» »

Burger king v btc

Burger king v btc

««
6 / 20
»»

djordjevic ::

Jaz sem jedel sicer v Avstriji, v Seiersbergu, ampak triple whopper z ekstra sirom za malico pohrusta najboljši sendvič, kar se dobi pri macu. Big extra se mu mogoče približa, to pa je tudi vse.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_M ::

Triple Whopper v Slo BK brez okusa. ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

djordjevic ::

Evo, res moram pokusit hrano v našem BK, da vidim, ali je res tako slab ali samo nabijate. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_M ::

Sej, mogoce sem sam kriv za to, ker skoraj ne jem hrane, ki nebi bila zacinjena z manj kot 300.000 skovili :)) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

fosil ::

Pri whopperju moraš vzet zraven vsaj še sir, po možnosti pa še slanino.
Se mi zdi kar precejšen minus da nima tega noter že v osnovi.
Uzuni so bolj agresivni prodajalci in te sprašujejo ali boš še to zraven, pri nas pa ne, zato večina folka tega ne vzame in potem pride dokaj povprečen okus.
Tako je!

BigWhale ::

Ma, whopper je isti k v avstriji in spaniji.

Samuel ::

Kolk kalorij ima pa navaden Whopper? Če kje to piše sploh...

BigWhale ::

MIHAc27 ::

No jaz sem tudi šel sprobat to čudo. Whopper je definitivno večji kot karkoli pri Mc.
Mogoče malček bolj pust, žal sem prepozno opazil, da lahko dodaš sirček noter.
Krompirček je kot krompirček. Manj posoljen kar je ok pa dober dokler je topel (kot vsak krompirček).

Ponudba je primerljiva z McDonaldsom, cene so tudi tam tam. Od enga menija sem se čisto dobro najedel, pa sem bil že kar lačen. V Mecu ponavadi pojem 2x double cheesburger, ta velik shake pa še je placa za krompirček.

BigWhale ::

Double Whopper s slanino ima 1000 kalorij. ;>

Gregor P ::

No pol je vse jasn, če ima bigmac od 500 do 700 (odvisno od države):D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

T-h-o-r ::

BigWhale je izjavil:

Double Whopper s slanino ima 1000 kalorij. ;>

awsum
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matev ::

dva taka sendviča
pa si že presegel dnevno dovoljeno količino kalorij - razen sevda če se želiš zrediti ali pa si nek hud športnik

IvoJan ::

Dovoljeno? Kdo ti pa to dovoli, oz. ti lahko prepove?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

galu ::

Sej en običajen kebab ima tudi 1000 kalorij... Al če sem že kdaj tako lačen, da grem v kak 'pig's house', definitivno vedno vzamem kebab, tisti mini hamburgerji so za gurmane..:D
Tako to gre.

šernk ::

eni ste dobesedno obsedeni s temi kalorijami, sam pojma nimam koliko kalorij ima domača klobasa, domač pršut...režeš...režeš...režeš dokler ne zmanjka :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gendale ::

Matev je izjavil:

dva taka sendviča
pa si že presegel dnevno dovoljeno količino kalorij - razen sevda če se želiš zrediti ali pa si nek hud športnik

hočeš rečt 3
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

blackbfm ::

eni ste dobesedno obsedeni s temi kalorijami, sam pojma nimam koliko kalorij ima domača klobasa, domač pršut...režeš...režeš...režeš dokler ne zmanjka


Žal je tako da je kar treba bit kar pozoren. Hrane sploh take kalorične in nenasitljive je enostavno preveč. Pa niti ne rabiš štet kalorij, ješ po malem pa v količini da nisi lačen. Sem pa tja se prenaješ pa je to to. Večina folka bi komot zmanjšala obroke na polovico. Tisti mal bolj "aktivni" pa za tretjino. Pravi športniki pa že vejo kok rabijo :p

Prenažiranje, dokler ne zmanjka, pa dokler ti želodca ne raznese od mcšit hrane.. vsaka kalorija se lepo shrani, imej to v mislih. In z vsako odvečno kalorijo dodatno obremenjuješ telo popolnoma brez pametnega razloga. Saj se ne pozna iz danes na jutri, samo po parih letih pa že. Ne pravim da mora bit človek ultra fit, je pa pametno in smiselno, da se poskuša temu približat.

Matev ::

hočeš rečt 3


običajen človek porabi cca 2000-2200 kcal na dan

toliko naj bi tudi zaužil

kaj nastane če presega vemo

Okapi ::

Kaj je običajen človek? 50 kg težka ženska, 90 kg težak moški? Nekdo, ki cel dan sedi za računalnikom, nekdo ki se z biciklom vozi v službo in dela na gradbišču? "Običajen" človek porabi od 1500 (50 kg težka ženska, ki cel dan sedi za računalnikom) do recimo 3500 kalorij (90 kg moški, ki 8 ur fizično dela).

O.

Matev ::

ok
okapi si razumel ja

sedaj pa naprej...

kaj nastane če z zaužitjem presežeš porabo ?

