» »

rezanje ohisja... okna in podoben stuff

rezanje ohisja... okna in podoben stuff

Tjulenj ::

eno vprasanje za stromarsko nadarjene

ima me da bi v stranico izrezal luknjo... za okno... ampak. na netu sem ze na precej straneh (slashdot predvsem) zasledil, da zadevo odsvetujejo (ker v tisti smeri potem ni scita pred elektromagnetnim sevanjem). ni me sicer strah "sevanja" v stilu "ja ka pa ce mutiram & stuff" hehe. bolj me moti da je potem veliko slabsi sprejem na TV in radiu. na sploh - motnje. zato me zanima vase mnenje. zadevo sem mislil resiti tako da bi pred ali za pleksi steklo dal se mrezico, tako cca. 10x10 mm "kvadratki". bi to stvar mocno izboljsalo ali sploh ne?

Caboose ::

a ti bi samo eno?

Jaz mam kar 4ri:D tri 8x8 in eno 12x12 pa me dosedaj nič ni motilo...glede sevana pa..o tem nevem kaj veliko:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

OZZY ::

Jaz mam tud trenutno 4 luknje pa še tri so na poti. Glede čudnih učinkov sevanja pa pri men ni nič za videt. Vsaj trenutno pri tem towerju. Ko sem mel pa nek mini tower pa se mi je slika na televiziji mal poslabšala pa tud sprejem radia je bil mal slabši. Samo to se mi zdi ful čudn zakaj takrat in ne sedaj, ko je ta kišta bolj odprta.

||_^_|| ::

jst mam pa odprto kišto in je zarad sevanja sosedu ful velik palma zrastla in ma ful več THCja u verhih:))))))))))))

asteroidk ::

jest mam u stanvanu 2 kiste odprte pa 3 metre od ene in 4metre od druge kiste mam TV & radio pa use dela normaln ...
tko da ... nebismel bit problemou :))
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Dalmatinc ::

steklo bi še jst mel not ..... ŠmrC:'(

andro ::

Jaz sem razmišljal kako bi si naredil eno okence na stranico gor pa bi nalepil pleksi. Pa ne vem kako bi jo lahko izrezal, da bi zgledal rez čisto gladek.

Glede sevanja če se bojiš daj gor eno gosto prepredeno bakreno mrežico (isto foro majo na torbicah za mobitele katere so narete protisevanju).:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Tjulenj ::

mozno da se motim a vseeno... lejte. racunalnisko ohisje je kovinsko na vseh straneh. kaj ne bi bilo ceneje, ce bi ohisja izdelovali iz plastike ali kaj podobnega. mogoce pa mora biti kovinsko (faradayeva kletka in podoben stuff). zato me zanima ce tukaj kdo ve o tem kaj vec :D

andro ::

Saj obstajajo ampak (tisti ki zgledajo kod aple) stanejo 5 prešernov več (vsaj na Ptuju).
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Mate ::

Hmm... men se zdi da como dela enak hitr in da jest enak dobr spima pa ce je skatla odprta al pa ce ne... no ocitno rabmo enga dohtarja na tem foumu, a se kdo javi?

Lith ::

Uf, nism dohtar, mal se mi pa sanja o el. zato motnje vsekakor prihajajo od raznih takih naprav (comp., mobi, TV...) in zato majo pac neko kovinsko zascito okol. najvecji je tak problem napajalnika (probi stekat na drugo vticnico na steni al pa podaljsek fotru spizdi pa mami u kuhno pecico ven, comp pa not), zato se ne sekirat za lukne u ohisju za lepsi Outlook. Sevanje odpade nekje 5-10 cm od naprave stran, edino za mobi ne vem, ker ma anteno nekam u ...
ZATO KR LEPO LUKNE U OHISJE, PA PLAVE NEONke NOT IN STEKAJ 220V (aja, pa ne pozab na fibrco odpilt ven lukno pol pa z rocno pilo in smirgl papir za carski rez):))
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997091 (4862) Big_Al
»

Disk blizu napajlnika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
243715 (3251) Pyr0Beast
»

Pleksi ohišje: FAQ :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162609 (2317) TribesMan
»

Imam leseno kisto!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352120 (1345) pozorhudmaček
»

Dremel, vrtanje in Internet trguvine

Oddelek: Kaj kupiti
82201 (2036) KamikazA

Več podobnih tem