» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
7 / 20
»»

galu ::

To bi pa fajn blo prevzeti od Američanov.. :))
Tako to gre.

Matev ::

To bi pa fajn blo prevzeti od Američanov.. :))


parkplac imamo že takšen

moj_nick ::

Food court je v Tuš centru v Celju.
110111001001010001010000

TheJack ::

Gužve sedaj ni več. To je dobro. Slabo je, ker nimajo nobene ponudbe. Še slabše je, ker tisto, kar oni prodajajo po imeni "Coca-Cola", "Sprite" in "Fanta", preprosto ni to. Coca-Cola je rjava voda z okusom po čistilu, Fanta je rumena voda z okusom po čistilu, Sprite je pa voda z okusom po čistilu. Ne pijem ravno pogosto teh pijač, tako da če sem jaz ugotovil, da je nekaj narobe, potem je že resno.

Čudi me, da Coca-Cola ničesar ne ukrene, saj BK te "pijače" prodaja z imeni njihovih blagovnih znamk.

Matev ::

Coca-Cola je rjava voda z okusom po čistilu


jaz okusa čistila ne poznam, ker ga ne pijem
me pa čudi da to počno nekateri tu na forumu

mogoče zato ker ima (kolikor berem) okus po kokakoli

Drekcpekc ::

Se je kaj spremenila kvaliteta od začetka? Mogoče lahko kdo primerja, ki je bil na začetku.

Jaz še nisem našel časa, da bi šel poizkusit. Me pa ravno ne vleče zaradi same lokacije, preveč odprto.

IvoJan ::

Sem bil prvi dan, in zdaj v soboto in se ni nic spremenilo :) sem pa pojedel quad whopperja z bacon in cheese hehe :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

BigWhale ::

TheJack je izjavil:

Gužve sedaj ni več. To je dobro. Slabo je, ker nimajo nobene ponudbe. Še slabše je, ker tisto, kar oni prodajajo po imeni "Coca-Cola", "Sprite" in "Fanta", preprosto ni to. Coca-Cola je rjava voda z okusom po čistilu, Fanta je rumena voda z okusom po čistilu, Sprite je pa voda z okusom po čistilu. Ne pijem ravno pogosto teh pijač, tako da če sem jaz ugotovil, da je nekaj narobe, potem je že resno.

Čudi me, da Coca-Cola ničesar ne ukrene, saj BK te "pijače" prodaja z imeni njihovih blagovnih znamk.


A prodajajo cocacolo al nimajo nobene ponudbe? Zdej se mors odlocit za eno stvar. ;> Kar se pa tice okusa pijac, je pa stvar ista kot v McDonaldsu in odvisna tudi od dneva. Pijaca se ne zmesa vsak dan enako.

Jaz sem enkrat v McDonaldsu dobil kokakolo brez mehurckov. Ko sem jo nesel nazaj in jih prosil, ce mi lahko notr dajo se mehurcke so rekl, da na zalost ne bo slo jim je CO2 zmanjkal. :>

gendale ::

si dobil potem denar nazaj? oziroma kako drugo pijačo, ki ne rabi mehurčkov?

TheJack ::

BigWhale je izjavil:

TheJack je izjavil:

Gužve sedaj ni več. To je dobro. Slabo je, ker nimajo nobene ponudbe. Še slabše je, ker tisto, kar oni prodajajo po imeni "Coca-Cola", "Sprite" in "Fanta", preprosto ni to. Coca-Cola je rjava voda z okusom po čistilu, Fanta je rumena voda z okusom po čistilu, Sprite je pa voda z okusom po čistilu. Ne pijem ravno pogosto teh pijač, tako da če sem jaz ugotovil, da je nekaj narobe, potem je že resno.

Čudi me, da Coca-Cola ničesar ne ukrene, saj BK te "pijače" prodaja z imeni njihovih blagovnih znamk.


A prodajajo cocacolo al nimajo nobene ponudbe? Zdej se mors odlocit za eno stvar. ;> Kar se pa tice okusa pijac, je pa stvar ista kot v McDonaldsu in odvisna tudi od dneva. Pijaca se ne zmesa vsak dan enako.

Jaz sem enkrat v McDonaldsu dobil kokakolo brez mehurckov. Ko sem jo nesel nazaj in jih prosil, ce mi lahko notr dajo se mehurcke so rekl, da na zalost ne bo slo jim je CO2 zmanjkal. :>


V BK sem bil do sedaj 4x, pijača je bila vsakokrat na meji užitnega. V McD vsaj jaz nisem opazil kakšnih posebnosti pri pijačah, čeprav dopuščam možnost, da bi kdo, ki se na to bolj spozna, ugotovil razliko med McD kokakolo in kupljeno.

