» »

Kolaps in nato 1 svetovna vlada.

Kolaps in nato 1 svetovna vlada.

redstrasse ::

Bliža se hiperinflacija, napovedujejo da se bodo uničile vse valute, in nato ustvarila supervaluta, ki bo sedanje valute kupila za drobiž. Tako nas bo večina postala revnih, elita pa bo lahko zavladala svetu. Malo berite recimo international forecast od bob chapman -a. In spoznali boste, da se pripravlja največji nateg civilizacije, ki bo razvrednotil vse vaše prihranke, dobro bodo odnesli le tisti, ki imajo opremeljivo vrednost, zlato srebro, nevem kaj se zgodi z nepremičninami v tem primeru.

Elita na wallstreetu je trgovala brez ene same izgube, ker so sami ustvarjali informacije, gospodarska rast se je ustvarjala na kreditih, vse pomoči ... triljoni in bla bla vse so dobile banke, ki so krive za to situacijo, sedaj pa se bo vrtinec moral razširiti (večja inflacija).

No ampak mi itak nemoremo nič naredit, lahko samo spremljamo dogajanje in se prilagajamo. Vsi ki ste lastniki kreditov pa boste imeli večji obrok, plača pa ostaja enaka.

intervju

ABX ::

Osebno so mi bolj smešne verske apokalipse, čeprav tudi ta ni slaba.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

redstrasse ::

:) 2012

gulfstream ::

Bliža se hiperinflacija, napovedujejo da se bodo uničile vse valute, in nato ustvarila supervaluta, ki bo sedanje valute kupila za drobiž. Tako nas bo večina postala revnih, elita pa bo lahko zavladala svetu.

Nato pa bomo pogruntali kaj se je zgodilo, in bomo elito obesili za cojones, tako kot bodo razdraženi Libijci obesili Gadafija na obcestno svvetilko. Tako da se ne sekiraj preveč ;)

Alexius Heristalski ::

Ja, pa šušlja se, da bo Borat Pahor premier te svetovne vlade. So what?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

blackbfm ::

Tako nas bo večina postala revnih, elita pa bo lahko zavladala svetu


Aja, ker zdej smo pa vsi bogati, pa vsi vladamo svetu? :D

PaX_MaN ::

Cool story bro.

Libertarian ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Ja, pa šušlja se, da bo Borat Pahor premier te svetovne vlade. So what?


Hahahaha, u made my day! ;((

kmetek ::

Enim je to smešno, a se boste smejali, ko se bo zgodilo?

djordjevic ::

kmetek je izjavil:

Enim je to smešno, a se boste smejali, ko se bo zgodilo?

You for real, bro? :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Isotropic ::

:D
problem je samo to, k bo to kitajska vlada a ne.

Ramon dekers ::

http://topdocumentaryfilms.com/lets-mak...

je tu vse dobro predstavljeno, in je dejansko možno. Kitajska ne poseduje toliko denarja kot korporacije in banke.

T-h-o-r ::

predsednik/kralj sveta bo princ william, neposredni potomec jezusa


letos se ženi, drugo leto prevzame oblast



a niste gledli tistega youtube filmčka, fak, nič ne veste
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

karafeka ::

To se govori in piše že od začetka rastočega trenda zlata in srebra (več kot 10 let), tako da so to stare novice.

Ramon dekers ::

karafeka je izjavil:

To se govori in piše že od začetka rastočega trenda zlata in srebra (več kot 10 let), tako da so to stare novice.



a da bo princ wiliam postal kralj sveta*?

Alexius Heristalski ::

T-h-o-r je izjavil:

predsednik/kralj sveta bo princ william, neposredni potomec jezusa


letos se ženi, drugo leto prevzame oblast

Jolly good news, old chap! Jolly good indeed!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

gulfstream ::

Enim je to smešno, a se boste smejali, ko se bo zgodilo?

Ne, odvili bomo stare mauserce iz oljnatih cunj in šli v borbo, kot leta '41!

Ramon dekers ::

gulfstream je izjavil:

Enim je to smešno, a se boste smejali, ko se bo zgodilo?

Ne, odvili bomo stare mauserce iz oljnatih cunj in šli v borbo, kot leta '41!



nad kom že?

Isotropic ::

eni za ene, drugi za druge a ne.
eni bodo pac branili dom, drugi se bodo pa borili za enakopravnost na svetu.

username ::

redstrasse je izjavil:

Bliža se hiperinflacija, napovedujejo da se bodo uničile vse valute, in nato ustvarila supervaluta, ki bo sedanje valute kupila za drobiž. ...
... največji nateg civilizacije, ki bo razvrednotil vse vaše prihranke...


... Vsi ki ste lastniki kreditov pa boste imeli večji obrok, plača pa ostaja enaka.
Khm, ekonomski analfabet....
Vsakomur bi moralo biti jasno, da v razmerah inflacije res najebejo imetniki prihrankov v valuti, ki ji pada vrednost; nasprotno pa je to istočasno dobra novica za kreditojemalce v teh valutah...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

McHusch ::

khm khm, EURIBOR anyone?

gulfstream ::

nad kom že?

