi zdi da imajo manj mehurčkov kot flaša ali piksna.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Looooooka ::

Povsod majo to mesanico.Ko sm to prvic zvedel sem prou tezil vsakic ce se da to dobit :P
Hvala Jebusu ne pijem vec coca cole...v takih kolicinah.

korenje3 ::

Dr_M je izjavil:

Sicer še nisem bil v zakolisju Mc-ja al pa BK-ja ampak bi rekel, da imajo tam stroj v katerega gre voda, ta sirup in CO2, ki nato sam meša v pravem razmerju.


Jaz sem bil in je tako, kot si napisal. :)
Razlika v okusu je zato, ker imajo polnilnice za flase mocno precisceno vodo, zato da ima vsaka coca cola iz kjerkoli na svetu enak okus. Ze sama voda lahko naredi razliko. V mcd in bk jo pomoje ne preciscujejo tako.


voda cocacole ima ph 2, medtem ko je iz pipe ph5,5. torej cocacolina voda je dokaj kisla.

energetik ::

Ne razumem, zakaj bi pri kosilu zraven spil še par žlic cukra (cola, pomarančni sok). Kaj je narobe z vodo?

Mavrik ::

Kaj je narobe s suhim kruhom? - To vprašanje je enako nesmiselno kot tvoje.
The truth is rarely pure and never simple.

energetik ::

S suhim kruhom ni nič narobe, je pa narobe s pol litra pijače s 12% cukra, ki jo spiješ v 10min.

BigWhale ::

energetik je izjavil:

S suhim kruhom ni nič narobe, je pa narobe s pol litra pijače s 12% cukra, ki jo spiješ v 10min.


Voda ima prevec okusa po vodi. Zato ljudje raje pijejo druge zadeve. Koliko pa imajo cukra, so pa ze postranske informacije, ki ljudem v prvi fazi niso tako pomembne.

Pain vs. Pleasure je pri teh stvareh kar ugoden. Cocacole mors res velik spit, da gre kaj narobe.

RejZoR ::

energetik je izjavil:

Ne razumem, zakaj bi pri kosilu zraven spil še par žlic cukra (cola, pomarančni sok). Kaj je narobe z vodo?


Zakaj pa ne? Tud sladkor ima svoje prednosti, tko kot imajo lahko zdrave stvari negativne. Konkretno omenjen pomarančni sok, ki prav tako v naravni obliki vsebuje sladkor in pa citronsko kislino (citric acid), ki deluje zelo negativno na zobe. Dosti bolj kot sladkor, ker neposredno mehča sklenino zob. Je pa vsekakor osvežilno, sam že več kot pol leta pijem izključno vodo z malo limoninega soka. Si pa moraš pri tem večkrat s samo vodo splaknit zobe in ne smeš pit preden si greš umivat zobe.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

blackbfm ::

Pa saj se ne nacejaš s sokom čez cel dan. Verjetno mi zobje ne bodo šli nič prej k.. če spijem 2-3 deci soka na vsake tok časa:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

energetik ::

RejZoR je izjavil:

Zakaj pa ne? Tud sladkor ima svoje prednosti, tko kot imajo lahko zdrave stvari negativne.
Ker ga med sedenjem in grizenjem 1000kcal hamburgerja nekako ne rabiš. Cukr rabiš med večurnim treningom, kot je kolesarjenje - ampak taki športni napitki imajo samo pol toliko cukra kot sokovi in cola. Sicer se zmanjša sposobnost absorbcije tekočine. Samo da omenim.
Če vam paše, pač pijte cukr. Meni osebno nekako ne paše zraven mastne pleskavice s čebulo piti sladkobe, bljak. Voda FTW.