Double_J ::

Kaj na š. bone kej mislijo ponujat?
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

djordjevic ::

Fantje, in MacD in Burger King uporabljata kokakolo, ki pride v prahu, in se potem zmeša v avtomatu. Jasno, da ni taka kot 'iz flaše'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Pyr0Beast ::

Tista 'iz flaše' ni nič drugačna. Koncentrat + voda.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dr_M ::

Je boljsega okusa, definitivno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pyr0Beast ::

Ima 'iz flaše' kokakola notri led ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dr_M ::

Ne, se boljsa je iz hladilnika. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

koyotee ::

tisti, ki ne loči med pravo kokakolo in vodenim sranjem iz restavracij s hitro hrano, ta lahko pije tudi scanje, pa ne bo občutil razlike.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kaboom ::

takšnega burgerja NE dobiš v burgerkingu ;)
(400g mesa)

večja slika
 burger

burger

Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

BigWhale ::

Kaboom je izjavil:

takšnega burgerja NE dobiš v burgerkingu ;)
(400g mesa)

večja slika
 burger

burger



En burger king patty v whopperju je 110g. Koliko je to v trojnem si lahko izracunas. Po zelji imas pa lahko notri tudi pet pattijev... :>

BigWhale ::

Pyr0Beast je izjavil:

Tista 'iz flaše' ni nič drugačna. Koncentrat + voda.


Seveda, ampak v vecji polnilnici je tudi vec kontrole in nadzora nad mesanico. Poleg tega je nacin serviranja drugacen. V papirnatem kozarcu, kjer je vecja povrsina pijace, ki je izpostavljena zraku. Zaradi tega se CO2 hitreje sprosca in prehaja v zrak. In tako naprej.

Vsekakor pa primerjava z raznoraznimi telesnimi tekocinami in podobno pove veliko o sodelujocih v debati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

IvoJan ::

jst sem si zanc narocil quada :) komaj sem ga pojedel xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

;-) ::

Matev je izjavil:

Coca-Cola je rjava voda z okusom po čistilu


jaz okusa čistila ne poznam, ker ga ne pijem
me pa čudi da to počno nekateri tu na forumu

mogoče zato ker ima (kolikor berem) okus po kokakoli

:)):D

Imajo drugače kakšno možnost da piješ vodo, ali kaj iz steklenice kot v meku?

Tom-Cat ::

Mogoce kdo ve ce bo BK prisel tudi v Maribor? :)

Sem pa veckrat jedel Whopper v Celovcu in Grazu - razlika je bila velika. V Grazu (Seirsberg) je Whopper odlicen, verjetno najboljsi burger v katerikoli fast food budi do sedaj. V Celovcu pa je bil dvakrat pod povprecjem. V Ljubljanjskem BK je Whopper bolj podoben tistemu v Grazu, ceprav bi mogoce lahko dali vec "omake" not ;-) Kakorkoli ze - upam da pridejo tudi v Maribor.

LpT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tom-Cat ()

blackbfm ::

Sm jedu dvojni whopper pa še nekaj sem probal od prijatelce k je bla z mano pa se mi je oboje zdelo super. Boljše kot v macu.

jekozeko ::

Kar se tiče Burger Kinga ti odsvetujem obisk. Osebje je blo nesramno, čakaš dolgo na mrzlo hrano (Ni logično ne, očitno majo meso za te burgerje zmrznjeno), kolega, ki je bemtil, ker je čakal 20+ minut (kaj so delal ne vem, sam sploh ni blo take gužve), je pa dobil v pomfriju en sočen pljunek (brez heca, petek med 17-18 uro, stregla sta Rok in Špela, piše na tablicah). Da o tem, kakšen okus ima hrana sploh ne govorim. V zrezku burgerja se občasno znajde tudi hrustanec (sploh ne vem zakaj sm šel še enkrat tja jest), za koka kolo se pa dejansko čuti, da je razredčena. Samo McDonalds zame, cca 100-200 metrov stran od Burger Kinga. (To je moja profesionalna kritika, ki jo po zakonu lahko izrazim, ki temelji na boleči izkušnji, upam da jih bo izučilo, pa da se bodo popravl. Do takrat odsvetujem obisk komurkoli)

