» »

IE9 problem s certifikati

IE9 problem s certifikati

stifler ::

LP

Bolj kot problem s certifikati gre za problem s stranmi, ki rabijo potrditev certifikata, kot sta e-študent in spletna banka. Gre za to, da ko vstopim na takšno začetno stran, mi browser ponudi certifikat, ki ga izberem, nato pa mi, namesto da bi me vrglo na zahtevano stran, prikaže sporočilo: Internet Explorer cannot display the webpage, kot da ni povezave z internetom. V drugih browserjih dela to normalno, zato me zanima, če je kakšna fora v IE-ju in če se je komu že zgodilo kaj podobnega in kaj bi se dalo storiti.

Pa hvala za odgovore :)

gorenjc ::

Ali so v IE9 nameščena korenska potrdila overiteljev (sigen-ca, sigov-ca,postar-ca)?

stifler ::

Nameščeno je vse, oz. uvoženo. Certifikat je sigen-ca. Tud na 8-ki in 9 beta je delalo brez problema, z RC-jem pa so problemi. Bom še počakal na final, če bo mogoče tam ok...

gorenjc ::

Na kateri strani je problem in kakšno napako točno vrže IE( naj se prilepi ekranska slika)?

stifler ::

Zaenkrat sta to e-študent in abanet, ostalih ne uporabljam.

 Screeen

Screeen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stifler ()

gorenjc ::

IE9->orodja->internetne možnosti->vsebina->potrdila->zavihek zaupanja vredni overitelji korenskih potrdil Je tukaj na seznamu potrdilo od sigen-ce in od Abanka Ca?
Če sta ti dve potrdili nameščeni, naj se preveri na mašini, če je nameščen popravek KB980436.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorenjc ()

stifler ::

Oboje je nameščeno, tud popravek...
Hvala najlepša za trud :)
Bom pa počaku na final, da vidim če je mogoče fora samo v RC verziji, ker, kot pravim, je prej v beti delalo normalno..:)

gorenjc ::

Aha, če je pa popravek nameščen, potem pa:IE->internetne možnosti->dodatno->omogoči naj se opcija uporabi SSL 2.0

luky ::

Nekaj delaš narobe ker mene certi od Klika in Sigence delajo na IE9 v nulo.
luky!

Robert ::

Zanima me, ko naložim program IE9 ali moram bančni certifikat ponovno uvoziti ali se prenese iz IE8 avtomatsko v IE9 ob instalaciji.

Ericssony ::

Ne rabiš ga ponovno uvažati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problemi z digitalnim certifikatom SIGEN-CA

Oddelek: Informacijska varnost
3417375 (8166) Ice-Heki
»

Država: Kakšna zasebnost in varnost na internetih, samo plačajte že davke!!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NWO
20181243 (55438) MrStein
»

netstik in sparkasse

Oddelek: Loža
267974 (4124) 5er-->
»

eDavki certifikat

Oddelek: Loža
3111810 (10225) lopov
»

težava z certifikati

Oddelek: Programska oprema
72028 (1913) Zoro3

Več podobnih tem