Heisenberg ::

glede kalorij: jaz ce samo sedim cel dan in nič ne delam bom pri 2000kcal na dan hujšal priblizno 0.5 kg na teden...
na splosno so te kalorijske vrednosti zastavljene prenizko!

Sam imam 93kg, 190cm, a mi pravijo da sem suh - ker je precej mišične mase in manj špeha, tako da je to od osebe do osebe razlicno...sploh pa kakšem BMI na kar še posebej ženske nasedajo....

itak vemo da je >BurgerKing,McD., sama kalorijska bomba - ze samo 0.5L coca cole ki jo dobis poleg ima toliko kalorij kot moje kosilo!

Okapi ::

kaj nastane če z zaužitjem presežeš porabo ?
3x lahko ugibaš>:D

Sam imam 93kg, 190cm,
To za bazalni metabolizem znese okoli 2080 kalorij (samo da živiš, nobene dejavnosti). Minimalna dejavnost, tudi miselna (možgani presenetljivo dobro kurijo kalorije) je približno x1,2, se pravi 2500 kalorij. Imaš torej 500 kalorij minusa na dan, se pravi 3500 kalorij minusa na teden. 1 kg maščobe je okoli 7700 kalorij. Se pravi je točno tako, kot si ugotovil, na teden boš shujšal okoli pol kile.

O.

T-h-o-r ::

možgani daleč največ pokurijo kalorij :P


imam 195 cm in okol 65 kil, pa čeprav jem normalno, celo več kot večina hodim na razne fast foode itd. :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

klemenSLO ::

Zanč sem šel probat tale whooper. Niče posebnega, sicer večji kot npr kaj v Meku ampak pust. Krompirček trd.
Ne bi šel še enkrat. Podobno mnenje sta imela tudi 2 kolega ki sta vzela enako.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

petrus ::

Možgani so 2% človeške mase porabijo pa kar 20% energije, še več, skozi glavo lahko izgubiš tudi do 40% telesne toplote, zato ne pozabit na kape ob mrazu, kučma ftw :).
stati inu obstati

mtosev ::

T-h-o-r je izjavil:

možgani daleč največ pokurijo kalorij :P


imam 195 cm in okol 65 kil, pa čeprav jem normalno, celo več kot večina hodim na razne fast foode itd. :D

You are underweight:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CleanPower ::

1 kg maščobe je okoli 7700 kalorij

1g maščobe ima 9kcal, sepravi ima 1kg maščobe 9000 ''kalorij''

CleanPower ::

imam 195 cm in okol 65 kil, pa čeprav jem normalno, celo več kot večina hodim na razne fast foode itd.

haha pač poješ premalo. če greš 1x na dan na en burger, to še ne pomeni nič. pomembnih je še ostalih 4-5 obrokov, če jih seveda imaš.
drugač pa ja, 195cm in 65kg??? če pogledam josipa iličiča ki je zlo suh ma 73kg/190cm s tem da ma teleseno maščobo praktično na nuli.

blackbfm ::

CleanPower je izjavil:

1 kg maščobe je okoli 7700 kalorij

1g maščobe ima 9kcal, sepravi ima 1kg maščobe 9000 ''kalorij''


Efektivno jih ima cca 7, zaradi izgube pri shranjevanju in to

haha pač poješ premalo. če greš 1x na dan na en burger, to še ne pomeni nič. pomembnih je še ostalih 4-5 obrokov, če jih seveda imaš.


Ni nujno. Lahko da poje dovolj hrane, ima pa pač tako presnovo.

IvoJan ::

Danes sem bil spet v bkju. Okus se vedno odlicen. Jedel sem triple whopper+ bacon and cheese. Bozansko za moj okus :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Okapi ::

1g maščobe ima 9kcal, sepravi ima 1kg maščobe 9000 ''kalorij''
Ja, olja v steklenici. 1 kila maščobnega tkiva, ki ga izgubljaš, pa ni 100% maščoba.
One g of fat is 9.1 kcal (what you call calories), so on kilo of fat would be 9100 kcal. But fortunately fat tissue consists also of water, so actually one kilo of fat tissue has avout 7000-7700 kcal.


O.

GLAVNI ::

Ma isti falus je ko v fremde stadt.

Nič drugačen.

Dr_M ::

IvoJan je izjavil:

Danes sem bil spet v bkju. Okus se vedno odlicen. Jedel sem triple whopper+ bacon and cheese. Bozansko za moj okus :)



Tole moram probat enkrat, ker je brez slanine in sira je zanic in brez okusa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Brane2 ::

Če že kombiniraš, mogoče lahko poskusiš dodati _pravo_ pljesko.

Bi ga znala _konkretno_ povečati in izboljšati okus...
On the journey of life, I chose the psycho path.