Matev ::

zanimivo da si se jekojezek ti prijavil na slo-tech samo za ta post

pohvalno je zgolj to da ni iz google translata

jekozeko ::

Verjetno zaradi tega, ker me je zanimalo mnenje ljudi o Burger Kingu in sem pogooglal. In kot vidiš je to moj drugi post, v katerem bo spet pisalo, da so v Burger Kingu hrustanci, pljunki in razredčena koka kola. Moja izkušnja. Lahko pa najamem domeno in jo objavim če ne bo šlo drugače.
Vsaj konkretno v tem, ki se nahaja v city parku. Ne vem zakaj ne znaš sprejeti dejstva, da se je nekomu zgodila krivica in pustiti stvar pri miru. Pravo poznam, vem kaj si lahko privoščim.

Kar se tiče Slo tech sem imel uporabniško ime že kakih slabih deset let nazaj, samo sem ga pač pozabil, ker obstajajo Anandtech in Tomshardware in kljub temu, da je to odličen forum z enkratno družbo, smatram, da ga ne rabim za pridobivanje informacij in testov, ko nakupujem računalnike za svoje podjetje. Poznam kar nekaj ljudi, ki objavlja tukaj, sem jim pač prišel reči živjo.

( Hipotetični silogizem, Če jaz uporabljam Slo tech in na slo techu kaj piše, jaz verjetno na slo techu kaj preberem, Ergo, sem prebral kaj si napisal in tukaj imaš odgovor. Torej šefe, to verjetno ni moj prvi post na slo techu, sem se pa po dolgo časa včlanil za kakšen Abort če to še obstaja :)

Glede google translate ne razumem kaj si mislil, ker je interpretacij veliko, tvoje misli, ko si to napisal, pa žal niso znane vsem. Lahko ti zaupam, da glede na to, da sem v IT-ju 10+ let, dokončujem 2 fakulteto ( ne drugo smer študija ), nism glih typical Hill Billy. Sprejem kritiko. Povej z več besedami. In mimogrede, ni JekoJezek, je JekoZeko. Jež != Zajec :) Jež gre v klobčič, zajec pa vse zaj***/poj***.

Častim koka kolo v McDonaldsu. Boš vidu razliko.
Lep delovni vikend, Java EE 6 me čaka :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jekozeko ()

Alamar ::

To je moja profesionalna kritika
Profesionalna kritika?

PromeuZ ::

@jekozeko: A v McD-ju pa imajo sveže meso za burgerje? Verjamem, da si imel neprijetno izkušnjo v BK-ju, vendar bučk vseeno ni potrebno prodajati.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

BigWhale ::

jekozeko je izjavil:

Verjetno zaradi tega, ker me je zanimalo mnenje ljudi o Burger Kingu in sem pogooglal. In kot vidiš je to moj drugi post, v katerem bo spet pisalo, da so v Burger Kingu hrustanci, pljunki in razredčena koka kola. Moja izkušnja. Lahko pa najamem domeno in jo objavim če ne bo šlo drugače.
Vsaj konkretno v tem, ki se nahaja v city parku. Ne vem zakaj ne znaš sprejeti dejstva, da se je nekomu zgodila krivica in pustiti stvar pri miru. Pravo poznam, vem kaj si lahko privoščim.


Torej, za taksne obtozbe bos moral podati kaksne konkretne dokaze. Si stvar fotografiral? Si poklical sanitarno inspekcijo? Si morda ze ene 30i, ki se mu je to zgodilo in ste ze ustanovili Drustvo tistih, ki smo v BurgerKingu dobili pljunek na pomfriju in imate zbranih dovolj dokazov o vsem skupaj?

Ce ne, bi predlagal, da resno razmislis preden se spet oglasis tukajle s taksnimi neosnovanimi obtozbami.

Aja, jaz jem v Mc Donalds in v BKju... :>

Venomus ::

Od kar sem se decembra izselil iz Ljubljane, nisem še bil v McDonu ali Burger Kingu. V Mcdonalds bi šel, v Burger King me pa ne vleče... po izkušnjah drugih in tudi zaradi same lokacije, tam sredi city parka. Ni to to.

jekozeko ::

Madona, ste se pa razpisal. Hvala bogu. vsaj mal feedbacka.

Almar: Sam tok da se ve da nism regular Hill Billy. Glede na to da sm programer mi po žilah
teče koka kola & koffein in mast 60 zmletih krav. Dolgoletne izkušnje I guess. Pa sej ste vsi kle taki.
:) Človk proba bit resn, sam kle to očitno ne bo šlo skoz.