No no, sarkazem detektor ne dela?:D Ne resno, če te skrbi za denar pa ga investiraj. Kupi zemljo, s tem ne moreš faliti. Lahko tudi zlato, je dokaj ziher zadeva.

Ramon dekers ::

gulfstream je izjavil:

nad kom že?

No no, sarkazem detektor ne dela?:D Ne resno, če te skrbi za denar pa ga investiraj. Kupi zemljo, s tem ne moreš faliti. Lahko tudi zlato, je dokaj ziher zadeva.



al pa fifty - fifty. je tudi ok

korenje3 ::

ljudje se dolgočasijo... pač morajo si neki izmislt.

IceIceBaby ::

Zanimivi odgovori. Ne rečem, da nekateri "dokumentarci" niso polni bullshita. Ampak je zanimo kako ste nekateri vseeno 100% prepričani, da takšnega zloma ne more biti.

Kljub temu, da je praktično ves svet v precej nezavidljivem položaju, ki je nastal zaradi objestnosti peščice ljudi v vodilnih bankah. Pa čeprav se podobne "hiperinflacije" redno dogajajo že praktično od kar poznamo denar.

Leta 2007 in v začetku 2008 je kar nekaj ljudi opozarjalo na credit crunch in hude posledice, ki lahko nastanejo. Eminentni ekonomisti so jih podobno arogantno zabijali, češ da so teoretiki zarot in nimajo pojma. Potem se je pa izkazalo, da je stanje še veliko hujše kot so napovedovali tisti šarlatanski ekonomisti.

Ramon dekers ::

dejstvo je da denar je, denar nekje mora biti od vseh teh izgub, pufov...Samo problem je da nekje stoji. Kje ta denar stoji pa je drugo vprašanje, najbrž pa v kakšnih off shore računih.

Kje bomo mi pobrali denar da se poberemo iz dna je druga zgodba. Bomo šli pa še veliko, veliko globje preden se poberemo, če sploh.

Sam pa sem se vedno spraševal, če bi imel veliko veliko denarja, ali si ne bi želel vzpostaviti popolnega nadzora, manipulacijo nad ljudmi, sam pa bi imel okoli sebe klan, ki bi dedoval moj sedež, in sedeže mojih bližnjih ki bi mi bili podrejeni. Se res takšnega sistema ne bi dalo vzpostaviti? ne vem kje je problem, hrana gre sedaj gor, denarja ni, in če narod strada sprejme vse.

tomi66 ::

Bom preveril.
Je info age, infos are money so rekli na upravni ze 2004 ali se prej in jaz sem se preprical, da to zelo drzi, lahko si bogat s precej majhnim "OD". Jaz sem dipl.ing.avtomatike, in kdo drug kot tehniki, bi vedel "generally".

Torej surfajte, iscite in obvescajte, mogoce bo res en svet, potem ne bomo mali Slovenci ampak enakopravni planetarci. In potem bi bilo dobro izgubiti to slovensko lahkomiselnost. Izgleda kar v redu portal, se ga lepo vidi iz NAJDI.SI(besedna zaporedja).
Torej ga obogatite z info-ti(kaj drugega pa delamo, boste vprasali). Prevec balasta-lastnih mnenj, kritiziranja, socialnosti.
V apriori jaz vse verjamem in potem iscem anti-argu-te, ker, zakaj bi nekdo nekaj podal, ce ne drzi(moja "aprior" filozofija)
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Ramon dekers ::

tomi66 je izjavil:

Bom preveril.
Je info age, infos are money so rekli na upravni ze 2004 ali se prej in jaz sem se preprical, da to zelo drzi, lahko si bogat s precej majhnim "OD". Jaz sem dipl.ing.avtomatike, in kdo drug kot tehniki, bi vedel "generally".

Torej surfajte, iscite in obvescajte, mogoce bo res en svet, potem ne bomo mali Slovenci ampak enakopravni planetarci. In potem bi bilo dobro izgubiti to slovensko lahkomiselnost. Izgleda kar v redu portal, se ga lepo vidi iz NAJDI.SI(besedna zaporedja).
Torej ga obogatite z info-ti(kaj drugega pa delamo, boste vprasali). Prevec balasta-lastnih mnenj, kritiziranja, socialnosti.
V apriori jaz vse verjamem in potem iscem anti-argu-te, ker, zakaj bi nekdo nekaj podal, ce ne drzi(moja "aprior" filozofija)
lp



meni je vseeno kaj bo, sem samo fovšljiv do tistega klana ki/če mu bo uspelo:Doh ta krasni novi svet

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Od kod imajo kriptovalute vrednost (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
8919432 (16305) gruntfürmich
»

Bitcoin presegel 7000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
18345995 (36445) Vazelin
»

Venezuelci se pred inflacijo zatekajo v bitcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
6020165 (15818) Totscha
»

Za rudarje odslej dvakrat manj bitcoinov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5121318 (17618) Matevy
»

Konec Evra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514303 (12043) fosil

Več podobnih tem