» »

Kje snet Windows XP Home Edition ULCPC ?

Kje snet Windows XP Home Edition ULCPC ?

RejZoR ::

Skratka na netbooku imam tovarniško naložen Windows XP Home Edition ULCPC 32bit, angleška verzija in ker bi rad zadevo ponovno postavil na ACER Aspire One AOA150 ZG5 brez recovery particije in ostale navlake.
Problem tukaj je, da ne morem za ta product key uporabit navadnih Windows XP Home Edition ampak mora biti obvezno ULCPC verzija. Ki pa je na mojo nesrečo ne uspem najti nikjer. Sicer je do sedaj recovery deloval ok, ker pa bom not dal SSD disk pa se mi škoda zdi imet tistih 5GB recoveryja, da idla sam sebi, ko ga itaq ne rabim.

Torej, rabim:
- Windows XP Home Edition ULCPC 32bit
- English
- ACER OEM
- povsem nedotaknjen ISO image, brez crackov, hackov in ostale svinjarije

Hvala!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jest10 ::

Ne moreš uporabiti ključa pri inštalaciji? Ali le aktivacije ne spusti skozi?

Ker meni je obična home OEM inštalacija normalno prijela, le aktiviral sem s klicem na MS

RejZoR ::

Mislim, da mi že samega ključa mi hotelo sprejet. Al pa je bila aktivacija potem kasneje. Vglavnem ni hotelo delovat. Praviš, da si lahko naložil s klicem na MS kljub temu, da si imel navadno OEM Home Edition?
Hm, pol bi se mogoče splačalo it po tej poti čeprav bi skor raje videl, da bi nekje staknil prav Acerjev OEM image z ULCPC verzijo, tko da bi samo naložil, pa bi se že samo od sebe aktiviralo ker bi zaznalo, da je laptop od Acerja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Duhec ::

Vseeno lahko probaš inštalirat XP Home. Če te wga ne spusti skoz ali zateži, potem preveri datum. Zakaj se občasno podre/spremeni pa ne vem.

RejZoR ::

Bom probal še enkrat čeprav se mi zdi da datum ni bil kriv...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

enota13 ::

RejZoR ::

To mi niti ne pomaga ne vem kako. Problem je da sistem ni hotel sprejet kode, ki je očitno striktno za ULCPC verzijo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29056713 (38454) mtosev
»

Dell OEM Win XP in izgubljen CD

Oddelek: Operacijski sistemi
112241 (2241) Paramedic
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2514058 (13001) SaXsIm
»

Ali velja licenca WinXP home v ital. jeziku tudi za angl. verzijo?

Oddelek: Operacijski sistemi
152029 (1562) nurmaln
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352261 (1723) poweroff

Več podobnih tem