PromeuZ: Po neki zdravi logiki se mi zdi normalno da je meso zmrznjeno, samo ne da je zmrznjeno ko ti ga postrežejo. Prbližn tko kokr če ješ zjutrej donut-e v maku. Včasih niso glih sveži. Buče prodajat ? Spomnm se k so mel ob sredah v McDonaldsu chessburgerje po 99sit.
Ügodno pa kr ok. Fast food je 1/2 mojga jedilnika. Sm pač jezn. Lagal ne bi. Kaj točno bi
mel od tega ? Opozarjam na svojo izkušnjo, ker se mi zdi prav, da ljudje vedo kaj lahko
pričakujejo. Sicer če pa mal pogledaš stare novice po internetu boš videl da niso vsi
zadovoljni, jih je tudi par nezadovoljnih. Zakaj ? Ker prodajajo buče ? Prosim te no !

BigWhale: Mi ni treba fotografirati. Verjemi ali ne, mi je vseeno, le delim svojo izkušnjo. Govorim kar želim saj je svoboden svet, demokracija kolega. Pljunek je bil pristen. Če sem bil 30i ne vem. Verjetno je možno da se je kje komu kaj podobnega kdaj zgodilo. Ne vem. Pogooglaj. Društvo, da bi ustanovil, da bi mi taki kot ti verjeli ? Se ne splača. Zaradi mene lahko žvečiš podplat od slona. Your choice. Škoda mojih živcev. (Google it: Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded). Sanitarno inšpekcijo? Da bi na koncu rekli, da sm pljunil sam ? Bo že kdo drug klical če bodo to preveč ponavljali. Karma zmer vse zrihta. To ni Amerika, da jih loh tožš če najdš glavo od podgane v kislih kumaricah. Pač ne greš več tja jest in poveš prijateljem.

Mimogrede si v sorodu z Markotom Klasincom ? Če si, častim pivo, če ne pa koka kolo v Burger Kingu. hehe >)

Venomus: Bo Burger King tud drugje po Sloveniji, upam sam, da si kake take kozlarije ne bodo več prvoščl.

Drgač je Burger King ok, sm komi čaku da pride v Slovenijo. Sam kaj nej, kar je blo je blo. Verjetno so mel slab dan, kokr pravm, sej smo vsi ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jekozeko ()

fosil ::

20 minut čakanja, neprijaznost, zmrznjen zrezek, pljunek ter hrustanec in to vse ob enem obisku?
Ti maš pa res srečo.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

jekozeko ::

2 obiska. Podrobno preberi.
Prvi obisk
20+ minut čakanja, zmrznjen zrezek (pač ni bil dobro pečen,
ne vem kako jim je to ratal glede nato kako stvar prpravljajo)
pljunek pomfri (mogoč bi pa res mogu na DNK analizo poslat, tko kot v CSI:)
Drugi obisk (ne vem točno zakaj)
hrustanec (Hrustanec v mesu ni nič takega, se zgodi, meso
podobno dobavljajo slovenski proizvajalci kot v meku)

Če pa bemtiš je pa folk k je na novo zaposlen loh tud nesramn,
normalno. Kokrkol, upam da se bodo popravl. Od zdej naprej samo še mcdonald pa burek na štacijonu
čeprav če pogooglaš double whooper, menu zgleda sočno tud brez plunka. Loh bi žvel samo od take hrane.
Mislm zaželu sm si jt tja jest, ne vem kako, da nism šu v meka, glede na to kva je blo in je pač
pustil vtis na men. Delim izkušnjo. Če hočte jt jest tja pa pejte, kdo vm bran.
Sam tud če vem, da se kej tazga zgodi vsakmu 1000emu pač ne bom tvegu.

c3p0 ::

Ko je kolega (ali ti?) našel pljunek, je mirno zaključil z malico, se poslovil in odšel, ali jim je vsaj pomfri zabrisal čez šank, zahteval šefa oz. lastnika in urgiral naprej v tujino?

quepasa ::

Zivim v Spaniji in grem obcasno v BK, kjer dobim za 3,5€ Double Cheeseburger (tisti z bbq omako notr), pomfri in pijaco oziroma za 5,99€ dva whopperja plus pijaco. Nikoli nobene slabe izkusnje. V BTCju sem bil pa takrat, ko se je ravno odprl, in nisem bil prevec zadovoljen. Guzva je bila pricakovana tako da to ni bil ravno minus, ampak so nam zajebali narocilo pri vnasanju v racunalnik (ne vem kako), tako da smo v bistvu dobili to kar je bilo na racunu, ampak ne to kar smo narocili :D Nimas kaj...