IvoJan ::

Okus je odvisen od posameznika. Meni je super, nekaterim je ogaben, jaz obozujem tisti zapecen bbq okus drugi pac ne, in te ki jim bk ni vsec grejo lahko v meka na male sendvicke(ki so mi prav tako zelo okusni, in ce nisem zelo lacen grem raje v meka, sploh ce imam bone :)) ampak bk je pac klasa zase. Seveda pa veliko h okusu doda bacon and cheese, ki je hvala bogu pravi bacon, ne pa tist gumjast iz meka.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

mtosev ::

Jaz sn pa jedo Classic beef wrap v McDonald'su,ker v MB imamo samo McD.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

CleanPower ::

Jaz sn pa jedo Pizza burek v Garaču,ker v Šk.Loki imamo samo Garača.

mtosev ::

OMG LOL
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fosil ::

Tisti, ki ste navajeni na Maca probajte Big King XXL, zelo podoben Big Macu, samo večji :D
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Trixyy ::

Js sm šel v celovcu v bk in čakal 30 min na meni pred mano je bil samo eden ... dobim meni na mizo in vse kar je blo dobro je bil pomfri ,burger je bil ogaben kokakola pa je bila navadna voda >_> .. Mene bk nikoli več ne bo videl :D Samo Mc'donalds še :P

Pyr0Beast ::

Saj je vse sintetika. Kokakola kakor jo folk pozna je že tako voda + sirup. Pomfri narejen iz pireja, burger pa mleto meso zlepljeno med 2 hleba kruha.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

T-h-o-r ::

mtosev je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

možgani daleč največ pokurijo kalorij :P


imam 195 cm in okol 65 kil, pa čeprav jem normalno, celo več kot večina hodim na razne fast foode itd. :D

You are underweight:))

oh, hvala za to razkritje :O:D


in ne skrbite, jem čist normalno (oz. še bolje), ker jem 5 obrokov na dan vsak dan
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Gladi ::

No bil danes prvič v BK ju. Uslužbenci so malo leseni ter počasni, ampak se vidi da bodo verjetno s časoma bolje utečeni. Vzel sem whopper menu. Sam whopper se mi ni zdel kaj posebnega, ni bil pretirano večji od Big Maca naprimer. Tak poseben okus, očitno ni toliko sladila noti kot v BM. Za pohvalit je pa da zelenjava notri deluje precej sveža in nekak naravna. Krompirček je podobnega okusa kot v meku, edino res je pa da je manj soljen. Kokakola pa kot kokakola.

Dr_M ::

Danes sem bil drugic v BK. :)
Big king XXL, kar uredu zadeva, mogoce malce predraga. Dober okus, prava mesanica zelenjave.
Dvojni whopper + slanina in sir. Tole je pa cisto druga pesem, kot navadni whopper, precej bolsi in okusnejsi. Brez slanine in sira je popolnoma pust in brez okusa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Brias ::

pridem v BK... narocim double whooper z bacon in cheesom in vprasam kaj imajo od pikantnega za zraven...

NIC

? wtf kar spustil sem enega naprej, da razmislim kaj naj naredim, kje je sedaj 450,000 kombinacij, ce nimajo ene pikantne stvari razen CEBULE? :)

ok, sem sel v 1001 dar v city parku zraven spara po Flaming lips hot sauce ( z habanerotom :) ), narocil zgoraj omenjen burger... in se odlocil da ne pridem vec :)

sorrow... res... raje grem na kebab z 4 zlicami south spicy paprichica :)

Dr_M ::

Pejt na horsa, pa unmu rec, da nej ti da feferone not. Tako kot jih je men enkrat, je blo vse zeleno, jest pa rdec :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Keyser Soze ::

Pač, svoja specifika tale BK. Ljubljanski je precej boljši kot tisti dunajski, kjer sem bil kakšni dve leti nazaj. Še vedno je pa ista liga kot McDonalds. Noben ne gre v ene hude gurmanske presežke IMO. Pač vsak ima svoj poseben okus, zaradi mesa, ostale sestavine se ločijo v niansah. Pa še od porcije do porcije je precej odvisno kako okusna je.

Sem pogruntal da bo najboljše, da hodim izmenično v McDonalds ali BK, oz. ko se enega naveličam šaltam na drugega. Edino kar je jajc, je to da v fastfood zahajam večinoma zvečer, med vikendi. Kar pa zna bit za BK problem (pri čemer mi še vedno ni jasno, zakaj so ga dali na tisti vogal, sredi nakupovalnega središča, nasproti Spar restavracije).
OM, F, G!

Gregor P ::

Po mojem za to, da imajo v stavbi vse restavracije na kupu, po možnosti ločeno od ostalih trgovin z oblačili ipd. (verjetno si nobeden ne želi kupiti obleke z vonjem po "tasty bacon":D).

Imaš pa prav, da bi bilo bolje, če bi bi na kateri drugi lokaciji, kjer bi lahko deloval tudi ponoči, vikendih, praznikih itd. tako pa je na žalost vezan na odpiralni čas City Parka; iz enakega razloga, sam sploh še nisem imel možnosti, da bi karkoli naročil tam.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ahac ::

V ZDA in drugod po svetu imajo shopping centri "food court" nekje na sredini. Tam imajo vse fast food restavracije skupne mize, ampak ločeno postrežbo. Če hočeš Whopperja greš torej do BK okenčka, če hočeš pizzo greš pa do drugega, itd... usedeš se pa lahko vedno enako.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
6 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41444393 (27097) D3m
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417845 (13205) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7528017 (25109) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770144279 (118339) Spock83

Več podobnih tem