RejZoR ::

Jah enim pa pač ne sede kolesarjenje, tko kot teb pač ne sede sladkor.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BigWhale ::

energetik je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Zakaj pa ne? Tud sladkor ima svoje prednosti, tko kot imajo lahko zdrave stvari negativne.
Ker ga med sedenjem in grizenjem 1000kcal hamburgerja nekako ne rabiš. Cukr rabiš med večurnim treningom, kot je kolesarjenje - ampak taki športni napitki imajo samo pol toliko cukra kot sokovi in cola. Sicer se zmanjša sposobnost absorbcije tekočine. Samo da omenim.
Če vam paše, pač pijte cukr. Meni osebno nekako ne paše zraven mastne pleskavice s čebulo piti sladkobe, bljak. Voda FTW.


Ves cesa vsega ljudje ne potrebujemo in to vseeno uzivamo/imamo/uporabljamo/... ? :)

Furbo ::

Vsi ste pozabili na odločilno prednost Burger Kinga v Cityparku proti McD in sicer je v prvem lep razgled na mimoidoče mrhe, ki tekajo po štacunah, v McD pa tega ni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dr_M ::

Furbo je izjavil:

Vsi ste pozabili na odločilno prednost Burger Kinga v Cityparku proti McD in sicer je v prvem lep razgled na mimoidoče mrhe, ki tekajo po štacunah, v McD pa tega ni.



Eh, v McDju jih kar not gledas ali poleti zunaj (govorim za McD pri zitu :)

gendale ::

Furbo je izjavil:

Vsi ste pozabili na odločilno prednost Burger Kinga v Cityparku proti McD in sicer je v prvem lep razgled na mimoidoče mrhe, ki tekajo po štacunah, v McD pa tega ni.

pejt v petek zvečer v mcd na čopovi

ogromno napol nagih najstnic v kurbastih čevljih

8-)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

krneki0001 ::

energetik je izjavil:

Ne razumem, zakaj bi pri kosilu zraven spil še par žlic cukra (cola, pomarančni sok). Kaj je narobe z vodo?


Eno vodo pijemo ko športamo, zraven hrane pa vsaj meni voda ne paše. Jaz ne morem jest nekaj s kruhom in zraven piti vode - mora biti z orenk okusom (tudi sladkana voda z okusom je premalo).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Matev ::

Ne razumem, zakaj bi pri kosilu zraven spil še par žlic cukra (cola, pomarančni sok).


Zato ker smo genetsko ustvarjeni tako, da nam paše, če jemo in pijemo kalorično hrano.
Zaradi želje po mastnem, slanem in sladkem je človek preživel in se razvijal.

to je nuja

reči da človeku ne paše jesti je tko kot da bi tiger rekel da mu ne paše uplenjena košuta

c3p0 ::

Po kosilu je najboljše piti - nič. Da ne redčiš želodčnih sokov, ki ponavadi že tako imajo preveč dela z vsem šrotom ki tja noter zaide.

echo ::

"AMPAK recimo, moja 92 letna babica si pripravlja hrano izkljucno z mastjo ze celo zivljenje, rastlinsko olje samo na solato."

Tale argument babice s slabim življenjskim stilom in visoko starostjo se stalno pojavlja, nihče pa ne pove, kolikšen del njene generacije, ki je verjetno počela nekaj zelo podobnega svoje celo življenje, še živi in je brez raka na črevesju.

Seti5000 ::

V MC se vzame eno prozorno vrečko sirupa kokakole (zgleda kot malo večji blood bag), se ga vlije/vstavi v mašino, ki ga sproti meša z vodo in doda co2. Tako se tam dela koka, vse na idiot proof sistemu. Avtomat zapiska, daj vrečko notri. Zapiska ponovno, daj drugo vrečko notri.

Tody ::

Ja ker drugače so tam delovna mesta za zelo inteligentne ljudi, malce pomoči pa že lahko majo ane? :)

korenje3 ::

moram reči, da je cocacola iz mcdonaldsa popolnoma drugega okusa kot iz plastenk. veliko boljši okus ima.

Matev ::

moram reči, da je cocacola iz mcdonaldsa popolnoma drugega okusa kot iz plastenk.


tudi jabolko je v mcu boljše

verjetno povsod ene kemikalije dodajajo
««
10 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41444199 (26903) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417833 (13193) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527984 (25076) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144044 (118104) Spock83

Več podobnih tem