jekozeko ::

Sago: Vse piše. Ampak resno, a je sploh pomembno ? Tole s tujino ni slaba
ideja :) sam v življenju je zmer treba premislt kok delč, pa kok škode si prpravljen
narest, zato ker je en popolnoma zafrustriran pa teb nardi škodo.
Men se tisti, ki je to naredil smili, nek primitvc pač. Iskreno dvomm, da bo obdržu službo.
In stavm eno koka kolo, da bodo v naslednji službi zvedl kva je naredu.
Kar se izkušnje tiče, kej podobnega se mi v meku nikol ni zgodil, al pa kje drugje.
Čeprov nima veze kje ješ, če obstaja kak premaknenc, se ti to lahko zgodi kjerkol.
(loh pa da je zaslužu 20€, kva pa vem). Z veseljem bom šu kjerkol drugje v Burger Kinga,
sam v tega v BTCju se pa nikol več ne spravm.

Matev ::

jeboježek
a ti si plačan da pljuvaš po bk-ju in hvališ meka?

ker si prozoren da smrdi

jekozeko ::

Ti morš bit pa res pameten.
Veš da, uganil si, služim miljone, da mi taki kot ti verjamejo.
Si pa vljuden veš ? Delaš v BK ? :)
Kar je blo napisanga je blo napisanga in se je pač zgodilo,
pa če se najde 1000 fanov BK al pa Maka pa se krega, pa primerja kdo ma večji burger.
Verjemi mi, če bi se mi zgodilo isto v maku bi bil pač mak na tapeti.
Al pa veš kaj, ne mi verjet, pravzaprav je vseeno. Pa veš zakaj ?
Zato ker te očitno nekaj boli, očitno sm stopil na tvojo kumarco v burgerju.
Če pogledam kaj si napisu lahko sklepam da si mlajši od 30. Vsakmu k je mal
starej rata jasno kaj je bonton. Glede na tvoje poste na forumu pa vidm da
je več vprašanj kot odgovorov. In kakšna vprašanja ? buh. Kva delaš v prostem
času, zlagaš burgerje ? Dost heca. Jst sm tak da grem na pivo ne pa da odgovarjam
na kozlarije. Kaj bi pa ti naredu če bi se teb to zgodil ? Resno, postav se v mojo kožo

Matev ::

pa če se najde 1000 fanov BK al pa Maka pa se krega, pa primerja kdo ma večji burger.


če je to tvoje razmišljanje
potem se mi smiliš

a resno ne vem zakaj tako pljuvaš po bk-ju in vedno hvališ mek

sumljiv si že od prvega posta

/mimogrede - jaz v bk-ju še nisem bil

a tvoje prigode da je nekdo našel pljunek v pomfriju ne kupim
ker je bolj verjetno (glede na tvoj renome v parih postih) da si si zadevo izmislil

Keyser Soze ::

Matev je izjavil:

/mimogrede - jaz v bk-ju še nisem bil

a tvoje prigode da je nekdo našel pljunek v pomfriju ne kupim
ker je bolj verjetno (glede na tvoj renome v parih postih) da si si zadevo izmislil

Ja hudiča. V BKju še nisi bil, vendar vseeno ne "kupiš" njegove prigode? How come? A si "kupil" prigode od tistih, ki imajo pozitivne izkušnje? Al ti je kolega posnel amaterski dokumentarec o obisku BKja in is na podlagi tega osnoval svoje prepričanje kdo ima prav in kdo ne?

Pejt najprej mal tja, poglej kako in kaj, probaj stvari, pol pa pridi nazaj komentirat.

P.S.: Popolnoma možno je da se je to zgodilo. Ne bi bilo prvič, niti ne zadnjič. V BKju delajo ljudje, ne roboti. In po par mesecih kolikor časa je sedaj pri nas tale BK je glih ene prav dolga doba, da zaposlenih začnejo kazat svoja nezadovoljstva, kaprice, jezo, u name it. Sploh zaradi dela s takšnimi in drugačnimi strankami, nadrejenimi, ipd.. Jebi ga. Pri obisku restavracije je takšna izkušnja popolnoma možna. Če ne drugega lahko zaposleni mal preveč kihne, pa kakšen masten odleti neznano kam. In je vseeno rajši tiho, kot pa da ga šef nahruli, al pa mu celo odbije od plače.
OM, F, G!

