» »

Medion-> servis- slabši HDD

Medion-> servis- slabši HDD

Med0 ::

No moj medion akoya je biu pred kšnim emsecem na servisu in ko sem jih vprašal kaj je narobe so rekli da so zamenjali trdi disk. Ko sem danes pogledal kako windows ocenjuje trdi disk sem videl da z oceno 5.7 pred tem pa je ocenjeval z 5.9. e možno da so vgradili slabši trdi disk? in kaj lahko postorim glede tega + še kup težav je z temu

amigo_no1 ::

Veš mogoče kaj si imel pred menjavo in kaj imaš sedaj notri ?

Med0 ::

ponovno sem izvedel ocenjevanje in je sedaj normalno, hvala še vseno,

St235 ::

Windows ni merodajen za te stvari. Na žalost so merodajni uradni podatki proizvajalca. Vse ostal boš moral dokazovat pred sodiščem.

hojnikb ::

Je kdo mel ze podobno izkušnjo ?

CCa 3 tedne nazaj sem dal pod garancijo zamenjat display na Akoyi P6660 zaradi občasnih artefaktov (panel related, zunanji display je delal ok). Menjavi so ugodil in tudi zamenjal display, _vendar_ za slabši tip. Prej je bil noter IPS FHD display (AUO panel če se ne motim), sedaj so pa vgradil običn TN FHD model od BOE (hitri search id panela potrdi to domnevo). Kar men osebno ni acceptable (prenosnik kupljen ravno zaradi panela).

Je kakšna šansa, da tole še enkrat reklamiram ? Servis je bil sicer Unistar LC...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

Aja, zadeva je bila oglaševana z IPS panelom (ni bi recimo luck of the draw z IPSom)...
#brezpodpisa

Groot ::

Relkamiraj ponovno, po možnosti preko pisnega poziva, da boš imel dokaz. Računalnik mora iz servisa priti enak kot prej oziroma brezhiben.

hojnikb ::

Yup, jutr stopim direkt do servisa pa tole še enkrat reklamiram. Poleg grozne TN matrike ma še ogabno hrapav matt premaz (prej sicer tudi matt, ampak veliko bolj fin in bolj antirefleksiven). Điz.
#brezpodpisa

Alien123 ::

Tile pa so majstri da ti kar TN noter uturijo.. svaka jim čast, jaz bi malo scene naredo na šaltarju

Saul Goodman ::

una teta na šalterju pri unistarju ne bo vedla nič, ker pač ne ve nič.
reč naj mulca, ki ti ji rihtal računalnik iz servisa pokliče. njega napizdi. :P

PrimoZ_ ::

Lol Unistar.

hojnikb ::

heh danes bil pri unistaru; ne jemljejo od hofrovih strank direkt, mors preko hofra resit 8-O
#brezpodpisa

hojnikb ::

nemorš verjet, v drugo mi je celo ratal dobit IPS panel :))
#brezpodpisa

tikitoki ::

hojnikb je izjavil:

Je kdo mel ze podobno izkušnjo ?

CCa 3 tedne nazaj sem dal pod garancijo zamenjat display na Akoyi P6660 zaradi občasnih artefaktov (panel related, zunanji display je delal ok). Menjavi so ugodil in tudi zamenjal display, _vendar_ za slabši tip. Prej je bil noter IPS FHD display (AUO panel če se ne motim), sedaj so pa vgradil običn TN FHD model od BOE (hitri search id panela potrdi to domnevo). Kar men osebno ni acceptable (prenosnik kupljen ravno zaradi panela).

Je kakšna šansa, da tole še enkrat reklamiram ? Servis je bil sicer Unistar LC...


Reklamiraj.

hojnikb je izjavil:

nemorš verjet, v drugo mi je celo ratal dobit IPS panel :))


Kaksen lolek verjetno ne opazi in ima nato slabse zaslon:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

hojnikb ::

yup, nepoznavalec bi se hitro nategno..
#brezpodpisa

MIHAc27 ::

točno tako, imam prijatelja, ki se čisto nič ne spozna na PC-je. Kopil novega (še v času Core2duo) pa ni mrežna delala. Ga reklamira in mu podturijo nekaj vsaj 50% slabšega. Sem se moral še jaz z njimi potem prepirati, da mu dajo takega kot mu pripada, ne pa kar nekaj.

Če je pod garancijo zadeva na servisu, se mora menjati za enako, enakovredno ali boljšo komponento.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9715496 (13313) anketar
»

Backlight bleeding na novem laptopu - naj vrnem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
282418 (859) javier
»

Išče se 17" laptop z IPS matriko

Oddelek: Kaj kupiti
434749 (3606) dope1337

Več podobnih tem