Matev ::

ne "kupiš" njegove prigode?


prigoda ni njegova

BigWhale ::

Keyser,

Ko takole nekdo pridivja in zacne s taksnimi obtozbami je fino, ce ima kaksno osnovo za obtozbe. En sam post na forumu pac ne naznanja neke kredibilnosti ampak kaze na to, da nekdo zlo prevec custveno odreagira na pripetljaje v restavracijah.

20 minut cakanja je kar dolgo. Res je, da morjo kaksna posebna narocila posebaj pripravit in zato dalj casa traja ampak se mi zdi, da gre za pretiravanje za vecji dramaticni ucinek.

Mislim, jest kadar moram nekaj casa cakati, zmeri cakam 'pol ure'. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Dr_M ::

Dolgo cakanje v BK res ni nic takega. Do zdej sem vedno cakal po 10+ minut, tudi ce sem bil 2. v vrsti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Keyser Soze ::

Jp, čakalne vrste v "hitrih" restavracijah znajo bit po mojih izkušnjah daljše kot v klasičnih.

Edino Johana Penisa ne prekašajo. Ta pa zna bit tud 45+ za hladno predjed. Tud če ni gužve. Eni pač znajo.

P.S.: Upam, da ne bo kdo pogruntal, da sem na plačilni listi za kakšno Cantino Mexicano. Ker ne bom mogu it tja zahtevat, da mi dajo zastonj kosilo. Mi ni dobr. :P
OM, F, G!

para! ::

Lej, če nekdo vidi pljunek v hrani je dolžan zahtevati šefa in knjigo pritožb, v pričo delavcev šefu povedat svoje zahteve in prigodo napisat v pritožno knjigo. Če ignoriraš tako gamat, potem ne pričakuj, da se bo karkoli popravilo.

V BKju sem bil večkrat v tujini, pa sem probal še v Ljubljano, pa moram rečt, da je vse skupaj prav smešno. Mislim, kako zapleten pa je lahko poklic sprejemanja naročil na blagajni? Za tiste študente, ki so zaposleni v BKju, očitno precej :)

Verjetno jih je čas spravil k pameti in zdaj vedo kaj človek naroči in ne gledajo kot tele v nova vrata, ampak služba je tako jebeno enostavna, da so se mi z nesposobnostjo totalno zamerili, pa mi je hrana sicer všeč.

McDonald's je še vedno top, kar se tiče burger fast foodov.

lp
Death before dishonor!

Tear_DR0P ::

kaj hudiča pa vi naročate, da tolko časa čakate? po mojih izkušnjah sem vedno dobil prej, preden sem mali krompirček pojedel.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

para! ::

Saj pravim, verjetno so se navadili, ampak v mojem primeru študent ni bil čisto prepričan, če se da dobit nek sendvič tudi s sirom, pa tudi preverjanje dejstev mu je delalo težave. V roku par desetletij bo znal že pomfri spečt na avtomatu :D

lp
Death before dishonor!

BigWhale ::

Jest bi vsacga od vas poslal delat v eno tako restavracijo in bi potem pizdil ce kdo ne bi v prvo zadel narocila. Matr, a bi vam krona z glave padla, ce mora nek novinec vprasati kaj lahko dobi in cesa ne?

Bemti, v fast food joint greste jest in pricakujete hotelsko postrezbo. ;>

para! ::

Bw, jaz moram priznat, da če me v McDonald's-u ne bi tako razvajali s prijaznostjo, hitrostjo in ustrežljivostjo, bi tudi sam pričakoval nižji nivo postrežbe. Ampak tam imajo zadevo pošlihtano v nulo, edini razlog za čakanje je ponavadi vrsta, glede katere pač ne gre zgubljat živcev in besed.

Nad vsemi ostalimi fast foodi sem posledično precej razočaran, ko gre za odnos do stranke, bodisi pri burekarjih in kebabarjih s svojimi neumesnimi prijavami, ki jih nočem poslušat, bodisi na horse burgerju, kjer znajo nekateri delavci ugovarjati stranki, nenazadnje pa tudi v BKju, ker nimajo 779 vrst sendvičev ampak samo ene par :>

No big deal, ampak če se že pogovarjamo, me zanima ali sem samo jaz tak srečnež v McDonaldsu, ali ste tudi drugi opazili višji nivo osebja v njihovih restavracijah?

lp
Death before dishonor!
««
7 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41444336 (27040) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417840 (13200) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528009 (25101) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144245 (118305) Spock83

Več podobnih tem